Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
kalafiorki

Fasolki sierpień 2015

Rekomendowane odpowiedzi

Daniela gratulacje...los zdecydował za Was o rodzeństwem dla Helenki ale będzie super a za parę lat nie będziesz sobie życia wyobrażać bez obu swoich skarbów!!

Meyine oczywiście pamiętamy ;-) ja też forumowiczka marnotrawna ale grupa łaskawa i fajnie poczytać co się dzieje u innych mam z którymi wspólnie przeżywałyśmy okres oczekiwania na fasolki, ich pierwszy rok życia, a teraz drugi....

A teraz o nas...Hania przyszła na świat w nocy 13go...z wagą 4160gram i 58 cm wzrostu!! Antałek kochany ;-)
Poród Tosi był szybki a Hani ekspres!! Pierwsze skurcze o godz. 22 o 24 zaczęły mieć częstotliwość co 10 min, o 1 w nocy co 5 min. o 1:30 wyjechaliśmy z domu o 2:40 byliśmy pod szpitalem, na izbie przyjęć badanie - rozwarcie miedzy 5 a 6, i 20 min ktg, 3:10 przywieźli mnie na porodowkę...tzn. do pokoju badań przed...rozwarcie 8 tam im powiedziałam że jak zaraz nie przejdziemy na porodówkę to będą tu odbierać poród...3:20 leżałam na uprawnionej porodówce...kilka skurczy i o 3:30 odeszły wody i zaczęła się druga faza porodu...10 min. partych i o 3:40 Hania już leżała na moim brzuchu...po prostu poród marzenie!!! Nie wiedziałam że może być jeszcze łatwiej niż przy Tosi...
Później napiszę o reakcji Tosi na siostrę...
Trzymajcie się ciepło mamusie i dzidziusie!! Jakby co to już teraz życzę wszystkim wesołych świąt i wspaniałej atmosfery rodzinnej przy wigilijnym stole!!

http://fajnamama.pl/suwaczki/fijqsye.png
http://fajnamama.pl/suwaczki/ei0rt0s.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tosio, bardzo bardzo Wam gratuluję :)
Super, że poród ekspresowy :)
Trzymajcie się cieplutko i cieszcie podwójnym szczęściem.
Życzenia również przesyłamy :*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej dziewczyny, melduje się po polowkowym! Wszystko ok a maluch waży juz prawie pół kilo! Będzie chłopak na 100% I juz się nie mogę go doczekać, chociaż co do imienia jeszcze trwają negocjacje.
U nas już choinka ubrana ale na Patrysiu jakiegoś mega wrażenia nie robi ale za to bardziej mu się podobały kolorowe światełka na tarasie ;) Niestety przyplatal się do nas katar ale juz po 4 dniach się prakrycznie kończy więc na święta Patrys mam nadzieje będzie zdrowy.
Aaa bo chyba się źle zrozumiałysmy -Patrys tez sam wszystko je rączkami, ale wlasnie chce go nauczyć jeść łyżką samemu i się zastanawiałam czy którejś z Was się to już udało.
Kasia - ciesze się, że zaczełaś prace i że Zuzu dobrze w żłobku ;)
Rewolucja -dużo zdrówka I niech was te chorubska w końcu zostawią w spokoju, podziwiam Cię hak Ty to znosisz tyle czasu i bardzo współczuję. Trzymaj się kobieto!
Mamuśka -mój Patrys też ostatnio terroryzuje mamusie - to chyba taki wiek na pokazanie charakteru.
Truskawka -co tam u Ciebie? Jesteś? Odezwij się bo dużo o Tobie myślę ostatnio.
U nas jeszcze nue wszystko posprzątane i pierniki nie upieczone ale my całe święta spędzamy poza domem wiec się nie spinam. A tak przy okazji Wesołych świąt juz Wam życzę moje drogie!

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wl6iyev4vhztvl.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kochane witajcie :)

Po pierwsze TOSIO ogromne gratulacje!!! Aż mi się łezka w oku zakrecila :) super. Ściskam Was mocno i dużo zdrówka!

