Skocz do zawartości
Forum

Fasolki sierpień 2015


kalafiorki

Rekomendowane odpowiedzi

hej, Girls!! to jaaaa.... siedzę i ziewam, ale jak dziś nie nadrobię, to już w ogóle nie będę wiedziała, co u Was słychać:(
więc nadrabiam..... :)
Ilona1987 zazdroszczę tych przespanych nocek :)) u nas z tym różnie - staramy się nie dawać butli w nocy, ale np. przedwczoraj spał dosyć niespokojnie, po pólnocy pobudka, a potem po 2 druga pobudka, a ja tyle co spać się położyłam, więc dałam mleko, żeby szybko zasnął - niestety, nie miałam siły trać w swym postanowieniu, marzyłam tylko o śnie.... Pij mleko z miodkiem (fuj!), pod szyneczkę na chlebek czosnek kładź i będzie lepiej :)) zdrówka!
MamaEwy oooo, świetne wieści :) mam nadzieję, że to uczucie Ewy do żłobka nie minie ;) no i już wróciłaś do pracy..... eh:/ minęło szybko, a wydawało mi się, że masz tak super! jeszcze troszkę wolnego :) no i Kreta.... za szybko mija to dobre, za szybko!!
Kowalska zdrówka dla Ciebie :) i Kazik jeszcze nie chodzi samodzielnie. Ostatnio zaczął się puszczać i stoi sam chwilę, cieszy się przy tym ogromnie, no ale póki co chodzenie go nie korci ;) Szczęście, że Niunia miała wynik ujemny :)))
Ania Wszystkiego naaaajlepsiejszego :)) no i udanego wypadziku, to chyba dziś?:) też poszłabym gdzieś z kumpelami..... :D
Rewolucja jeden telefon i my z Kasią pędzimy do Ciebie, poimprezować oczywiście :D kto jeszcze chętny? Bój się, Kobieto :)
Dobrze, że Jaś taki chętny do ćwiczeń!! uczy się chłopak organizacji, itp. Ciocia Mamuśka kiedyś na koncert przyjedzie :) nie no, nie pomyśl, że ja się tak niegrzecznie wpraszam hihi
Co do sukienki - hmm, kupiłam na necie za 58zł, bo doszłam do wniosku, że ta uszyta mnie pogrubia :P także ten tego mam na zbyciu ładną sukienkę, gdybyście znały jakiegoś pączka, to wysłać go do mnie :)) bo ogólnie uszyta jest na 5+ Fryzurka była ok, jakoś bez szału, ale przeszło :) wybawiłam się super, choć boję się płytki.... bo sukienka była jasna, nie przemyslałam, że jasne kolory pogrubiają :D
Ewulka8 gratki dla Olusia :)
Kasia nie martw się, Zuzia z pewnością prędzej, czy później poradzi sobie z rozłąką! Ja niestety nadal mam poczucie, że z każdą godziną poza domem tracę coś cennego z życia mojego dziecka, no ale z drugiej strony cieszę się, że moje życie nie kręci się tylko wokół domu.... hmm... ja - jak to ja - wieczne wątpliwości ;)
Marta doczytalam jeszcze raz o Waszych przygodach - jestem pełna podziwu dla Ciebie! Ja pewnie stałabym jak lampa i została w szpitalu... a jak widać, to nie zawsze jest najlepsze rozwiązanie! Mam nadzieję, że szybko uda Wam się z drugim bobaskiem :) Ja może zaryzykuję zaraz po nowym roku, bo obstawiam, że na dziewczynkę tak szybko się nie uda, więc.... raz się zyje ;) chciałam do tego czasu nieco kg zrzucić, no ale idzie mi jak.... eh :/
Tosio oj, teraz nie poszalejesz, ale przyjdzie pora, kiedy Twoje pociechy już podrosną, a nasze drugie.... będą w drodze może ;) hahahahha :D:D nie ma to jak czyści goście, ja brudnych to nawet nie przyjmuję hihihi u mnie wisi taka tabliczka, psa nie mam, ale za to: "Brudni goście o kawę nawet nie proście" ;)
Inez ja nieustannie trzymam kciuki i podziwiam :*
Olga gratulacje dla Fabianka :* ja też czasem filmiki nagrywam :)) a potem, jak już minie trochę czasu, to wracam do nich iiiii..... nie mogę wyjść z podziwu jak ten mój chłopaszek się zmienia :)
JustynKa Tosia gadułcia :) ale pochwalę mego Kaziulka, ze też ładnie już powtarza słowa.... do chodzenia mu nie spieszno, no ale jak chce, to potrafi: wieza, ziazia, ptaki, Sara, idę, Adaś, dzi - czyli dzien dobry, no i ogólnie mówi raczej pierwsze sylaby różnych wyrazów, naśladuje zwierzątka i różne odgłosy, uwielbia muchy... ;))) no i pięknie odpycha się na swoim autku, a podobno dzieci najpierw do tyłu się odpychają :) a on wsiadł, bez żadnej instrukcji odepchnął się do przodu, do tyłu też umie, pięknie wsiada i wysiada... normalnie zuch chłopak hihihi
Nocnika nie mamy, ale może niedługo kupię, żeby co nie co mu tłumaczyć ;) żeby jeszcze nocki przesypiał... - za dużo wymagam, wiem :))
Zaraz zerknę na prywatne, czy są jakieś nowości :))
Co jeszcze chciałam?
Dziś pierwszy raz od dawna czuję spokój..... wow, taki wieczór mi się trafił!! jutro nie ma imprezy, nie ma spiny, praca poczeka do niedzieli... Kazio słodko śpi :) żyć nie umierać :)) mąż ostatnio poważnie mnie wkur.... ale powoli już mu zapominam.... choć ciężko idzie, bo nie znoszę jak coś mi obieca, a potem robi inaczej, no bo akurat jakiś znajomy coś tam chciał... no kur.... akurat zależało mi na czymś, a on nie potrafił powiedzieć koledze: soorrryy gregory....:)
Do usłyszenia, Dziewczynki :)
A! i już poważnie zaczynam się martwić o Mmadzię!! myślę, że to brak czasu, bo przecież Mmadzia by nas bez słowa nie zostawiła.... Agnez pisała kiedyś, że nie zostawia się przyjaciół bez słowa :)) no więc Agnez... pamiętasz? :)
Spokojnych i słodkich snów dla Wszystkich :*

