Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
kalafiorki

Fasolki sierpień 2015

Rekomendowane odpowiedzi

Daniela, oczywiście że chciałabym do Was dołączyć. Napisz mi jak nazywa się grupa na Facebooku albo wyślij mi proszę zaproszenie: Karolina Lutoborska (warszawa). Z góry dziękuję i do zobaczenia na fb ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wl6iyev4vhztvl.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Olga123

Hej dziewczynki :) jak u Was? Ja urodziłam drugiego synka :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mamuskaaaa01

Olgaaaa!!!! Myślałam o Tobie dziś!! myślę, a wejdę i taka tu niespodzianka :)))) super, Kochana!! gratki wielkie!!! zdrówka dla Was!! Ja nie mogę uwierzyć, że moja Kazimierka zaraz skończy roczek.... kiedy to zleciało?? jeszcze szybciej niż przy Kaziku :)

U nas aktualnie ospa, na szczęście (odpukać) przechodzą dosyć łagodnie :) a poza tym jakoś leci. Za szybko. Zaraz powrót do pracy i pewnie łatwo nie będzie. Kazik chodzi do przedszkola, jest kochanym łobuzem, Kazimierka idzie do żłoba od września... Wspaniale mam te brzdące, sama nie mogę w to uwierzyć ;) a jak śpią, to już w ogóle rozpływam się nad nimi hihi Dziś była nocka z 4h przerwą na zabawę... no cóż, rozrywkowa dziewczyna mi się trafiła... po mamie :D

Jeśli Ktoś tu czasem zagląda, to ja jak zawsze czekam na wieści :))) Rewolucyjne, czy nie... ważne, że będą ;)

buziaki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość JustynKaaa

Ekhmmm... nie wiem nawet jak zacząć bo aż się boję. Chyba najpierw zacznę błagać o wybaczenie :( wiem ze się martwilyscie, wiem ze pytalyscie, wiem ze wolalyscie...;( Przepraszam ze mnie tak długo nie było!!!!
Rewolucja Mamuśka Marta Ania Ewelajna Olga i cała reszta moich kochanych sierpniowych fasolek:) !! Lof Was:*

Mam nadzieje ze nie jest za późno. Ze jednak ktoś jeszcze tutaj zajrzy... przeczyta.

Nie pamietam mojego ostatniego posta i chyba nie jestem w stanie go odszukać.

Robię wiec update na dzień dzisiejszy. Mam dwójkę zdrowych i najkochanszych gałganów na świecie. Tosienka ma braciszka Boryska. Kochają się, tulą, całują i kłócą w takiej samej częstotliwości. Boryś 22 czerwca skończy 2 latka.

Tak jak u większości podwójnych Mam - dnie bywają ciężkie a wieczorem o 21 kiedy już śpią - padam trupem:)
Ale Bożesz Ty moj jak ja ich kocham!!! To jest nie do opisania!!!
Są oboje przeslodcy!!

Najważniejsze! Gratuluje Mamuśka córeczki i Olga synusia:* Niech rosną zdrowo Pysiolki:)

Jak tylko ktoś tu jeszcze zagląda to dajcie znać naskrobie cuś więcej.
Buźki:*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mamuska00001

Jejku!!!!! Nie wierzę!!!! Ale super, że się odezwałaś!!!!!!!!!!!!!
Zaczynam się bać moich myśli....:D dziś o Tobie pomyślałam, zaglądam na fasolki iiiiii.... Jesteś :)))))
Mojego męża brat jest w Chorwacji i jakoś rozmawialiśmy dziś, i mówiłam mężowi, że taka Justynka z forum kiedyś miała dać, czy dawała, namiary na jakieś fajne noclegi w Chorwacji (nie pamiętam dokładnie, ale coś z tym było) i z ciekawości zajrzałam na forum, a tu....niespodzianka i to jaka!!!!!!!
Mój wrodzony "optymizm" już świrowal i naprawdę balam się, że stało się coś złego u Ciebie. Na szczęście dałaś znak :***
Gratuluję drugiej pociechy :)))) niesamowite to! Fasolki zaraz kończą 4 lata, drugie już coraz większe... Starzejemy się :D hahahah
My już po ospie, uff. Upały takie, że dziś w nocy seryjnie nie miałam czym oddychać w sypialni. Wyniosłam się na korytarz.... Dzieciom raczej nie przeszkadzają. W ogóle koniec świata się zbliża, bo w poniedziałek spaliśmy do 7:50 (Kazia, czyli Natalka :) z dwoma przerwami na jedzonko tylko), a we wtorek do 7:15!!!!! Normalnie szoking!!!!!
Czekam na wieści :*

Za jakiś czas pomyślę o Rewolucji... Mamie Ewy....i całej pozostalej ekipie :D może moje myśli je tu przywiodą.

Buźki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Olga123

Mamuśka Ty krejzolko Haha kochana!

Ejjj dziewczynki tyle razem przeżyłyśmy, ze tego sie nie zapomina. Wsparcie, nauka, smutki, radości!

U nas super wszystko. Malutki rośnie - 3 miesiące ma. Drugi buntownik za miesiąc 4 latka. Wesoło jest hehe czasami mam ochotę wyjść z domu i nie wrócić ale za chwile uświadamiam sobie jak jestem spełniona i szczęśliwa.

Buziaki!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość rewolucjaaaa

Hej, Dziewczyny ;))))
Mamuśka, już pomyślałaś o mnie?
Już powinnam się odezwać;))???

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mamuska00001

Aaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!

Właśnie w tej chwili!!!!!! Czekamyyyy :))))))

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...