DANIELA cudowna wiadomość! Nie ma nic wspanialszego niż nowe dzieciątko. Gratulacje i rosnijcie zdrowo :)

Kochane u nas wszystko w porządku. Robiliśmy badanie krwi ostatnio i jest też ok. Wybaczcie ze się mało odzywam ale czasu brak. A Żaba jest tak absorbujaca w ostatnim czasie ze nie jestem w stanie nic zrobić. Nic tylko chce na rękach lub mnie ciagnie gdzieś za rękę i tak cały dzień. Do tego jest mała zlosnica i wszystkiego domaga się krzykiem. Widzę ze u Was podobnie :)

Sloneczka życzę wam wszystkim zdrówka a ciazowym również dużo zdrówka dla fasolek. Ściskam Was. Buziaki :*

http://www.suwaczki.com/tickers/er3m8u69afywnlln.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

TOSIO gratuluję! Ale fajny szybki poród!
Nie ukrywam, ze bardzo takiego zazdroszczę po swoich przejściach... no ale los mi wynagrodził grzecznym niemowlakiem więc nic juz nie mówię ;-)
Fajnie ze już jesteście razem :) To bedą wspaniałe święta!
Ja dziś ostatni dzień w pracy a potem laba do 2 stycznia :D a co! mam urlopu duzo to korzystam :)
Jutro Krzyś z nianią się będzie bawił a mama w garach :P Kazdy ma swoje zabawki ;)
Jedziemy na święta do mojej mamy więc tylko piekę ciasto, ciasteczka i jakąs sałatkę skombinuję -więc spoko :D
(A jesli chcecie coś na szybko to mam na blogu przepis na błyskawiczny piernik :P dla zapracowanych)
Już się nie mogę doczekać tych wspólnych dni z synkiem który jest teraz w takim cudownym wieku. Tak sie pięknie bawi zabawkami, zaczyna klocki układać, tańczy, śmieje się, przybija żółwika... no nie mogę się nacieszyć po prostu!

Ponieważ pewnie nie będzie okazji potem to już teraz
składam Wam i Waszym rodzinom najserdeczniejsze życzenia świąteczne, spełnienia marzeń- nawet tych najśmielszych i realizowania planów - nawet tych najodważniejszych. Niech kazdy dzień Nowego Roku wypełnia miłość, uśmiech i poczucie bezpieczeństwa.
Wesołych Świąt!

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wli09kiovyujc1.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ewulka8

Tosio - Gratulacje :*:*:*

Ja też już teraz wszystkim mamą, ich pociechom i bliskim życzę spokojnych, zdrowych w rodzinnej atmosferze Świąt.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ewulka8

a jeszcze chciałam zapytać, czy któraś z was naprawiała lekko pęknięty fotelik samochodowy? chodzi o to że jest pęknięta jedna strona z boku główki, co teraz fotelik na wyrzucenie czy można coś z tym zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziewczynki, ja również składam Wam najserdeczniejsze życzenia. Niech Boża Dziecina da Wam jak najwięcej szczęścia i zdrowia.
A Wam, Maluszki najkochańsze życzę dużo radości. Żeby rodzice Wasi przymknęli oko na wszystkie łobuzerskie chwile. Wspinajcie się jak najwyżej, rozwalajcie jak najwięcej zabawek i wyciągajcie rączki, coby Was jak najwięcej noszono w ten święty czas.
A aniołek niech przyniesie duzio pięknych zabawek:)
Buziaczki od cioci, Hani i Jasia :***

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziewczyny ja też chciałam Wam i Waszym Rodzinom życzyć zdrowych, spokojnych, spędzonych w gronie najbliższych świąt Bożego Narodzenia, niech w te magiczne dni wszyscy będą uśmiechnięci.
Tosio gratulacje dla Was to podwójnie wyjątkowe święta.

