Skocz do zawartości
Forum

Wrześniówki 2015


Gość chuda

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie jestem w 5 tyg ciąży. To moja czwarta ciąża ale niestety tylko jedną udało mi się donosić, mam nadzieję że tym razem też się już w końcu uda. Jak na razie mam słaby wynik progesteronu i biorę dużą dawkę luteiny i czekamy na kolejną wizyt 21.01. na pierwszej udało nam się już zobaczyć fasolkę :) Trzymajcie się wszystkie i unikajcie stresów bo to ważne!!!!!

http://www.suwaczki.com/tickers/3jgxvfxma3e7mhly.png
http://suwaczki.maluchy.pl/li-22829.png

http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/20061230560117.png

Odnośnik do komentarza

cześć dziewczyny:) czuję się jakbym pisała o sobie :) jak ten czas szybko leci, dopiero też dowiedziałam się o dzidziusiu a teraz mój dzidziuś ma juz prawie 4 miesiące- też przytrafiło mi się to szczęście i urodziłam wrześniowego Bąbelka :) powodzenia Kochane i dużo dużo zdrówka dla Was i maleństw.. ehh jak ja Wam zazdroszcze brzuszków, kopniaków itp:) zanim się zorientujecie już będziecie tulić swoje wrześniowe skarby:) buziaki, wrześniówka 2014

http://www.suwaczki.com/tickers/relgo7esrfa2wdr0.png

Odnośnik do komentarza

hej dziewczyny :) jestem w 5 tygodniu ciazy od pierwszego dnia miesiączki a od owulacji w 3 tyg i 5 dniu .czy was tez bola plecy na dole zwane krzyżami ? i jakie macie zachcianki? ja tak na słodycze ,sok o smaku granata.soki kwaśne ,gumy rozpuszczalne, i paszteciki z pomidorami wchodzą mi najlepiej .jeszcze dwa dni i do lekarza w poniedziałek może juz cos zobacze chociaż pęcherzyk bo ostatnio tydzień temu nic nie było.

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny ;)
Myślę że trafiłam na dobry miesiąc bo w poniedziałek zaczynam 7 tydzień i właśnie w poniedziałek idę pierwszy raz do ginekolog, mam nadzieję że wszystko będzie ok, na usg powinnam już zobaczyć pulsujące serduszko. Nie ma co się śpieszyć do lekarza, bo w pierwszych tygodniach nic nie widać i tylko później stres niepotrzebny.
Niestety zaczęły mi się już nudności i wymioty i powiem Wam że dla mnie nudności "poranne" to są tylko z nazwy, mnie męczą większą część dnia.

Patafonik ja też przechodziłam dość uciążliwe bóle brzucha, to jest normalne bo rozciągają się więzadła i macica, puki nie boli Cię nieustannie i naprawdę bardzo mocno i nie masz plamień nie powinno Cię to martwić. Jeśli jest to dla Ciebie uciążliwe, możesz zażywać no-spę (do 3 tabletek dziennie)

Odnośnik do komentarza
Gość TweetyGirl

cześć dziewczyny :)
ja dopiero I wizytę mam na koniec stycznia jak będzie 8 tydzień ciąży - mam nadzieję, że wszystko jest ok. :)

Mycha88 pisałaś, że bóle brzucha to rzecz normalna i ja też podobnie myślę, ale czy miałyście takie bóle brzucha związane z zimnymi potami, płytkim oddechem i robiło Wam się duszno - ma się raz tak zdarzyło w tamtym tygodniu, bez żadnego plamienia :( - mam nadzieję tylko, że to nic poważnego nie było

Miałyście jakieś podobne objawy??

Odnośnik do komentarza

Witam Was dziewczyny :)
Dziwi mnie trochę to, że niektóre z was maja tak późno pierwszą wizytę, ja to chyba bym zwariowała tyle czekać hihi, ale wiadomo wszędzie jest inaczej.

TweetyGirl te twoje objawy to całkiem normalne i jeśli nie ma plamienia to wszystko powinno być ok. Miałam podobnie i rozmawiałam o tym z lekarzem i mówił , że to normalne bo nasze ciało zmienia się od samego początku zajścia w ciążę, wszystko się rozszerza i dlatego mogą być takie reakcje i mówił gdy coś takiego się dzieje to trzeba odpocząć i się położyć.

maga23 Super, że udało ci się zobaczyć pęcherzyk, bo nawet zobaczenie takiego małego ziarenka jest czymś cudownym.