Odnośnik do komentarza

a Krzys wczoraj pierwszy raz był w bawialni dla dzieci, wybraliśmy miejsce dla najmłodszych. Podobalo mu się, chyba najbardziej że nowe miejsce i nowe zabawki, dzieci wokół. Co prawda byla tam akurat impreza urodzinowa i trochę zamieszanie przez to (przez dorosłych, nie ich dzieci...) ale ogólnie wrażenie pozytywne, będziemy zaglądać tam w deszczowe dni. Zawsze jakaś rozrywka a nie tylko siedzenie w domu.
kupilam dzis kurtkę w Lidlu na zimę i wydaje się fajna, a wy macie jakies doświadczenia z nimi? Butów 21 nie bylo wiec bedziemy szukać dalej.
A Krzysiowi nagotowałam dzis pulpetów z indyka, zjadł ze smakiem z ziemniakami - pierwszy jego dorosły obiad bo dotąd raczej same zupki robiłam. I mam jeszcze z tego parę obiadów do zamrożenia :) coraz lepiej ogarniam kwetsie kulinarne, dobrze bo słoiczki już tylko w rezerwie stoją...
Miłego dnia mamusie, cisza tu faktycznie, pewnie zalatane jesteście jak ja... co z tych niedziel mam - zakupy, gotowanie i prasowanie :/

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wli09kiovyujc1.png

Odnośnik do komentarza

Cicho tu...

Ania125 zakupiłam dzisiaj zelmer cito i będziemy próbować. Niestety pojechałam do sklepu i zakochałam się w electrolux ze zgledu ba to ze można wyciągnąć raczke i lepiej dotrzeć w niektóre rogi ale cena minimum 750 zł to dla mnie przesada.

Mamuska01 juz się martwil am ze tylko ja powrocilam do nocnych karmien

Rewolucja zakupiłam lidlowy termomix? Jak tak to czekam na opinie.

Mamuska01 to ja chce tak jak Ty. Tez celujemy w dziewczynkę i jak mi się cykle nie roxjazach to gdzieś po sylwestrze będziemy startować .Właśnie edukuje się w tej kwestii o zamierzam zakupić testy owulacyjne. Oczywiście jak będzie drugi lobuziak to nie będzie rozpaczy bo ogólnie to natura może inaczej zdecydować ale chcę zwiększyć szanse ma płeć piękną.

