Skocz do zawartości
Forum

Wrześniówki 2015


Gość chuda

Rekomendowane odpowiedzi

GabaKluska gratulacje i witam w naszym jeszcze niewielkim gronie :) myślę że z dnia na dzień będzie nas przybywać :D

Pierwsza Miłość mielibyście cudowny prezent :)
Niesamowicie jest dowiedzieć się w taki dzień o dzidzi, ja miałam wielkie szczęście, że test zrobiłam 23-go grudnia i mąż dostał pod choinkę małe buciki i grzechotkę :D

Odnośnik do komentarza

Hehehee Pierwsza Miłość, co za szybka zmiana postanowienia :D

Z popołudniowego raczej żaden Ci nie wyjdzie jeśli nie masz jeszcze odpowiedniego stężenia HCG w moczu, wytrzymaj do jutra rana :D Ja zrobiłam kilka testów i mi najlepiej pokazały Pink test i Bobo test (ale z pierwszego porannego moczu)

A mężowi nie musisz mówić, jeśli się udało, to możesz poczekać z tą nowiną do urodzin i jakby nigdy nic dać mu prezent sugerujący dzidzię :D no chyba że nie wytrzymasz tyle czekać z ta informacją :))

Odnośnik do komentarza

Witam widzę że pomału już coś zaczyna dziać sie na tym naszym forum :) To fajnie będzie z kim wymieniać informacje.

mycha88 to faktycznie mąż miał super prezent pod choinką.

chuda ja również mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze, trzeba być dobrej myśli.

Pierwsza miłość to faktycznie niezły prezent wam sie szykuje oby potwierdziły sie twoje przeczucia :) Jeśli chodzi o objawy ciążowe to u mnie nie ma nudności, jest senność chociaż w godzinach rannych już nie mogę spać, oczywiście powiększone piersi i ból piersi :( nie mogę jeść zbytnio słodyczy gdzie przed ciążą potrafiłam zamiast obiadu zjeść np. grześki hihi. Teraz ogólnie jakoś nie chce mi sie jeść i to jest taki mały problem tego wszystkiego.

Czekam z niecierpliwością na kolejne badanie 21.01

Pozdrawiam wszystkie i miłego popołudnia życzę :)

http://www.suwaczki.com/tickers/3jgxvfxma3e7mhly.png
http://suwaczki.maluchy.pl/li-22829.png

http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/20061230560117.png

Odnośnik do komentarza

Cześć Dziewczyny! :)

Tak sobie czytam Wasze posty i stwierdziłam, że tez napiszę coś od siebie :)

Otóż jestem w 6 tygodniu, tydzień temu byłam na pierwszym USG i lekarz widział już pęcherzyk - jutro idę ponownie, ponieważ lekarz mówił , że może już bić serduszko.

O swojej ciąży w 100% dowiedziałam się 31.12.2014 :) kiedy po raz pierwszy zrobiłam test.
Zrobiłam go po popołudniu ( Bobo test) i od razu pojawiły się dwie kreseczki. Także miałam miłe zakończenie i początek roku :) Po nowym roku 2.01 zrobiłam jeszcze jeden test, bo nie wierzyłam, że tak łatwo udało mi się zajść w ciąże.

Z objawów to ciągłe mdłości, mam odruchy wymiotne, ale nie wymiotuję. Ból podbrzusza ( od czasu do czasu) i ból pleców. I z takich moich objawów to często mi się odbija :) Co do jedzenia..to głównie owoce i lekkie przekąski, nic bardziej konkretnego zjeść nie mogę, bo na następny dzień albo jeszcze tego samego zwiększają mi się mdłości.

Co do terminu porodu to albo koniec sierpnia albo początek września- ciężko stwierdzić. Dlatego wypowiadam się tutaj :)

Odnośnik do komentarza

Aaa no i zaraz po tym jak się dowiedziałam przesypiałam całe dnie i noce.
Teraz w ciągu dnia daję radę, ale za to chodzę spać maks o 22 :)

Gdzie do czasu ciąży prowadziłam bardzo intensywny tryb życia..gdzie mój dzień zaczynał się o 5 rano a kończył o północy jak nie później :)

Odnośnik do komentarza

Ja od soboty mam za sobą 3 testy:) Wszystkie pozytywne:) Z czego dzisiejszy miał dużo wyraźniejszą 2 kreseczkę.
Ostatni okres miałam 21.11.2014, ale przy 60-70 dniowych cyklach (niedoczynność) trudno stwierdzić, jaki termin zostanie mi wyznaczony:) Któraś z Was może tak ma?
Jutro lecę na testy z krwi;) Potem gin i endo:)
A tak to bóle w podbrzuszu i piersi dają się we znaki:)

Pozdrawiam i potwierdzonym życzę powodzenia!

Odnośnik do komentarza

A ja mam takie pytanko...lekarz przepisał mi 2 tabletki dziennie kwasu foliowego , tabletki o nazwie Folik...dziwi mnie to, bo każda moja znajoma po ciąży mówi, że brała jedną..tak też jest napisane na opakowaniu. Myślicie , że to jakiś zły sygnał.. czy może lekarz wiedzą, że prowadziłam zły tryb życia, teraz muszę nadrobić dawkę witamin.

Odnośnik do komentarza

Maaam wielka nadzieje ze do was dolacze, widze ze bardzo mile z was dziewczyny, to bedzie moja druga ciaza a poprzednia tez rozwiazala sie we wrzesniu takwyszlo : D pozdrawiam was duzo duzo zdrowka i radosci. Dzieci sa takie wspanialeeee, a i nie bojcie sie porodu naturalnego to cos pieknego i nic wstydliwego wiec ani troche nie powinnyscie sie wstydzic! Skurcze sa jak przy miesiaczce tyle ze mocne :)

Odnośnik do komentarza

Joanna89 mamy bardzo podobne objawy, mnie tez naciąga...ale na tym się kończy, nawet jakbym chciała się zwymiotować (nadzieja na chwilę poprawy) to mam jakby blokadę w żołądku, która nic nie chce wypuścić :D Odbijać też się mi odbija, czasami bym chciała a też nie mogę. No i co tu ukrywać przed Wami będę, gazy też mnie odwiedzają, na szczęście bezwonne...śmiejemy się z mężem że to czyste nie skażone powietrze :D
Joanna myślę, że w dobry miesiąc trafiłaś, bo ja mam 7-my tydzień i planowany termin mam na 8-9 września.

Zbazba gratuluję w takim razie ;) Jak nie inaczej, to na usg Ci wyjdzie, który to tydzień ciąży.

Pierwsza Miłość, jeszcze jest szansa, życzę Ci żeby to było plamienie implantacyjne :*

A co do kwasu foliowego.. mi lekarka nie kazała brać podwójnej dawki, ale biorę sama od siebie, pierwsze się upewniłam oczywiście, że nie zaszkodzi. Biorę na wszelki wypadek, żebym się później nie musiała zastanawiać, czy całą dawkę mój organizm dobrze wchłonął ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...