A teraz wszystkie czekamy na pierwsze bicie serduszka !!!!!

mycha88 Współczuję tych nudności ja na szczęście jak na razie nie wiem co to nudności i mam nadzieje że tak zostanie do końca.

chuda
To szybko masz te zachcianki hihi, u mnie jak na razie to nie bardzo chce się słodyczy gdzie zawsze przepadałam za słodkim bardzo. Odrzuciło mnie od zapachu mydła które używam już długo. Powodzenia na wizycie, oby udało się coś zobaczyć.

Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamusie bardzo gorąco :*

http://www.suwaczki.com/tickers/3jgxvfxma3e7mhly.png
http://suwaczki.maluchy.pl/li-22829.png

http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/20061230560117.png

Odnośnik do komentarza

Hej Dziewczyny :)
dołączam do Was :) u mnie dzis zaczal sie 6 tydz. w poniedziałek ide na Bete dla potwierdzenia. Wizyta u gin. dopiero 2 lutego, bo lekarz na urlopie... wiec sporo czekania przede mna... :/

mycha88 - widze, ze mamy wrzesien razem :)

TweetyGirl - ja tez mieszkam w Belgii, niedaleko BXL :)

Co do boli brzucha, ja mialam niemal caly tydzien na przelomie 4/5 tygodnia, wiec mysle, ze to nic złego.
Poza powiekszajacymi sie piersiami zero innych zmian :) No moze zmeczenie i lekkie rozdranienie...

3mam kciuki :)

Odnośnik do komentarza

Ja więcej tych objawów mam niż nie mam ;) W zasadzie to jak na razie nie doświadczyłam refluksu i do wczoraj nie wiedziałam co to zgaga ;)
A z zachcianek...to jedynie obrzydzenie do słodkiego i czekoladowego, czyli do wszystkiego co było moim hobby przed ciążą :D

TweetyGirl ja czegoś takiego nie miałam, ale chyba gdzieś kiedyś czytałam że coś takiego może się zdarzyć, bo hormony szaleją. Ja przez jeden dzień miałam bardzo mocny ból podbrzusza, taki inny, od razu czułam, że coś jest nie tak, to była moja wina, bo dzień wcześniej za mało oszczędzałam się w pracy. Nawet ta nospa mi nie chciała pomóc, ale odpoczywałam i uważałam na siebie no i następnego dnia już było dużo lepiej.

Agusia1 ja z natury jestem mega niecierpliwa w takich sytuacjach, ale pod tym względem wolałam poczekać, tak żeby przy pierwszym usg już widzieć coś konkretniejszego, bo później bym się stresowała czemu nic tam jeszcze nie widać. A tak poczekałam niecierpliwie i dziś (mam nadzieję że wszystko będzie ok) zobaczę już bijące serduszko :)

Odnośnik do komentarza

Hej, dziewczyny u mnie się powoli 6-sty tydzień zaczyna, parę dni temu widzieliśmy na usg naszą fasolkę, za 2 tyg kolejna wizyta żeby zobaczyć serduszko. Powiedzcie mi czy któraś z Was w najblizszym czasie wybiera się może w podróż samolotem? Ja lecę za 2dni do Londynu (lekarz nie widzi przeciwskazań) i mam nadzieje, ze wszystko będzie ok. Z objawów na razie tylko obrzmiałe piersi :) powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny...cieszcie sie z wymiotów.Za mna 4 ciaze .W pierwszej mialm mdlosci i wymioty które przeklinalam,po 9 miesiacach na swiat przyszlo moje zdrowe szczęści z 10 punktami.Pozniej chcielismy drugie dziecko i zaczely sie nasze trzy dramaty.Zadnych objawów ciążowych,żadnych mdlosci wszystkie zakończone w szpitalu lyzeczkowaniem w 3 miesciacu.Mdlosci swiadcza o tym ze ciaza rozwija sie prawidlowo,przynajmniej tak bylo w moim przypadku.

