Skocz do zawartości
Forum

Konkurs "Świąteczne filmy na DVD"


Redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

Barbie i jej siostry nie mogly dojechac do cioci Kristin na Swieta bo z powodu zlej pogody wszystkie loty zostaly odwolane. Dziewczyny znalazly hotel, ktorego gospodyni byla siostrzenica sw. Mikolaja, w hotelu tym przezywaja wspaniale przygody. Obrazek przedstawia ucieczke "Czelsi" po klotni ze "Stejsi"...Tak w skrocie opowiedziala swoja ulubiona bajke moja corcia Anielka, lat 8. Scena z filmu "Barbie-idealne Swieta" :)

monthly_2015_01/konkurs-swiateczne-filmy-na-dvd_23233.jpg

Odnośnik do komentarza

Moja córeczka najbardziej lubi bajki z Kubusiem Puchatkiem, również świąteczne. Nic w tym dziwnego, ponieważ od samego początku wychowujemy ją właśnie w otoczeniu sympatycznego misia i jego przyjaciół. Mała jest jednak zbyt mała, by odwzorować to co widzi na ekranie, w książkach lub swoim pokoju, a aktualnie jest na etapie mistrzowskiego rysowania kółeczek, kresek i fal. Dlatego bardzo często nasze wspólne rysowanie wygląda tak, że ona trzyma kredkę w swoich paluszkach, a ja trzymam jej rękę i ją prowadzę. W ten oto sposób powstał nasz Kubuś z Prosiaczkiem w otoczeniu choinek i prezentów.

monthly_2015_01/konkurs-swiateczne-filmy-na-dvd_23274.jpg

Odnośnik do komentarza

Moje dzieciaki uwielbiają świąteczne bajki i mają tyle ulubionych, że trudno by im było wszystkie je narysować. W końcu wybrali najbardziej ulubione i oto one. Bartek uwielbia Express Polarny, również ją lubię, przywraca wiarę w Świętego Mikołaja i narysował wielki pociąg oraz głównego 8-letnigo bohatera, który na początku nie wierzył w Mikołaja, ale na szczęście na koniec uwierzył. Ola narysowała ulubionego Renifera Niko oraz wiewiórkę Juliusa, który kochał Niko jak ojciec. I ostatnia ulubiona wspólna bajka to Pada Shrek. Czyli święta u Państwa Shreków!!! Ola lat 5 i Bartek lat 8

monthly_2015_01/konkurs-swiateczne-filmy-na-dvd_23285.jpg

monthly_2015_01/konkurs-swiateczne-filmy-na-dvd_23286.jpg

monthly_2015_01/konkurs-swiateczne-filmy-na-dvd_23287.jpg

http://www.suwaczek.pl/cache/c26b8b8a35.png

http://www.suwaczek.pl/cache/7883a985c6.png

Odnośnik do komentarza

Kochani,

bardzo wam dziękujemy za piękne zgłoszenia. Wasze dzieci to prawdziwe talenty :-)

Oto i zwycięzcy konkursu:

Beata361
anaaa
Daria28
joannaidiana
MINI2807
NATKA08
zosia65
ewalinka
plomien
monabarga

Serdecznie gratulujemy i prosimy o przesłanie danych do wysyłki na mail: konkursy@parenting.pl. W temacie wiadomości należy wpisać swój nick oraz nazwę konkursu.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...