Ewelad to Wy widzę ambitnie spędzać niedziele a nie tak jak my dzisiaj w galerii handlowej.

Mmadzia chyba zaginęła w obowiązkach domowych. Może byś cis napisała zebyśmy wiedziały ze wszystko ok.

Odnośnik do komentarza

Ania no juz nie wiem co z Tobą zrobić haha pierwsze kulki w ten sam dzień no i u nas z dań mięsnych to klopsiki są właśnie hitem z rożnymi kaszami , kurtkę z Lidla tez mamy, a sprawdzone mam na starszej- są super, bo lekkie i ciepłe , nie przepuszczają wiatru- dla mnie lepsza niż np z cubusa, która Kosztowała 4 lata temu ponad 200 zł , a juz hitem jest, ze wyciągnęłam teraz córce lidlowa kurtkę kupiona 2 lata temu i- jest dobra- po prostu szok, a dziecko urosło i to sporo, no taki cud tekstylny haha

Marta tu nie o ambicje chodzi, tylko ja nie jestem typem kanapowca , a 'siedzenie' w domu oznacza ciągła krzątaninę i tak, wiec przynajmniej cos zawsze ciekawego zobaczymy- dzisiaj muzeum żywych motyli, a galerii handlowych nie znoszę wprost - unikam jak mogę , wychodzę umęczona i otumaniona

http://www.suwaczki.com/tickers/74di3e5esvprfs90.png
http://www.suwaczki.com/tickers/w5wq8u696a8ri931.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Witam, jestem... wzywana przez kochaną MAMUSKE:) Przepraszam, przepraszam ze tak długo się nie odzywalam i nie mam nic tak do końca prawdziwego na usprawiedliwienie. Goście, wyjazdy, ważne sprawy do załatwienia, no ale wiem ze jak się chce to znajdzie się chwilę dla przyjaciół.... Czytałam Was w miarę na bieżąco ale im dłużej nie pisałam tym trudniej było się zebrać bo to po takiej dlugiej ciszy wypada cos wiecej napisać i obiecywałam sobie ze to dziś lub jutro...ale zawsze coś stawało na przeszkodzie.
No więc u nas wszystko ok. Piotrek od dwóch tygodni chodzi sam. Tak z dnia na dzień ruszył i teraz to trzeba uważać bo wszędzie wejdzie. No i mam wrażenie że to już duży samodzielny chłopiec. Ze słów dominujący jest brumbrum (samochód) i ynyn (motor) i papa jak chce iść na dwór..prawdziwy chłopak. Do pracy wracam 7 listopada, niby jeszcze trochę ale już mi ciężko jak pomyślę że ja kilka godzin bez Pitera... Z wyborem opiekunki to były trudne dylematy, moje myślenie było monetami tak nie racjonalne ze nie chciałam się spotkać się z jedną chętna panią bo nie odpowiadało ni jej imię... domyślam się co o mnie myślicie.... W końcu wybór padł na córkę przyjaciółki, kończy jej się staż, studiuje pedagogikę, jest taka ciepła, radosną osobą i mały ja zna. Myślę ze się dogadamy.
Pierworodny z kolei wyjechał na studia , no i taka trochę pustka w domu no i trochę nerwy żeby sobie poradził bo studia dość trudne, techniczne a on tak naprawdę taki trochę romantyk od "Małego Ksiecia"....
Nie będę Was więcej dzisiaj zanudzac ale z ręką na sercu obiecuje poprawę i ze teraz po przerwie jak się odezwałam to postaram się w miarę na bieżąco tu pojawiać.... i nie zostawiać Was na tak długo bez słowa ( MAMUSKA obiecuję:).
Pozdrawiam Was wszystkie i życzę zdrówka dla naszych fasolek i dla Was i wszystkich najbliższych. No i powodzenia w pracach, żłobkach i w kontaktach z opiekunami. Szczególnie moje myśli kieruję do INEZ, jestem z Wami i modlę się za młodego, dacie radę:) Pa:)

Odnośnik do komentarza

Ania pierwszy próba udana. Wstyd się przyznać ile kurzy się nazbierało a w piątek odkurzanie było. Zaczynam żałować ze dopiero teraz kupiliśmy bo moje mieszkanko chwila moment i ogarnięty bez żadnych kabli. Dziewczyny super sprawa.