http://www.suwaczki.com/tickers/wff29vvjhoucq3sg.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kochane ja rownież życzę Wam , Dzieciaczkom i Waszym bliskim zdrowia, spokoju, miłości i szczęścia w ten swiąteczny czas i na caaaały Nowy Rok!

http://www.suwaczki.com/tickers/74di3e5esvprfs90.png
http://www.suwaczki.com/tickers/w5wq8u696a8ri931.png]Tekst linka[/url]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W ten świąteczny czas życzymy Wam przede wszystkim zdrowia, niech każda buzia będzie zadowolona. Żeby wszystko się spełniło to co się wymarzyło. Nastrój świątecznych niech wszystkich ogarnie,będzie radośnie i gwarnie. Aby każdy dzień zawsze cudowny był tego życzymy my :-)

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49roeq5e26op88.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej kobietki.
Tosio, przede wszystkim gratuluję, fajnie, że tak lekko poszło, no i masz najlepszy prezent na święta.
Karolu, fajnie, że dzdziuś w brzuchu zdrowo rośnie, oby tak dalej.
Kolejnej przyszłej mamusi również gratuluję.
Ania to tylko pozazdrościć grzecznego dziecka. :)

A co u nas? Hmmm, pracę na dobre zaczęłam od wczoraj, bo wcześniej system miał awarię. Po tych dwóch dniach muszę stwierdzić, że nie są to moje klimaty i nie nadaję się do tej pracy, za łatwo daję się zbyć, stresuję się podczas rozmowy z klientem, ale tu akurat to z dnia na dzień jest coraz łatwiej. Poza tym klikanie w przycisk "pobierz rekord", "zadzwoń", "zapisz wynik rozmowy" to nie moja bajka. Oczywiście nie zamierzam rzucać tej pracy, ale w międzyczasie planuję szukać nowej.
Zuzia natomiast zaczęła wymuszać wszystko krzykiem i płaczem. Staram się nie reagować, ale najlepiej wychodzi szybkie odwrócenie uwagi od objektu zainteresowań, który w sferze owych zainteresowań nie powinien się znaleźć.
Na koniec mojego wywodu życzę wam kochane i waszym brzydszym połowom i fasolkom spokojnych, radosnych, spędzonych w ciepłej rodzinnej atmosferze świąt Bożegonarodzenia, dużo łaski maleńkiego Jezusa i jego Matki, a także bogatego Mikołaja/ gwiazdora/ dzieciątka/ aniołka i tego kto tam jeszcze do was przychodzi.
Dobranoc i miłych snów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kochane,
w przerwie między bombką, a łańcuchem życzę Wszystkim Mamusiom i Dzidziusiom WESOŁYCH ŚWIĄT!!! :-) i przede wszystkim zdrówka, zdrówka, zdrówka!! bo z innymi przeciwnościami damy radę! no i jak najmniej tych przeciwności, co byśmy czasu nie tracili na walkę z nimi, tylko poświęcali go na radość z bycia z naszymi bąbelkami i brzydszymi połówkami (Kasia zapożyczyłam określenie:)).
Tosio jak pięknie poszło :-)) i nawet zdążyłaś do szpitala :) hihi Ogromne gratulacje!!! Mamy kolejną małą Hanusię na forum :) mam nadzieję, ze już jesteście w domu!! zdrówka dla Was :*
KaroLu świetne wieści! niech chłopak rośnie zdrowo!!
Rewolucja jak Hanulek?? to była trzydniówka?? chyba skopiuję od Was określenie... "Kazik samo zło" - pasuje jak ulał ;) Ja po świętach też uderzam na badania krwi, bo wkrótce endokrynolog...
Kasia mam nadzieję, że znajdziesz lepszą pracę.... Póki co: wytrwałości!! No i zdrówka!!
MamaEwy któregoś dnia też nie mogłam wejść na forum:/ no a potem czasu brakowało - standrad :/ ech.
Ania ja dziś upiekłam piernika :)) może nie w przerwie reklamowej, ale też szybko poszło :D superKrzyś!!
Ewulka nie mam pojęcia, co z takim fotelikiem...
Mmadzia no!! żebyś mi tak nie zaniedbywała forum w tym nowym roku!!! :) nununu!!

