Skocz do zawartości
Forum

Wrześniówki 2015


Gość chuda

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć dziewczyny :) dołączam do Was! U mnie to już 6 tydzień 1 dzień. Zrobiłam test dokładnie 31 grudnia w sylwestra i wyszły dwie kreseczki. Dostaliśmy fajny prezent na Nowy Rok. Tydzień temu moja beta hcg wynosiła 1761 więc mam nadzieję że tym razem wszystko się uda bo wynik jest wysoki. Poprzednią ciążę niestety poroniłam w 10 tyg. Ale pocieszam się tym że poprzedni wynik beta hcg w tym samym dniu ciąży był o wiele niższy bo tylko 836 więc wygląda na to, że tym razem mam większe szanse :)

Odnośnik do komentarza

Pierwsza Miłość no to chyba @...Ale nie masz się co martwić, co się odwlecze to nie uciecze ;) wiadomo, że już byś chciała, no i ten prezent byłby idealny, ale ja miałam podobnie. Już się napalałam pierwsze na naszą rocznicę ślubu, później na mikołaja, następnie na urodziny męża i jego imieniny. Widocznie jeszcze nie pora, ja to sobie tak tłumaczyłam.

Nieesia kolejna szczęściara, która dowiedziała się w ostatnim dniu starego roku i Nowy Rok zaczęła z szczęściem w serduszku :) Trzymam kciuki żeby było dobrze :) Na pewno będzie!

Chuda nie znam się na tym jaki powinien być Twój pęcherzyk, musisz poczekać na wizytę u ginekologa i zobaczysz co Ci wyjdzie, na pewno będzie dobrze, unikaj stresu i zdrowo się odżywiaj.

Odnośnik do komentarza

~mycha88 ja dziś wybieram się na usg :) z jednej strony ogromna ciekawość , a z drugiej lekki stres. Ale może dowiem się więcej na temat terminu.

Za to od rana dźwiga mnie strasznie, ale nie zwracam pokarmu..czasami żartuję, że to dlatego, że fasolka wsysa wszystko co zjem dlatego nie mam co zwrócić. Ale mdłości dziś mam straszne.

Odnośnik do komentarza

Joanna89 no to jak dobrze pójdzie, powinnaś zobaczyć już serduszko :) Będzie dobrze ja też się strasznie stresowałam, czy wszystko ok, ale na szczęście niepotrzebnie.
Ja byłam 2 dni temu i ten sam problem z nudnościami, musieli mnie zawieść bo sama bym chyba nie dała rady, guma do żucia mi chwilowo pomagała, a i banany ;)
Trzymam kciuki, daj później znać

Odnośnik do komentarza

Witam. U mnie @ spóźnia się 5 dzień także mamy z mężem nadzieje że to ciąża :-) jeszcze trochę poczekamy bo 2 miesiące temu było to samo z testu wyszło pozytywnie z krwi 5 tydz i nim pojechałam do lekarza na wizytę która miałam 3dni po zrobieniu hcg okazało się ze doszło do proponia samoistnego:-( to było straszne pomimo że wcześnie. Staramy się już 5 miesiąc! teraz poczekam jeszcze z 2tyg bo według wyliczen wychodzi 5 tydz od ostatniej miesiączki czyli coś ok 3 wg zapłodnienia , niechcemy za wcześnie się cieszyć. Zastanawia mnie tylko ból podbrzusza i coś mnie kłuje w prawym dolnym wyśrodkowanym rogu miała która coś z takich bóli?niby to normalne przy rozwijaniu się ciąży jeżeli w niej jestem ;-) pozdrawiam przyszłe szczęśliwe mamusie:-)

Odnośnik do komentarza

Chuda mi na USG było widać mojego Małego Wielkiego Człowieczka który miał 6mm, miał bo w tym czasie szybko rośnie i pewnie po 2 dniach ma już trochę więcej. Było widać, jak bije mu serduszko. I na razie tyle, każdy tydzień ciąży to duża różnica w takim usg.

Witaj Kate89 :) Jeśli nawet nie chcesz sprawdzać, czy się udało, to pamiętaj żeby zachowywać się tak jakbyś w tej ciąży była :) Bóle podbrzusza są normalne, mi się zaczęły właśnie w czasie gdy powinnam dostać @, na początku po jednej stronie (to prawdopodobnie jajnik z którego była owulacja) a później różnie, czasami jeden bok, innym razem oba, czasami całe podbrzusze. Puki to nie jest bardzo mocny ból nie masz się czym przejmować - rozciąga Ci się macica i więzadła :)
Przykro mi z powodu poronienia, nawet na samym początku jest to coś bardzo przykrego dla osób, które pragną dziecka. Może płód miał wady - selekcja naturalna. Teraz będzie wszystko w porządku, trzymam kciuki za to, żeby spóźniający się okres był zwiastunem tej cudownej nowiny ;)

Odnośnik do komentarza

Pilnuje się:-) zresztą nie jestem jakaś szalona nie pale nie pije itd itp. mam nadzieje ze teraz będzie wszystko ok i ciąża się rozwinie prawidłowo :-) napewno dam znać . Teraz nie wybieram się do lekarza bo na tym etapie chyba nic nie powie?! Za wczas jest. Myśle że na etapie ok 5tyg po zapłodnieniu pójdę na krew najpierw i sprawdze później lekarz :-)

Odnośnik do komentarza

A mnie w końcu udało się zwymiotować :) straszna ulga, aż zachciało mi się jeść :)

No u mnie podstawą są owoce, różne... i lekkie przekąski, po nich mdłości są znacznie mniejsze, a czasami trafi się dzień, kiedy w ogóle ich nie mam.

Co do bóli w podbrzuszu- też je miewam, ale rzadko..najczęściej z rana po wizycie w toalecie, ale to raczej wina pęcherza..czasami zaboli mnie jak kaszle bądź kicham. Ale z czasem bóle ustępują.

Odnośnik do komentarza

Cześć Mamuśki:)
Byłam dziś na usg, szczerze mówiąc liczyłam na więcej i zaczynam się ciut niepokoić. Według OM jestem w 5 tygodniu i 6 dniu ciąży, według usg: 5 tydzień 2 dzień. Beta ponad 15 000.
Na usg widziałam tylko pęcherzyk ( 13.5 mm ) z ciałkiem żółtym. Zarodka jeszcze nie widać, nie wspominając o serduszku. Kolejne usg rozstrzygające: 26 stycznia. Zalecenia: Duphaston ( czy jakoś tak) i odpoczynek.
Joanna89 - Gratulacje!
Dbajcie o siebie dziewczyny!

http://www.suwaczki.com/tickers/yuuddqk3kw7qdtsl.png

Odnośnik do komentarza

Joanna89 czy Ty to ja? Heh ja też wczoraj wymiotowałam dwa razy, choć zawsze mnie tylko naciągało. Ale powiem Wam że coś się chyba mojemu żołądkowi nie spodobało bo mdliło mnie, zaczął mnie strasznie żołądek bolec i jak już poleciałam (ledwie zdążyłam) to przy wymiotowaniu poczułam taką ogromna ulgę na żołądku jak chyba nigdy.
Joanna89 cieszę się, że wszystko ok, jaki masz planowany termin?

Patafonik trzymam kciuki, mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze. A ten termin ginekolog Ci obliczył wg reguły Naegelego, czy z USG?

Cześć Sue, nie znam się dobrze na wartościach, ale wiem że nie jest tak bardzo ważna sama wartość, jak jej przyrost. I tego bym się trzymała, myślę że się uspokoisz jak powtórzysz badanie. A swoją drogą...gratulacje ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...