Skocz do zawartości
Forum

Konkurs "Świąteczne filmy na DVD"


Redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

Większość nas lubi oglądać filmy o tematyce Świąt, prawda? Są zawsze takie ciepłe, przyjazne, pełne miłości i pozytywnego przesłania. Czy Wasze dzieci też lubią świąteczne filmy? Jeśli tak, to w tym konkursie mamy do wygrania aż 10 płyt DVD (5 x "Jej Wysokość Zosia. Święta w Czarlandii", 5 x "Kubuś Puchatek. Puchatkowego Nowego Roku" od Dystrybutora filmowego Galapagos Sp. z o.o.). Konkurs został zorganizowany z okazji premiery kolekcji DVD „Jej wysokość Zosia” i kolekcji DVD „Kubuś i Przyjaciele – Słodka kolekcja”.

http://kontoredakcyjne.strefa.pl/Galapagos1.png

Zadanie konkursowe brzmi:
Zamieść w wątku konkursowym zdjęcie pracy dziecka przedstawiającej ilustrację do jego ulubionego świątecznego filmu :-)

Konkurs trwa do 6 stycznia 2015 roku do północy! Zamieszczajcie prace swoich dzieci, podając ich imię, wiek oraz tytuł filmu, który zilustrowało :-) W ciągu kolejnych dwóch dni roboczych ogłosimy zwycięzców!  Życzymy powodzenia!

Biorąc udział w konkursie, akceptujesz jego regulamin.

Odnośnik do komentarza

Annka skończyła 14 miesięcy i jej ulubiona bajką świąteczną Są Teletubis-ie. Aneczka przy tej bajce tuli lalki, misie i robi papa. Dostała tę bajkę od matki chrzestnej na Mikołaja, a jak w tygodniu ubrałyśmy choinkę to Anka pokazywała na choinkę w bajce oraz naszą i mówiła YYYYYY, chciała pokazać że też ma w domku taką choinkę. Przepraszam za moje artystyczne dzieło, ale przyznaję się nie mam najlepszych zdolności, a Aneczka nie potrafi jeszcze rysować. Mam nadzieje że nie odziedziczy po mnie tych niedoskonałości.

Odnośnik do komentarza

witam, moja 3,5 letnia córka Diana od zeszłego roku najbardziej lubi oglądać bajkę "Barbie-idealne święta".Di faworytką jest najmłodsza bohaterka filmu, która ma niesamowite przygody. Jeździ na sankach, ślizga się na lodzie, poznaje renifery. Na koniec wszyscy tańczą wokół choinki i śpiewają.
Moja córka w tym roku podczas Wigilii również postanowiła, że całą rodziną "obejmiemy" choinkę i będziemy śpiewać kolędy. Kiedy w drugi dzień Świąt zobaczyła, ze nasypało trochę śniegu od razu do nas przybiegła, że ona chce iść do ogródka na sanki- i też chce mieć idealne święta..Jak w bajce..
Dianki rysunek przedstawia zjeżdżającą siostrę Barbie na sankach...

monthly_2014_12/konkurs-swiateczne-filmy-na-dvd_23051.jpg

monthly_2014_12/konkurs-swiateczne-filmy-na-dvd_23052.jpg

Odnośnik do komentarza

masza81
Annka skończyła 14 miesięcy i jej ulubiona bajką świąteczną Są Teletubis-ie. Aneczka przy tej bajce tuli lalki, misie i robi papa. Dostała tę bajkę od matki chrzestnej na Mikołaja, a jak w tygodniu ubrałyśmy choinkę to Anka pokazywała na choinkę w bajce oraz naszą i mówiła YYYYYY, chciała pokazać że też ma w domku taką choinkę. Przepraszam za moje artystyczne dzieło, ale przyznaję się nie mam najlepszych zdolności, a Aneczka nie potrafi jeszcze rysować. Mam nadzieje że nie odziedziczy po mnie tych niedoskonałości.

monthly_2015_01/konkurs-swiateczne-filmy-na-dvd_23169.jpg

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...