Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
annam

Książki w wersji e-booków?

Rekomendowane odpowiedzi

Co sądzicie o książkach w takiej właśnie wersji dla dzieciaków takich w wieku licealnym czy nawet gimnazjalnym takie np książki do nauki historii wiemy doskonale, że nie należą do najlżejszych a w wersji e-booków mniej kilogramów by dziecko niosło a i może chętniej by zajrzało do takiej książki, co sądzicie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szczerze sama nie wiem Nie ma jeszcze nastolatków bo dzieci małe ale pamiętam sama noszenie grubych książek nie dość Historia to jeszcze inne przedmioty też grube podręczniki miały Na jedno było by dobrze bo dzieci wtedy nie muszą dźwigać i obciążać kręgosłupa ale z drugiej strony tradycyjna książka lepsza Chociaż nastolatki już przyzwyczajeni są do nowszej technologi więc może im być lepiej ?

http://www.suwaczki.com/tickers/km5sdf9hqymi36e7.png
http://www.suwaczki.com/tickers/82do3e5ekt2ocja7.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość alina85

Sami rodzice chętnie używają e-booków, myślę że dla dziecka w liceum gdzie jest dużo lektur do czytania to idealne rozwiązanie. Ale o innych nowoczesnych rozwiązaniach edukacyjnych możesz jeszcze poczytać na stronie http://www.tamigrobelni.com.pl/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a nie lepiej spytać dziecko (już w końcu nie takie małe) jak ono podchodzi do tematu..co woli samo.. bo to kwestia gustu już moim zdaniem. A wiek już taki, że swoje preferencje już posiada :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

anaaa
a nie lepiej spytać dziecko (już w końcu nie takie małe) jak ono podchodzi do tematu..co woli samo.. bo to kwestia gustu już moim zdaniem. A wiek już taki, że swoje preferencje już posiada :)

Zgadzam się z powyższą opinią. Kto co lubi ;) Ja preferuję książki w tradycyjnej papierowej postaci, dużo wypożyczam z bibliotek, sporo książek sama kupuję i tworzę własną biblioteczkę, ale młodsze pokolenia wiadomo, że idą z duchem czasu :) Czytając e-booki, zauważyłam, że szybciej mi się męczy wzrok, dlatego też wolę tradycyjną książkę. Myślę jednak, że starszaki może spokojnie pytać, po co by wolały sięgnąć. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja książki dla samego czytania to i takie i takie choć na czytniku przeważają. Ale jeśli miałyby mi służyć do nauki typowej to wolałabym wersję papierową .. więc jak już pisałam kwestia gustu :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moim zdaniem to kwestia przyzwyczajenia. Ebooki mają dużo zalet i warto się do nich przekonać. Myślę, że w przyszłości dzieci będą miały wszystkie podręczniki w formie elektronicznej na tabletach lub właśnie e-bookach.

Do poczytania o muzyce http://gidar.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość kamoron

Widzieli, czytali - livro.pl/przemoc-podrecznik-przetrwania-dla-nastolatkow-mayrock-aija-sku1238142056.html ?

Tutaj nie chodzi o kolejną książkę, w której poruszana jest tematyka głupot, tylko chodzi o problemy, z którymi zmaga się większość młodych. Ja też musiałam. Akurat w książce pojawia się większość typowych problemów, które dotyczą i mnie, i mojego dziecka. Szacunek. Trudny temat do omówienia - najważniejsze, że został fajnie opracowany. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość kamoron

Widzieli, czytali - livro.pl/przemoc-podrecznik-przetrwania-dla-nastolatkow-mayrock-aija-sku1238142056.html ?

Tutaj nie chodzi o kolejną książkę, w której poruszana jest tematyka głupot, tylko chodzi o problemy, z którymi zmaga się większość młodych. Ja też musiałam. Akurat w książce pojawia się większość typowych problemów, które dotyczą i mnie, i mojego dziecka. Szacunek. Trudny temat do omówienia - najważniejsze, że został fajnie opracowany. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...