Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Ulla

Rodzinny czas przy grach

Rekomendowane odpowiedzi

Okres zimowy a głównie świąteczny to nie tylko czas wspólnego biesiadowania ale także wspólnie spędzonego czasu z dziećmi. Jakie gry w tym roku wykorzystaliście do wspólnych zabaw?

http://www.suwaczki.com/tickers/w5wq3e5en5kuzrs6.png

http://www.suwaczki.com/tickers/3jvz3e5eqgubclqa.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

u nas różnie z grami .. dziewczyny zawsze coś wybierają z tego co mamy .. głównie prym wiodą nowsze gry ale wracają też co jakiś czas do starszych.. ostatnio gramy w "pędzące jeże" najczęściej .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość brolka

u nas jednak wkradły się też nowoczesne technologie i stare dobre planszówki porzuciliśmy na rzecz playstation, ja się długo broniłam ale w końcu też się wciągnęłam i faktycznie można fajnie spędzić przy tych grach wspólny czas, zamawiamy sobie jakieś muzyczne, taneczne czy przygodowe i na niepogodę są jak znalazł

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość eryk349olek

Jeśli znudzą wam się planszówki lub Play Station to polecam wam bańki mydlane szczególnie w ogrodzie lub parku. Ja znalazłem tutaj razem z sznurkami do puszczania wielkich baniek: [reklama usunięta]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na Święta kupiliśmy grę " Jak to wtedy bylo" polega ona na opowiadaniu historii z życia rodziny na podstawie kart z obrazkami, świetnie spędziliśmy czas całą rodziną i byłam mile zaskoczone jakie aktywne życie prowadzili moi rodzice 🙂 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...