Skocz do zawartości
Forum

Co robić z dziećmi w ferie?


Gość lupitkalonga

Rekomendowane odpowiedzi

Zależy, w jakim wieku dzieci :) Ale myślę, że bez względu na wiek, frajdą dla każdego byłby basen, wypad na stok, by pojeździć na nartach, desce albo przynajmniej pouczyć się, jeśli ktoś jeździć nie potrafi... Sprawdzić się też może wyjście do kina na jakąś bajkę albo film dla młodzieży, no i znacznie taniej wyjdzie niż wypad w góry na stok :)

Odnośnik do komentarza
Gość fifkasziszka

Zabierać dzieciaki na wycieczki, najlepiej różne. Zależy gdzie mieszkasz, gdzie masz blisko. Fajny jest Jura Park (Krasiejów), taki jakby Park Jurajski, tzn cały kompleks poświęcony dinozaurom i prehistorii. Z różnymi bajerami typu tunel czasu, kino 5d, warsztaty paleontologiczne, prehistoryczne oceanarium.
Z doświadczenia wiem, że dzieci lubią też aquaparki. Dorośli zresztą też.
Albo wysłać dziecko na jakieś kolonie zimowe żeby je mieć z głowy przez całe ferie i chatę wolną-żartuuujęęęę ;D

Odnośnik do komentarza
Gość Kozłowska

Dobrze jest urozmaicić ferie. Jeden tydzień spędzamy aktywnie, na sportowo, na drugi natomiast zapisaliśmy syna na półkolonie organizowane przez Inteligentną Planetę na Wilanowie. Program spodobał się Łukaszowi, bo dotyczy nowych technologii, a wiadomo, że większość chłopców lubi takie rzeczy :)

Odnośnik do komentarza

Jestem jak najbardziej za urozmaicaniem. Raz narty, raz łyżwy, raz konie- w zimie też czemu nie. Aquaparki jakoś mi nie leżą bo po każdym wypadzie zimowym dzieci mi chorują nie wiem czemu, przecież ich z niedosuszonymi włosami na mróz nie wystawiam :/ I parki rozrywki- na TAK! Wspomniany tu wcześniej Jura Park organizuje 7 luetgo karnawałową zabawę dla dzieci, wybieramy się. Generalnie trzeba szukać w internecie fajnych imprez :)

Odnośnik do komentarza

ferie to dobry czas na wspólnie spędzony czas - bywają miejsca które organizują ferie na kilka godzin dziennie, bywają miejsca które zapewniają w konkretnych dniach atrakcje - ja w tym czasie basen, jakiś czas w miejscu zabaw, kino, teatr - lubimy, oczywiście cenny czas jest w domku razem na wspólnej zabawie

http://www.suwaczki.com/tickers/w5wq3e5en5kuzrs6.png

http://www.suwaczki.com/tickers/3jvz3e5eqgubclqa.png

Odnośnik do komentarza
Gość hiciorzymy

Ja jestem jak najbardziej za tym żeby zorganizować kilka różnych wyjazdów zamiast jednego długiego, wtedy jest ciekawiej i większe prawdopodobieństwo, że się trafi w gust dziecka. Dzieci lubią aktywność i urozmaicenie. Z jura parkiem to dobrze radzicie bo tam dziecko nie tylko się bawi ale też zdobywa wiedzę. Mój syn tam był ale niestety beze mnie tylko z ciotką ale z samych jego opowieści wyrobiłam sobie dobrą opinię o tym miejscu :) ja jestem też wielką zwolenniczką sportów, dzieci w dzisiejszych czasach mają za mało ruchu! Nie każdego stać na wyjazd na narty ale już codzienne spacery z dzieckiem powinny być w ferie obowiązkowe!

Odnośnik do komentarza

Ferie to świetny czas na spędzanie wspólnie czasu, proponuję zorientować się w swojej miejscowości czy są organizowane spotkania, warsztaty w okresie przerwy szkolnej. Zawsze (tak jak dziewczyny piszą) zostaje lodowisko, basen narty sanki.
Kino teatr mają zazwyczaj rozszerzoną ofertę na okres ferii.
tutaj odnośnik do wydarzeń z Lublina Tekst linka
POWODZENIA

http://www.suwaczki.com/tickers/kjmn20mmu0okh9gs.png
http://www.suwaczki.com/tickers/9o2zvhpgkhvwrq18.png

Odnośnik do komentarza

to chyba zależy czy ferie rodzinne czy gdzies wysylamy dziecko... jak rodzinne to moją propozycją jest trip autem i zwiedzanie największych europejskich miast ;) A jak dziecko ma jechac samo to oczywiscie kolonia, teraz jest tyle ich organizowanych, wiem ze togo.to organizuje fajnie zorganizowane wyjazdy w góry na narty

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...