Odnośnik do komentarza

Mychms bardzo mi przykro że tak nieszczęśliwie Ci się złożyło i to aż trzy razy :(
Ja tak to sobie właśnie tłumaczę- jak są mdłości, to znaczy, że hormonów przybywa i ciąża się rozwija.
Wczoraj byłam u mojej ginekolog i zobaczyłam tą małą 6-cio milimetrową kruszynkę i jej serduszko, cudowne uczucie, całe napięcie ze mnie zeszło.
Ulokowałam się w dobrym miesiącu, bo planowany termin porodu mam na 8-9 września ;)

Chuda teraz z każdym kolejnym usg ta kropeczka będzie większa :) Ja bym na Twoim miejscu poczekała do 7-go tygodnia żeby serduszko od razu zobaczyć :)

Odnośnik do komentarza

Witam Was dziewczynki:)
Nie wiem czy to ciąża czy nie....z tym kto powiedział,ze każda ciąża jest inna zgadzam się w 100% !!! Jestem już mamą 3 dzieci,,,każda przebiegała inaczej, każda zaczynała się innymi objawami...I przy każdej "przerabiałam" od nowa tony gazet, miliony przeczytanych artykułów i oczywiście pytania na forach :)..Więc w moim wypadku to normalka ,że znowu piszę:).
Ostatnią @ miałam 16.12.2014, w okresie płodnym i podczas owulacji były przytulanki i teraz mam,,,nie obawy ale nadzieję,ze jestem znowu w ciąży...:)
Niby @ ma przyjść jutro,,oby nie...
Wstrzymałabym się jeszcze trochę z szukaniem informacji ,ale wystąpiły u mnie prawdopodobne objawy ciąży...(oprócz braku miesiaczki).
Od paru dni mam zawroty głowy, a od wczoraj doszła do tego senność...Oprócz tego bóle piersi ale nie cały czas,,,ból w podbrzuszu,taki rozdymający i jakoś mnie "grzeje" w pachwinach.
Według wszelkich kalkulatorków mogę być w 5 tyg ciąży, a termin porodu oscylowałby między 22 a 24 września.
Nie pytam: czy to może być ciąża:), bo nie jesteście jasnowidzami:), ale opowiedzcie mi o swoich objawach właśnie w 5 tyg., ok?
U mnie wyobraźnia jest bardzo rozwinięta i nad podziw bujna, wiec moze to być tez ciąża urojona,ale te dwa objawy czyli zawroty głowy i senność zaczęły mnie zastanawiać.
Miłego dnia :)

Odnośnik do komentarza

hej no jest malusienka kropeczka ze aż lekarz dopiero po 3 minutach ja zauważył .niestety nie dal zdjęcia .no ja wiem ze lepiej do 7 tyg poczekać ale muszę co tydzień bo jestem po obumarlej ciazy dlatego lekarz każe co tydzień .nie założył mi karty ciazy ponieważ chce zobaczyć co się będzie działo .tak naprawdę to miesiące miałam 4 grudnia wiec owulacja tak 20 grudnia .wiec według zapłodnienia jestem w 3 tyg i 4 dniu a według miesiączki w 5 tyg i 4 dniu .mam cykle 31 dniowe . a lekarz uważa ze pęcherzyk wydaje mu się zamaky ma z 1.5mm lub 2 mm

Odnośnik do komentarza

Chuda w takim razie jak najbardziej musisz być częściej monitorowana :) trzymam kciuki!

Witaj Pierwsza Miłość ;)
Myślę że możesz śmiało spróbować już zrobić jutro rano test, oczywiście niekoniecznie pokaże Ci dwie kreski co nie wyklucza ciąży ;) Ja w piątym tygodniu odczuwałam jeszcze bóle podbrzusza (teraz mi ustały), byłam senna i zmęczona, no i nawet mój mąż zauważył, że piersi mi się powiększyły, oczywiście czułam ich bolesność. Pojawił się też kremowo-biały śluz, przed @ nie miewałam takiego. I wydaje mi się że w moim przypadku apetyt podskoczył od razu na początku ciąży, teraz jest inaczej bo ciągłe nudności, ale wcześniej potrafiłabym co chwilę coś wszamać. Mam nadzieję że Ci się udało :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...