Ewelad ja tez fanka galerii handlowej nie jestem ale czasami trzeba za to na kanapie od czasu do czasu uwielbiam wypoczywać; )

Odnośnik do komentarza

No właśnie, taka cisza.... zaglądałam, a tu nic, miałam obawy, że to przez mój przydługawy post ;) dobrze, że Ewelad rozruszała towarzycho :D
Fajnie macie - kulki, galerie - u nas takowych atrakcji brak, no nie ma nic, aż przez myśl mi przechodzi, czy nie zmienić życia o 180 stopni i zakotwiczyć gdzieś.... lecz nie wiadomo gdzie ;)
Ania125 czyli Krzysio nadal je wzorowo? wczoraj zastanawiałam się nad tym właśnie :) bo u nas ciągle jakieś bunty, itp., itd. eh. Doświadczeń z lidlowymi kurtkami brak :)
Marta ja liczę na to, że kiedyś nadejdzie TEN dzień, kiedy Kazik prześpi całą noc.... marzenie :) Ja testy owulacyjne już przy pierwszej ciąży miałam :)) ale służyły mi do ogólnej orientacji, kiedy mam dni płodne (mąż w delegacji, więc sprawdzałam, czy moje przeczucia/ objawy są rzeczywiście wiarygodne ;)). Kupowałam na necie, jakies takie płytkowe - nie polecam ich, ale za to te rossmannowskie są super!! no, tylko droższe :/ ale na nich fajnie, wyraźnie widać :) Gdybyś znalazła jakieś fajne, to poproszę o namiary :) hihihi W ogóle ja póki co nie czytałam tak dokładniej o planowaniu płci, więc gdyby coś ciekawego wpadło Ci w oko, to ja chętnie podpatrzę ;)
Agnez no w końcu!!! :)) Gratulacje dla Piotrusia :) Ja tez czekam na te pierwsze kroczki i muszę przyznać, że wczoraj dwa nieśmiałe już były.... do mnie :))) no ale do chodzenia jeszcze troszkę. Co do wyboru opiekunki, to wcale się nie dziwię. Każdy ma jakieś uprzedzenia, swoje widzimisie....hihi a tu w końcu chodzi o nasze najważniejsze skarby :) Ojjj, a ten Twój drugi "Mały Książę" poradzi sobie!! Czasem takie zmiany wychodzą na dobre! Nooo... Ja wywołuję, choć ostatnio sama mam czasowe braki hihi

Kurde, Dziewczęta, kuszą mnie te Wasze sprzęty...... Muszę popatrzeć :)
A teraz wracam do obowiązków :)
Spokojnej nocki :)))
Mmadźka!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry.

Melduję, iż dziecię odstawione do żłobka, a ja mało nie rozryczałam się jak ją zostawialiśmy, tylko z najwyższym trudem powstrzymałam cisnące się do oczu łzy. Teraz nie potrafię znaleźć sobie miejsca, tak cicho i pusto w tym moim domku, masakra, no ale zaraz biorę się za porządki to może czas szybciej mi zleci, a i myśleć tyle nie będę.

Wybaczcie, że nie odnoszę się do waszych postów, zrobię to wieczorem.

Tymczasem życzę wam kochane miłego dzionka.

Odnośnik do komentarza

Mamuska mam nadzieję że przez weekend wypoczelas troszkę? Należało Ci się :-) ps 2kroczki i to jeszcze do mamy- super!

Ania, Ewelad kulki powiadacie? Ja czasami mam wrażenie że Ewa jeszcze na niektóre rzeczy za mala jest a później czytam że niektóre dzieciaczki już to robią. Więc może i to warto wypróbować

Kasia pierwszy dzień dzisiaj? Na ile godzin poszła Zuzia? Będzie dobrze, zobaczysz:-)

A u nas dzisiaj miał być już żłobek do 14 a tu lipa. W sobotę pojawił się katarek. No ale czasami tak jest ze jak szybko się pojawi tak szybko znika. No ale do tego wczoraj wieczorem doszła gorączka. Po przeciwgoraczkowym syropie spadła ale w nocy znowu i dzisiaj rano prawie 39stopni! No i do lekarza się wybieramy. Niby na jutro się rejestrowalam bo brak miejsc na dzisiaj ale jeszcze do lekarki będę dzwonić żeby może dzisiaj się udało. A Ewunia bidulka widać że chora ale tak jakby nie chciała udać po sobie tego poznać. Niby bawić się próbuje ale oczka trze i nosek i widać że slabiutka.

