Skocz do zawartości
Forum

Niejadek


Rekomendowane odpowiedzi

Hej!
Mój synek za 3 dni kończy 5 miesięcy. Do tej pory jadł bardzo ładnie 5x150ml co 3 godziny z butli i 1/2 karmienia w nocy - pierś. Jednak od kilku dni zrobił się z niego tadek-niejadek. Je po 60ml do 120ml max. W trakcie karmienia zaczyna gadać i wypycha smoczek z buzi. Jak próbuję mu znowu wsadzić smoka to się krzywi. Nie wprowadzałam jeszcze stałych pokarmów, planowalam zrobić to na wigilię. Dodatkowo Małemu zaczęły iść zęby, przez co jest czasem marudny i więcej śpi. Nie wiem czy to wszystko ma jakiś związek, bo gdy daje mu smoczek uspakajający to dulda go bez problemu. Czy któraś ma lub miała podobną sytuację? Czy to sytuacja przejściowa? Martwię się.

http://www.suwaczki.com/tickers/tb73hdgem0lnxmn9.png

Odnośnik do komentarza

Czasami są po prostu takie dni, że dziecko mniej je. Nie ma co się na zapas martwić. U nas spadek apetytu powiązany jest z występowaniem ząbkowania.
Czasami po wprowadzeniu innych pokarmów niż mleko dziecko woli jeść coś innego niż to mleko, mleko i mleko.
U nas jak Sebi zobaczy, że coś jemy do już biegnie do kuchni żeby mu dać łyżeczkę i chce próbować to co my zajadamy... Mleko modyfikowane cały czas pije, ale już nie z takim apetytem jak kiedyś. Teraz woli jedzonko takie jak my, oczywiście dostosowane do jego :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...