Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Redakcja

Konkurs "Pulpet i Prudencja"

Rekomendowane odpowiedzi

Monika, 5:
Smoczyca powinna się nazywać Grzałka-bo na pewno uwielbia gotować i podgrzewać na swoim smoczym ogniu małe i duże co nieco, smok powinien mieć na imię Płomyk bo na pewno pali go w gardle przez ten płomień miłości do Grzałki i dlatego zieje ogniem, a gdyby mieli małe smoczusie to one by się nazywały: Kabel, Ognik i Zapałka i oczywiście dlatego, że to po rodzicach, bo by byli do nich podobni, bo niedaleko pada jabłko od drzewa.
Mateusz, 6:
Powerdraco albo Hotsmok (jak hotdog tylko smok). Dlatego, że smoki mają dużo mocy w sobie i ich plomienie są gorące, znaczy hot, a imiona musieliby mieć angielskie bo przecież smoki pochodzą z Anglii- ten z Wawelu to się zabłąkał.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moje dziecko jeszcze, usłyszawszy podpowiedź, że niektóre smoki noszą imiona Pulpet i Prudencja i pytanie "jak jeszcze mogą nazywać się smoki?", odpowiedziało:
- "Może Serdelek i Parówka :)
Bo są różowe i grubiutkie :)"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

- Fifi, masz jakiś pomysł na wyjątkowe i ciekawe imię dla smoka?
- Ziejek!
- Dlaczego akurat Ziejek?
- Bo ze wszystkich zwierzaków tylko smoki zieją ogniem, to wiadomo już po imieniu, że o smoka chodzi.
- A smocza żona. smocza mama...jak może mieć na imię?
- No Ziejka :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moja Izunia ma takiego pluszowego smoka i zwierzaczek długi czas nie miał imienia, ale po obejrzeniu przygód smoka Tabalugi, Izka w końcu ochrzciła swoją maskotkę imieniem Guga!
Córeczka nie ma jeszcze dwóch lat i pomyślałam że chciała go nazwać po prostu imieniem bajkowego bohatera, ale okazało się, że się jednak myliłam.
Kiedy powiedziałam Izie, że jej maskotka to nie Tabaluga, bo całkiem inaczej wygląda, ona stwierdziła, że wie i że Guga to jego dzidzia!
Czyli wszystko jasne - Tabaluga od teraz miał smocze dziecko o imieniu Guga:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a nasz smok mialby na imie Piorun, wg Filipa lat 7 dlatego bo jest szybki jak blyskawica, jest grozny jak grom z jasnego nieba, potezny jak kazdy smok, ziejacy ogniem wlasnie jak Piorun, niestety nie tylko mestwem, odwaga i groznoscia bedzie sie wyroznial-Lolus lat 3 dopowiedzial-i bedzie mial dobre serduszko dla wszystkich dobrych dzieci i mnie nigdy nie zje bo ja jestem grzeczny i lubie wszystkie smoki i wcale sie ich nie boje. Moj dzielny chlopak☺

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jaś (4)
- Jakie imiona mogą mieć smoki?
- Nie wiem, nie mamy smoka :(
- A gdybyśmy mieli... jak można by go nazwać?
- Tak jak pieski.
- Na przykład?
- Jakbym od Mikołaja dostał smoki to nazwę je Azor i Aza.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Natasza (lat 6) wybrała dla smoka takie oto imiona:
KARMEL - dla smoka który jest bardzo słodziutki, nie może być lepszego imienia oraz
PAPILOT - dla smoka który jest bardzo zakręcony:D

monthly_2014_12/konkurs-pulpet-i-prudencja_21818.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zapytałam synka Kamilka o jakie imię był dał dla smoka :)

Odpowiedział że "brzuchuś"

Zapytałam dlaczego takie imię to synek odpowiedział

" no mamusiu to Ty nie wiesz??przecież smoki zjadają barany i pasterzy.Mają przez to duży brzuszek.Tak mówił mi Oskar w przedszkolu!!!"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Marysia lat 9
Smok miałby na imię Zielona Stopa, tak mi się skojarzyło z łapami tych stworów, bo zawsze mają ogromne i zielone, a smoczyca to Gadatliwa Czarusia, bo potrafi przegadać i oczarować każdego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nadszedł dzień ogłoszenia zwycięzców! Fantastyczne imiona dla smoków wymyśliły Wasze dzieci :-)

Według Komisji Konkursowej zwyciężyli:
nauzyka
mayxi
sandra88
teresia
cyrki
MamaChłopców

Serdecznie gratulujemy!

Przez 14 dni czekamy na Wasze adresy do wysyłki nagrody pod mailem: konkursy@parenting.pl. W temacie wiadomości należy wpisać swój nick z forum oraz nazwę konkursu.

Zapraszamy do udziału w innych naszych konkursach!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...