Miłego dnia Mamusie i Fasolinki :-*

http://www.suwaczki.com/tickers/wnidio4plwcv7nsg.png

Odnośnik do komentarza

Hejka, dziś w Ridlu są kombinezony, czapki, bodziaki, bluzki dla naszych pociech.

No właśnie, Ania, przy okazji Tobie odpowiem. Polecam kurtki ridlowskie. W ogóle uważam, że rzeczy dla dzieci mają bardzo fajne.

Kasia, oby Zuzinka znalazła swój kącik w żłobku, a Ty troszkę odsapnij, bo takie wolne chwile zdarzają się niezmiernie rzadko....

Marta, termomix i owszem, zakupiony. Jak na razie, po kilku pichceniach, mogę go polecić. Nie jest niezbędny w kuchni, ale dużo ułatwia.

Mamuśka, słowo się rzekło..... czekam na Ciebie ;)

Dobrego dnia ;*

Odnośnik do komentarza

hey Piękne!

Olek co raz śmielej się sam porusza, zachwyca całą rodzinę.
Chyba rośni mi mały model, bo uwielbia zakładać buty swoje oczywiście. Wczoraj kupiliśmy zimowe z Lasocki i nie chciał ściągnąć i pokazywał wszystkim nowe buty. Jak zaczęłam chować do kartonu to oczywiście usłyszałam "oddaj" eh :D Uwielbiam Go!
Jedzenie takie dorosłe już dawno wsuwa, nie ma żadnych problemów. Oczywiście wszystko, co w jego wieku dozwolone.
Kurtek i kombinezonów nie kupuję, bo mam po kuzynie i to kilka kompletów więc całą zimę obskoczy :D dlatego chciałam mu kupić elegancki płaszcz i widziałam wczoraj w hokus pokus ale cena 249zł mnie powaliła i póki co darowałam sobie.

Też chciałam zabrać Olka w miejsce zabaw dla dzieci i może w sobotę zabiorę siostrzenice i cała trójka się pobawi. Tym bardziej że dziewczynki już są duże to się Olkiem zajmą :D

Wierzę w planowanie płci bo tak właśnie u nas było. Cały rok obserwowałam swój organizm, miesiączki regularne więc łatwo było poznać kiedy zbliżała się owulacja bez testów, kochaliśmy się tylko w wyznaczone przeze mnie dni hehe i się udało. Mamy chłopca. Jak za kilka lat uda się z córcią to znaczy że może to działa. Lekarz nie bardzo w to wierzył hehe ale ja wiem swoje :P

Czasami zazdroszczę wam powrotów do pracy i mimo, że ciężko by mi było zostawić Olka to wyrwać się z obowiązków domowych na kilka godzin też fajnie. Z drugiej strony jak pomyślę, że po robocie jeszcze więcej zajęć w domu to już nie narzekam- kura domowa to ja!

Odnośnik do komentarza

Ewulka mam tak samo jak Ty :-)

Mi udało się kupić kurtkę używaną na zimę za 5 zł dla Małej. Buty mamy jakieś w spadku,więc będę jej na spacer zakładać,a nowe kupimy jak będzie chodzić. :-) ogólnie mam teraz fioła,żeby gdzieś nie przemarzła.
Póki co śpi,czekam,az wstanie i pojedziemy po wypis.
U nas leje :-\
Zdrówka dla Ewuni.

Z jednej strony chciałabym posłać ją do żłobka,ale jak ona zaśnie bez cycusia. Owszem nie mamy takiej potrzeby na chwilę obecną ,ale tak sobie myślę :-) zadządziłam wczoraj,że jak już przeżyjemy szpital M będzie próbował ją usypiac,bez cycka rzecz jasna. :-)
Aż się boję dziś dzwonić,żeby nas umówić,bo wtedy już klamka zapdanie i.znów będę myśleć tylko o szpitalu.

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49roeq5e26op88.png

Odnośnik do komentarza

Kasia sprzataj ogarniaj a po żłobku będziesz miała czas tylko dla Zuzi. Będzie dobrze!

MamaEwy tak to niestety jest taka pogoda plus żłobek sprzyja infekcji. Jasiek w środę wraca po pierwszej chorobie do żłobka i trochę się boje czy nie będzie musiał się przezwyczajać od nowa bo 2 tygodnie go nie było.

