Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Redakcja

Konkurs "Świąteczne filmy na DVD"

Rekomendowane odpowiedzi

Większość nas lubi oglądać filmy o tematyce Świąt, prawda? Są zawsze takie ciepłe, przyjazne, pełne miłości i pozytywnego przesłania. Czy Wasze dzieci też lubią świąteczne filmy? Jeśli tak, to w tym konkursie mamy do wygrania aż 10 płyt DVD (5 x "Jej Wysokość Zosia. Święta w Czarlandii", 5 x "Kubuś Puchatek. Puchatkowego Nowego Roku" od Dystrybutora filmowego Galapagos Sp. z o.o.). Konkurs został zorganizowany z okazji premiery kolekcji DVD „Jej wysokość Zosia” i kolekcji DVD „Kubuś i Przyjaciele – Słodka kolekcja”.

http://kontoredakcyjne.strefa.pl/Galapagos1.png

Zadanie konkursowe brzmi:
Zamieść w wątku konkursowym zdjęcie pracy dziecka przedstawiającej ilustrację do jego ulubionego świątecznego filmu :-)

Konkurs trwa do 6 stycznia 2015 roku do północy! Zamieszczajcie prace swoich dzieci, podając ich imię, wiek oraz tytuł filmu, który zilustrowało :-) W ciągu kolejnych dwóch dni roboczych ogłosimy zwycięzców!  Życzymy powodzenia!

Biorąc udział w konkursie, akceptujesz jego regulamin.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Annka skończyła 14 miesięcy i jej ulubiona bajką świąteczną Są Teletubis-ie. Aneczka przy tej bajce tuli lalki, misie i robi papa. Dostała tę bajkę od matki chrzestnej na Mikołaja, a jak w tygodniu ubrałyśmy choinkę to Anka pokazywała na choinkę w bajce oraz naszą i mówiła YYYYYY, chciała pokazać że też ma w domku taką choinkę. Przepraszam za moje artystyczne dzieło, ale przyznaję się nie mam najlepszych zdolności, a Aneczka nie potrafi jeszcze rysować. Mam nadzieje że nie odziedziczy po mnie tych niedoskonałości.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Daria28
Czy praca może być wykonana techniką dowolną, czy tylko rysunek\malunek?

Technika może być dowolna, jednak wolelibyśmy by nie była przestrzenna, czyli 2D :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bałwanek wykonany przez moja córkę < z moją pomocą > Bałwanek przedstawia ulubioną postać z familijnego filmu Jack Frost < 1998>. Moja córka jest tym filmem zachwycona. Uwielbia sceny kiedy bałwan staje się "żywy" :D

monthly_2014_12/konkurs-swiateczne-filmy-na-dvd_22555.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moja córka Zuza polubiła film pt.:" Renifer Świętego Mikołaja" Johnsa Hancocka, który jest o dziewczynce, która znalazła renifera i stała się dla niego aniołem stróżem przekonana, że on jest z zaprzęgu Świętego Mikołaja.

monthly_2014_12/konkurs-swiateczne-filmy-na-dvd_22563.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zuzia lat 8 namalowała ilustrację do bajki "Świąteczna przygoda". Bajka opowiada o zwierzętach w lesie, które spotykają Mikołaja , a wilk przeprasza Go .

monthly_2014_12/konkurs-swiateczne-filmy-na-dvd_22776.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kasia lat prawie 5 narysowała ilustracje do świątecznego odcinka "Świnki Peppy" ..scena gdy pojechali kupić choinkę.

Wiki lat 7,5 narysowała ilustrację z bajki "Artur ratuje gwiazdkę"

monthly_2014_12/konkurs-swiateczne-filmy-na-dvd_22952.jpg

monthly_2014_12/konkurs-swiateczne-filmy-na-dvd_22953.jpg

monthly_2014_12/konkurs-swiateczne-filmy-na-dvd_22954.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

witam, moja 3,5 letnia córka Diana od zeszłego roku najbardziej lubi oglądać bajkę "Barbie-idealne święta".Di faworytką jest najmłodsza bohaterka filmu, która ma niesamowite przygody. Jeździ na sankach, ślizga się na lodzie, poznaje renifery. Na koniec wszyscy tańczą wokół choinki i śpiewają.
Moja córka w tym roku podczas Wigilii również postanowiła, że całą rodziną "obejmiemy" choinkę i będziemy śpiewać kolędy. Kiedy w drugi dzień Świąt zobaczyła, ze nasypało trochę śniegu od razu do nas przybiegła, że ona chce iść do ogródka na sanki- i też chce mieć idealne święta..Jak w bajce..
Dianki rysunek przedstawia zjeżdżającą siostrę Barbie na sankach...

monthly_2014_12/konkurs-swiateczne-filmy-na-dvd_23051.jpg

monthly_2014_12/konkurs-swiateczne-filmy-na-dvd_23052.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witamy,

Zdaniem mojej córki Zuzi wszystkie bajki dotyczące świąt są piękne i ciekawe.
Natomiast aktualnie bajka Barbie: Wigilijna opowieść zagościła w sercu Zuzi. Tak jak w niej czas świąt jest magiczny i moja córka to uwielbia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witamy,

Zdaniem mojej córki Zuzi wszystkie bajki dotyczące świąt są piękne i ciekawe.
Natomiast aktualnie bajka Barbie: Wigilijna opowieść zagościła w sercu Zuzi. Tak jak w niej czas świąt jest magiczny i moja córka to uwielbia.

w powyższym zgłoszeniu nie został umieszczony rysunek.

monthly_2015_01/konkurs-swiateczne-filmy-na-dvd_23126.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Natasza (lat 6,5) narysowała Kevina z filmu Kevin sam w domu, który stał się już chyba świąteczną tradycją :)
rysunek przedstawia najfajniejszą według Nataszy scenę jak Kevin zjeżdża na sankach po schodach

monthly_2015_01/konkurs-swiateczne-filmy-na-dvd_23140.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

masza81
Annka skończyła 14 miesięcy i jej ulubiona bajką świąteczną Są Teletubis-ie. Aneczka przy tej bajce tuli lalki, misie i robi papa. Dostała tę bajkę od matki chrzestnej na Mikołaja, a jak w tygodniu ubrałyśmy choinkę to Anka pokazywała na choinkę w bajce oraz naszą i mówiła YYYYYY, chciała pokazać że też ma w domku taką choinkę. Przepraszam za moje artystyczne dzieło, ale przyznaję się nie mam najlepszych zdolności, a Aneczka nie potrafi jeszcze rysować. Mam nadzieje że nie odziedziczy po mnie tych niedoskonałości.

monthly_2015_01/konkurs-swiateczne-filmy-na-dvd_23169.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...