Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Margeritka

Ubrałyście już choinkę?

Rekomendowane odpowiedzi

U nas jeszcze nie ubrana ..a będziemy mieć pewnie dwie i sztuczną i żywa :P .. jedna wyląduje w pokoju dziennym -pewnie ta żywa i sztuczna stanie na piętrze :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

My jeszcze nie mamy kupionej,ale pewnie na dniach będzie.Oczywiście żywa,jak co roku.
Stała kiedyś do kolędy,ale w ost latach kolęda jest dość wcześnie (w ub roku zaraz po świętach,w tym 9.stycznia),będzie więc stała pewnie co najmniej do połowy stycznia.

https://www.suwaczki.com/tickers/qb3c3e5ewahdy8r5.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

my stosowaliśmy się do rady pana sprzedającego ale już nie pamiętam ile żywa stała - ale niezbyt długo .. my kupujemy w doniczce aby potem móc zasadzić koło domu..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dopóki mieszamy w kawalerce, to w moim mieszkaniu żywa choinka nie postanie! Mieliśmy RAZ, zaraz po ślubie. I do dziś pamiętam wychodzące z niej pająki...takie leśne, grube... Na samą myśl dostaję gęsiej skórki. I pomyśleć, że pokój zwiedzały, gdy ja spałam...
Będzie sztuczna. O ile w ogóle będzie... W tym roku nie mamy dla niej miejsca. Na podłodze nie postawimy, żeby córa nie ściągała bombek, a wyżej aktualnie brak wolnej przestrzeni. Ale może się mylę, bo mój mąż ma plan na jutro - UBIERANIE CHOINKI. Myślałam też o takiej na ścianie (z gałązek). Widziałam wiele ciekawych inspiracji w Internecie, ale niestety brak ściany na to. Na razie z synkiem ozdobiliśmy antresolę (piętrowe łóżko syna). Już jest pięknie i świątecznie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mała choineczkę ubraliśmy już w środę. Robiłam ostatnio z córeczką z masy solnej ciasteczka w kształcie gwiazdek, misiów itp. i trzeba było je gdzieś powiesić więc ozdobiliśmy nimi małą choineczkę. Dużą -jak co roku- sztuczną ubierzemy dziś wieczorem. Prawdziwe choinki podobają mi, owszem- ale w lesie. Żal mi tych choinek które po tym jak spełnią swoje zadanie lądują na śmietniku. Jak jeszcze mieszkałam w bloku, przed ślubem, po Nowym Roku koło śmietnika leżało zawsze takich choineczek co najmniej kilkanaście. U nas odkąd mamy dzieci choinka stoi długo, tak długo jak tylko można czyli do 2 lutego czyli Matki Boskiej Gromnicznej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ula macie swoją? my mamy w tym roku sztuczną i jest już ubrana, wczoraj siedzieliśmy chyba do 1 w nocy i ubieraliśmy, Ola pomagała, jak co roku, ile dziecko miało radości:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

adasaga Dzięki ślicznie Kuba elegancik jak przyjdzie święto czy niedziela to zawsze zakłada koszule tylko krawat mu siostra zepsuła b0 urwała tą gumeczkę

http://www.suwaczki.com/tickers/km5sdf9hqymi36e7.png
http://www.suwaczki.com/tickers/82do3e5ekt2ocja7.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A oto wykonane przeze mnie choineczki. Muszę się pochwalić. A co!
Pierwsza z papierowych różyczek- tydzień pracy, w wolnych chwilach, po nocach robiłam ją aż w końcu skończyłam :)
Druga z piórek dla Sebastianka :)

monthly_2015_01/ubralyscie-juz-choinke_23112.jpg

monthly_2015_01/ubralyscie-juz-choinke_23113.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Marg -dzięki
Aagnieszkaa- też tak czasem sobie skręcam papierki także wyobrażam sobie ile pracy w to włożyłaś a efekt
Piękne choinki !!!

http://www.suwaczki.com/tickers/km5sdf9hqymi36e7.png
http://www.suwaczki.com/tickers/82do3e5ekt2ocja7.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

u nas choinka sztuczna więc stoi tyle ile "przepisowo" można czyli do 2 lutego. W ubiegłym roku stała nawet dłużej, tak mniej więcej do połowy lutego, bo córce tak się podobała, że za nic nie chciała jej rozebrać. A i ja, przyznam, nie lubię rozbierać choinki, tak się jakoś pusto bez niej w domu robi. :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie w domu jeszcze świąteczny klimat. Choinki jeszcze postoją. Co do księdza po kolędzie to na razie on nic nie mówi, że będzie chodzić, więc nie wiem jak to będzie w tym roku, bo on co roku nie chodzi. Niby ze względu na problemy zdrowotne- często choruje. A jak będzie teraz to nie wiem i tak wtedy pewnie byłabym w pracy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

u nas choinka rozebrana była w sobotę, więc od tego czasu od razu mam jakoś więcej miejsca w pokoju, Ola rwała się do rozbierania, żeby "ta wiosna już przyszła"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...