Mamuśka01 ja zakupiał testy na gemini najtańsze http://www.aptekagemini.pl/test-owulacyjny-lh-vitam-1-opakowanie-5testow.html sprawdzałam i wydaje mi się,że są nienajgorsze do odczytania wyniku. Ewulka ja jak leżałam w szpitalu po cesarce to była kobieta która już miała dwie córki i specjalnie z ginekologiem wyznaczała kiedy i urodziła chłopaka. Gdyby ten gin był z Wrocławia to bym chętnie do niego poszła ale przyjmuje jakieś 20 km ode mnie.

Rewolucja to super że sprzęt się sprawdza. Może się pokuszę przy następnej promocji.

Ewulka ja tam zazdroszczę wszystkim które są na wychowawczym. Niestety 2 listopada muszę powrocić do pracy i wcale mi się to nie uśmiecha.

Ewelad, Ania 125 dzięki wam dzisiaj przygotowałąm małe pulpeciki. Zobaczymy czy Księciowi posmkaują,

Odnośnik do komentarza

Kasia sprzataj ogarniaj a po żłobku będziesz miała czas tylko dla Zuzi. Będzie dobrze!

MamaEwy tak to niestety jest taka pogoda plus żłobek sprzyja infekcji. Jasiek w środę wraca po pierwszej chorobie do żłobka i trochę się boje czy nie będzie musiał się przezwyczajać od nowa bo 2 tygodnie go nie było.

Mamuśka01 ja zakupiał testy na gemini najtańsze http://www.aptekagemini.pl/test-owulacyjny-lh-vitam-1-opakowanie-5testow.html sprawdzałam i wydaje mi się,że są nienajgorsze do odczytania wyniku. Ewulka ja jak leżałam w szpitalu po cesarce to była kobieta która już miała dwie córki i specjalnie z ginekologiem wyznaczała kiedy i urodziła chłopaka. Gdyby ten gin był z Wrocławia to bym chętnie do niego poszła ale przyjmuje jakieś 20 km ode mnie.

Rewolucja to super że sprzęt się sprawdza. Może się pokuszę przy następnej promocji.

Ewulka ja tam zazdroszczę wszystkim które są na wychowawczym. Niestety 2 listopada muszę powrocić do pracy i wcale mi się to nie uśmiecha.

Ewelad, Ania 125 dzięki wam dzisiaj przygotowałąm małe pulpeciki. Zobaczymy czy Księciowi posmkaują,

Odnośnik do komentarza

Kasia sprzataj ogarniaj a po żłobku będziesz miała czas tylko dla Zuzi. Będzie dobrze!

MamaEwy tak to niestety jest taka pogoda plus żłobek sprzyja infekcji. Jasiek w środę wraca po pierwszej chorobie do żłobka i trochę się boje czy nie będzie musiał się przezwyczajać od nowa bo 2 tygodnie go nie było.

Mamuśka01 ja zakupiał testy na gemini najtańsze http://www.aptekagemini.pl/test-owulacyjny-lh-vitam-1-opakowanie-5testow.html sprawdzałam i wydaje mi się,że są nienajgorsze do odczytania wyniku. Ewulka ja jak leżałam w szpitalu po cesarce to była kobieta która już miała dwie córki i specjalnie z ginekologiem wyznaczała kiedy i urodziła chłopaka. Gdyby ten gin był z Wrocławia to bym chętnie do niego poszła ale przyjmuje jakieś 20 km ode mnie.

Rewolucja to super że sprzęt się sprawdza. Może się pokuszę przy następnej promocji.

Ewulka ja tam zazdroszczę wszystkim które są na wychowawczym. Niestety 2 listopada muszę powrocić do pracy i wcale mi się to nie uśmiecha.

Ewelad, Ania 125 dzięki wam dzisiaj przygotowałąm małe pulpeciki. Zobaczymy czy Księciowi posmkaują,

Odnośnik do komentarza

Kasia sprzataj ogarniaj a po żłobku będziesz miała czas tylko dla Zuzi. Będzie dobrze!

MamaEwy tak to niestety jest taka pogoda plus żłobek sprzyja infekcji. Jasiek w środę wraca po pierwszej chorobie do żłobka i trochę się boje czy nie będzie musiał się przezwyczajać od nowa bo 2 tygodnie go nie było.

Mamuśka01 ja zakupiał testy na gemini najtańsze http://www.aptekagemini.pl/test-owulacyjny-lh-vitam-1-opakowanie-5testow.html sprawdzałam i wydaje mi się,że są nienajgorsze do odczytania wyniku. Ewulka ja jak leżałam w szpitalu po cesarce to była kobieta która już miała dwie córki i specjalnie z ginekologiem wyznaczała kiedy i urodziła chłopaka. Gdyby ten gin był z Wrocławia to bym chętnie do niego poszła ale przyjmuje jakieś 20 km ode mnie.