U nas Kazikowski czasem aniołek (ostatnio rzadziej), a czasem taki diobełek, że mam go dosyć i patrzę jakby tu go do tatusia odtransportować hihihi ale racja - jeden uśmiech i człowiek mięknie :) Mamy tylko problem, bo bije.... i nas, i inne dzieci :( nie to, ze non stop, ale wydaje mi się, że za często :P Mówimy, że nie wolno, ale on traktuje to jak zabawę czasem :/ No i co tam jeszcze? Śpiewa (np. sto lat hihi kolega go nauczył), tańczy i jest małym cwaniakiem :D Próbuje wymuszać i też kładzie się na podłodze, ale nie reagujemy. Dobra, wracam do choinki :)

Buźki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kochane Mamusie i Dzidziusie:)
Wszystkiego najlepszego w ten magiczny swiateczny czas. Aby nikt i nic tego nie zaklocil i aby byly to najpiekniejsze chwile spedzone z rodzina. A wszystkie marzenia ktore dzis wymowimy glosno czy też tylko w naszych glowach zeby sie szybciutko spełniły:*
Wesolych Swiat :*

http://www.suwaczki.com/tickers/wnidio4plwcv7nsg.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kochane ja pewnie jako ostatnia ale również chciałam Wam Waszym rodzinom i maluszkom oczywiście życzyć wspaniałych świąt. Wszystkiego co najlepsze, dużo zdrowia, dużo miłości i spokoju ducha. Spełnienia marzeń. Ściskam Was mocno i przesyłam moc buziakow.

Ciekawa jestem jak wasze wigilie. U nas wyjątkowo nie było tak źle. Myślałam ze mój mały zboj będzie dokazywac a tu takie zaskoczenie :) Jadła wszystko. Wdeptala ziemniaki w dywan i próbowała wrzucić mandarynke do kompotu no ale to nic. Grzecznie siedziała i tak szczerze mówiąc to ja mało co zjadłam bo ona wszystko chciała :))) Teraz już śpi smacznie :)

U mnie niestety też na każdym kroku krzyki złości płacze piski itd. To tak żeby Was pocieszyć :) myślę ze to minie :) Choć nie pamiętam żeby starsze przechodziły ten etap aż tak mocno. No ale cóż. Żaba jako najmłodsza musi wszystkim pokazać kto jest najważniejszy :)

Jeszcze raz buziaki i udanych świąt !!!

http://www.suwaczki.com/tickers/er3m8u69afywnlln.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej Kochane. U nas wigilia wypadła całkiem fajnie, Zuzinia była bardzo Grzeczna, choć upodobała sobie moją siostrę i cały czas chciała siedzieć tylko z nią. Żeby jednak nie było tak pięknie to w nocy przyplątała nam się temperatura, czyli klasyka gatunku, święta przyszły I choróbsko też. Mała właśnie dosypia przy mamienym Cycuniu przytulona i chyba takie jest najlepiej.
Jeszcze raz życzę wam wesołych świąt i miłego dzionka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witajcie po świętach, Dziewuszki :)

Mamuśka, temperatura Hani trwała rzeczywiście 3 dni, ale wysypki nie było, więc to chyba nie
Nazajutrz przyplątał się nocny kaszel, ale obyło się bez lekarza.

Kasia, zdrowia dla Zuzi. Jak teraz mała?

