Skocz do zawartości
Forum

Czy mogę wykonać test ciążowy?


Gość Niemogębyćwciąży

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Niemogębyćwciąży

Dostałam okresu 19 listopada 4 dni przed terminem.Przed przez 3 dni miałam silne bóle brzucha aż do momentu okresu, co dziwne w czasie krwawienia nie bolał prawie wcale(co mi się nie zdarza,podczas miesiączki nawet ketonal mi czasem nie pomaga).Mój okres trwa 4 dni. Pierwszego dnia był bardzo skąpy aż do wieczora,później wyglądał w miarę normalnie przez 2dni a przez 1 następny znów wyglądał jak plamienie.W krwi była widoczne jakby złuszczone fragmenty błony śluzowej.Słyszałam że po mimo zapłodnienia może dojść do częściowego jej złuszczenia. Stosunek miałam 2tyg i 4 dni przed pierwszy z zabezpieczeniem zaraz po drugi bez zabezpieczenia(tydzień po po poprzednim okresie więc ok tydz przed owulacją.Wyczytałam że potrzeba max 6-7 dni na zaplodnienie 7 dni trwa wędrówka zapłodnionego jajeczka,8-12 dni na zagnieżdżanie się pęcherzyka w ścianie macicy.Czyli 14dni po stosunku 4dni przed okresem powinien zaczą się zagnieżdżać) .Teraz minęły 4 tyg i 4dni od stosunku oraz tydzień i dwa dni od okresu.Przez ten tydzień czułam lekkie sporadyczne kłucie pod pępkiem które teraz się nasiliło i promieniuje aż do okolic odbytu, występuje czasem w całym podbrzuszu oraz w pachwinach,czuje także lekki ból jajników jak przy miesiączce i dołu pleców.Wczoraj robiłam test którego wynik był ujemny. Czy możliwe że zagnieżdżenie wystąpiło dopiero podczas tego tygodnia i jest za wcześnie żeby test wykrył ciążę? Czy to że wykonałam go tydz po tym "okresie" nie fałszuje wyniku? Wiem że piszę chaotycznie,ale bardzo proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...