Rewolucja to super że sprzęt się sprawdza. Może się pokuszę przy następnej promocji.

Ewulka ja tam zazdroszczę wszystkim które są na wychowawczym. Niestety 2 listopada muszę powrocić do pracy i wcale mi się to nie uśmiecha.

Ewelad, Ania 125 dzięki wam dzisiaj przygotowałąm małe pulpeciki. Zobaczymy czy Księciowi posmkaują,

Odnośnik do komentarza

Kasia sprzataj ogarniaj a po żłobku będziesz miała czas tylko dla Zuzi. Będzie dobrze!

MamaEwy tak to niestety jest taka pogoda plus żłobek sprzyja infekcji. Jasiek w środę wraca po pierwszej chorobie do żłobka i trochę się boje czy nie będzie musiał się przezwyczajać od nowa bo 2 tygodnie go nie było.

Mamuśka01 ja zakupiał testy na gemini najtańsze http://www.aptekagemini.pl/test-owulacyjny-lh-vitam-1-opakowanie-5testow.html sprawdzałam i wydaje mi się,że są nienajgorsze do odczytania wyniku. Ewulka ja jak leżałam w szpitalu po cesarce to była kobieta która już miała dwie córki i specjalnie z ginekologiem wyznaczała kiedy i urodziła chłopaka. Gdyby ten gin był z Wrocławia to bym chętnie do niego poszła ale przyjmuje jakieś 20 km ode mnie.

Rewolucja to super że sprzęt się sprawdza. Może się pokuszę przy następnej promocji.

Ewulka ja tam zazdroszczę wszystkim które są na wychowawczym. Niestety 2 listopada muszę powrocić do pracy i wcale mi się to nie uśmiecha.

Ewelad, Ania 125 dzięki wam dzisiaj przygotowałąm małe pulpeciki. Zobaczymy czy Księciowi posmkaują,

Odnośnik do komentarza

Kasia sprzataj ogarniaj a po żłobku będziesz miała czas tylko dla Zuzi. Będzie dobrze!

MamaEwy tak to niestety jest taka pogoda plus żłobek sprzyja infekcji. Jasiek w środę wraca po pierwszej chorobie do żłobka i trochę się boje czy nie będzie musiał się przezwyczajać od nowa bo 2 tygodnie go nie było.

Mamuśka01 ja zakupiał testy na gemini najtańsze http://www.aptekagemini.pl/test-owulacyjny-lh-vitam-1-opakowanie-5testow.html sprawdzałam i wydaje mi się,że są nienajgorsze do odczytania wyniku. Ewulka ja jak leżałam w szpitalu po cesarce to była kobieta która już miała dwie córki i specjalnie z ginekologiem wyznaczała kiedy i urodziła chłopaka. Gdyby ten gin był z Wrocławia to bym chętnie do niego poszła ale przyjmuje jakieś 20 km ode mnie.

Rewolucja to super że sprzęt się sprawdza. Może się pokuszę przy następnej promocji.

Ewulka ja tam zazdroszczę wszystkim które są na wychowawczym. Niestety 2 listopada muszę powrocić do pracy i wcale mi się to nie uśmiecha.

Ewelad, Ania 125 dzięki wam dzisiaj przygotowałąm małe pulpeciki. Zobaczymy czy Księciowi posmkaują,

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczynki! Ja tak na chwile odnosnie chodzenia.

Malutki zaczal chodzic 1 pazdziernika. Czyli mial 13,5 mca. Wydaje mi sie, za to normalny czas bo np 8 mc to jest szybko a dopiero 18 mc to juz minimalnie pozno. Do czego zmierzam. Malutki tak nagle sam ruszyl. Czekalismy cierpliwie. I Wam powiem dziewczynki, ze chodzi pieknie. Moze z 3 razy dziennie upadnie. Wiec takie pomalutku chodzenia fajne jest bo juz dziecko czuje sie dobrze i pewnie w chodzeniu :) a te dziewczynki, ktore czekaja na chodzenia maluszkow to oszalejecie z radosci jak bedziecie to widziec :D

http://www.suwaczki.com/tickers/relg3e5eyvsx3zrf.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...