Justynka, odezwij się, bo tęsknię i martwię się...***

Odezwę się niebawem, bo dzieciaki rozrabiają i muszę mieć oczy dookoła głowy :))

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

hejka Babeczki,
no i po świętach!! Przez trzy dni nie włączałam laptopka, no ale powoli wraca normalność ;) Póki pamiętam - jakie macie plany na Sylwestra? My i nasi najbliżsi znajomi za późno zaczęliśmy myśleć o jakiejś zorganizowanej imprezie (wszystko pozajmowane), więc spotykamy się w domku (pewnie u nas:)).
Co do Wigilii, to u nas Kazikowski nieco marudny, jeść nic nie chciał ze stołu, więc poszło w ruch mleczko :) Kazik ma tak, że jak cały stół jest zastawiony, to on "chce to", ale jak mu się podaje kolejno wszystko, to jest "nie, nie, nie" :)) Wybredny po mamusi ;)
Rewolucja u nas dziwna sprawa z kaszelkiem, bo pojawia się tylko nad ranem.... póki co też nie startowaliśmy do lekarza, bo za dnia jest wszystko ok. Zdrówka:* Rzeczywiście Justynki daaawno nie było :( Justyś!!
Mmadzia nawet nie wiesz jak mnie pocieszasz pisząc o Agatce, że zbój :)) uff. Lepiej mi ze świadomością, że Kazik nie jest sam hihi

A teraz z innej beczki. Byłam dziś na stronce siepomaga.pl Za każdym razem kiedy tam zaglądam, serce mi pęka i proszę Boga o zdrowie dla naszej rodziny, najbliższych... Nie mniej jednak - jeśli kiedyś będziecie miały zbędny grosik, to może warto się nim podzielić.

Spokojnej nocki :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ewulka8

Hey!
U nas święta minęły średnio, w piątek Oli dostał gorączkę, we Wigilię też więc nic nie spróbował ze stołu jedynie mleczko albo kaszka. Ząbkowanie i doszła nam infekcja ma katar i kaszel - pierwszy raz! Zdarza mu się wieczorem od kaszlu zymiotować ;/ teraz dopiero wiem, co zanaczy marudne dziecko ;p
Koniec pisania, bo król wstał.

Dodam, że osłuchowo czysto :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hejo

Kochane, jesteśmy !!
Ale szlak mnie trafia bo co wchodzę aby dodać post to błąd i albo nie moge wcale albo wyrzuca mnie na koniec i kasuje całego:( Eh, nawet życzeń swuatecznych nie mogłam dodać..:(

U nas wszystko ok. Tosieńka zdrowiutka i my z fasolka tez czujemy sie znakomicie:) Brzuszek rośnie!:) 5 stycznia mamy wizytę wiec podgladniemy moze kto tam siedzi:)

Tosio ogromne gratulacje! Porodu zazdraszczam i tez o takim marzę!:) Duzo zdrówka dla Was dziewczynki:)

Karolu z imion dla chłopców mi tez podoba sie Borys, jeszcze Franek ale ostatnio dosc popolularne sie stało:) Co do imienia dla chłopaka to jeszcze do rozważenia. Na dziewczynkę byłabym zdecydowana:)

Mamuśka my wlasnie idziemy w sylwestra w tym roku na imprezę:) Moja mama nas w zasadzie namówiła bo mowi ze za rok juz raczej nie pójdziemy wiec żebyśmy wykorzystali ten:)

Kochane i tak ten post pisze od wczoraj:(!
Chciałam Wam życzyć wszystkiego najlepszego w nowym roku2017, aby był piękniejszy od poprzedniego. Aby spotkały Was wyłącznie piekne chwile a troski omijały. Zdrówka dla Was, dzieciaczków i całych Waszych rodzin:)
Buziaki

http://www.suwaczki.com/tickers/bl9c9vvjlced7c2d.png
http://www.suwaczki.com/tickers/bfarxzdvzp7wry0j.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W Nowym Roku życzymy Wam,
nadziei na lepsze jutro,
wiary w to, że nie ma rzeczy niemożliwych,
wszechogarniającej miłości zarówno od ludzi jak i do ludzi i aby zawsze otaczały Was osoby, które będą dla Was motywacją do działania.
Lepszego od minionego i SZCZĘŚLIWEGO, takiego Wam życzymy roku 2017 :-)Buziaki od Kierowniczki :-*

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49roeq5e26op88.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...