Skocz do zawartości
Forum

Święta w dużym czy małym gronie?


Ulla

Rekomendowane odpowiedzi

U nas święta zawsze Wigilia we własnym gronie, a I i II dzień świąt spędzamy w szerszym gronie rodzinnym. A rodzina u nas spora, wiec jest kogo odwiedzać (no i prezentów przez to więcej trzeba kupić ;) ) ja mam troje rodzeństwa, mój mąż również, to tego ich dzieci, dziadkowie, pradziadkowie i robi się ciasnawo ;)
Ale przynajmniej jest wesoło :D

Odnośnik do komentarza

My spędzimy Wigilię u moich rodziców (my,rodzice,moja siostra z narzeczonym i synkiem,babcia).W drugi dzień świąt będzie impreza urodzinowa mojego synka i tutaj zbierze się (razem z nami) ok 30 osób,więc będzie rodzinnie:) (a w pierwszym dniu będą przygotowania do urodzin,dodatkowo część mojej rodziny jest zaproszona na imprezę z okazji 18.urodzin dalekiego kuzyna,więc i tak ten dzień odpada na odwiedziny).

https://www.suwaczki.com/tickers/qb3c3e5ewahdy8r5.png

Odnośnik do komentarza

My na Wigilię jedziemy do mojego taty, będą tam też moi bracia z żonami i i dziećmi. Pierwszy dzień świąt spędzimy u teściów, gdzie z kolei będzie też rodzeństwo męża. A drugi albo spędzimy w domu sami, albo zaprosimy moją rodzinę, albo -co mi się najbardziej marzy-pojedziemy w góry. Kiedyś Wigilię spędzaliśmy w mniejszym gronie, tylko rodzice i my -dzieci, odkąd mam swoje rodziny co rok jest więcej osób. W tym roku na Wigilii u mojego taty będzie 10 osób, u teściów w ubiegłym roku było ponad 20. Ja lubię święta bez względu na to ile jest osób, choć z roku na rok bardziej jestem po nich zmęczona, ale to chyba przez dzieci. :-) Skończyło się leniuchowanie na kanapie czy oglądanie filmów.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...