Skocz do zawartości
Forum

Oryginalny prezent dla noworodka


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć mamusie! Jestem mamą 9-cio miesięcznego Radka, a w kwietniu pojawi się na świecie jego młodszy braciszek. Siedząc ciągle w domu z małym znalazłam fajne zajęcie, którym jest haftowanie metryczek. Jest to bardzo fajny, a zarazem oryginalny prezent dla nowo narodzonego dzieciątka. Można wpisać imię, wagę, dokładną date, godzine urodzenia. wklejam kilka przykładowych zdjęć. Można też wpisać w google "metryczki haft krzyżykowy" i wyskakuje dużo obrazków. Jeśli ktoś byłby zainteresowany zapraszam do kontaktu mailowego - maugosiasz@gmail.com - podam więcej informacji i przykładów. Pozdrawiam :)

monthly_2014_12/oryginalny-prezent-dla-noworodka_23007.jpg

monthly_2014_12/oryginalny-prezent-dla-noworodka_23008.jpg

monthly_2014_12/oryginalny-prezent-dla-noworodka_23009.jpg

monthly_2014_12/oryginalny-prezent-dla-noworodka_23010.jpg

monthly_2014_12/oryginalny-prezent-dla-noworodka_23011.jpg

http://www.suwaczki.com/tickers/211xe6ydgbjiep0h.png

Odnośnik do komentarza

Ostatnio sąsiadka urodziła synka, i z sąsiadami złożyliśmy się na Misia z projektorem z Chicco, pani w sklepie nam pokazała jak działa i jest mega :) później wypróbowaliśmy go w ciemnym pokoju i patrzysz jak zahipnotyzowany :D taki słodki jest, i tak jak nie jestem zwolennikiem maskotek, tak przy drugim bobo się na niego skuszę :) Nawet żeby samej sobie pooglądać :D Prezent strzał w dziesiątkę :)

Odnośnik do komentarza
Gość servera

Jeśli byli zadowoleni to fajnie ale nie wiem czy każdy byłby z czegoś takiego uszczęśliwiony.Na projektor trzeba mieć miejsce no i jasną ścianę. W pokoju u dziecka mamy ściany pomalowane na ciemny żółty tak więc pomieszczenie jest dość ciemne. Nie wiem czy projektor by coś tam wyświetlał. Proponowałabym coś w tym rodzaju:
[reklama usunięta]

Na stronie można zaprojektować body dla dziecka z dowolnym napisem.

Odnośnik do komentarza
Gość kumelka

ja nie jestem zwolenniczką ubranek ze śmiesznymi napisami jakieś zawsze mi się "nieśmieszne" wydają, dużo bardziej wolałabym maluchowi sprezentować właśnie oryginalnie, własnoręcznie wyhaftowane ubranko z dobrej jakości materiałów bo wiadomo, że w sklepach teraz to takie szmatki, że przykro patrzeć, teraz mam nową hafciarkę [reklama usunięta] i w połączneniu z maszyną można tworzyć prawdzine cuda mają też pewność co do jakości

Odnośnik do komentarza

polecam od niedawna modne gniazda, niemowlaki czują się w nich bezpiecznie, są otulone jak u mamy w brzuszku. my mamy akurat [reklama usunięta], kupiły mi koleżanki z pracy. wiedziały że lubię polskie produkty i tylko takie kupowałam małej sporządzając wyprawdę i jakość faktycznie fajna i w razie potrzeby prania też nie ma problemu.

Odnośnik do komentarza

Śliczne metryczki, doceniam ludzi z pasją i mam nadzieję, że Twój biznes się rozwija. Podczas kolejnych odwiedzin noworodka będę pamiętać o Twojej oryginalnej propozycji. My dla maluszka z takich oryginalnych prezentów dostaliśmy ramkę na zdjęcia z pierwszych 12 mies. oraz masę, w której można odcisnąć rączkę dziecka i oprawić w ramce. A z takich typowych prezentów dostaliśmy sporo ubranek, pieluszki, kocyki i zabawki, np. Owieczkę Chicco z linii Fist Dream. Nie dość, że służy nam jako projektor i pomaga wyciszyć się dziecku przed snem to maluch ogląda ją z zaciekawieniem i ćwiczy paluszki wciskając wypukłe kształty na brzuszku, który zmienia kolory poświaty. Czyli jest to praktyczna zabawka już od kilku miesięcy.

monthly_2017_12/oryginalny-prezent-dla-noworodka_63667.jpg

Odnośnik do komentarza
Gość formere

No coż. Wszystko zależy od tego jakie ktoś ma poczucie humoru i jaki konkretnie napis znajduje się na koszulce. Nie piszcie tutaj,ze śmieszne koszulki czy ubranka dla dzieci z napisami są beznadziejne bo tak nie jest. Widziałam bardzo wiele ciekawych, inteligentnych wzorów, które mnie osobisćie bardzo rozbawiły.
[reklama usunięta]

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...