Skocz do zawartości
Forum

Fasolki sierpień 2015


kalafiorki

Rekomendowane odpowiedzi

SILV że mnie? Ty wiesz ze ja czekoladki lubię to pewnie temu :D

RUDAMARUDA nasze karmienie to wyglada tak ze pierś i głową w drugą stronę i do piersi i w drugą a pierś to tylko pociągnie ze dwa razy i tak w kółko i dopiero jak zacznie lecieć porządnie to wtedy się zasysa. No i w nocy co trzy godziny je a normalnie to spała długo. No i drze się strasznie jak jej smoczek daje temu myślę ze może zęby.
dzis się wybieram na szczepienie to może się coś dowiem.

ANIU ja również za Krzysia mocno kciuki trzymam i nie ma opcji żeby coś mu było :*

OWECZKA witaj :)

I chyba się u nas lęk seperacyjny znalazł. Dziś siedziała z M a jak wstałam i wyszłam z pokoju to bek. Albo za mamusia albo za cycusiem oddalajacym się...

A SILV Ale mam nadzieję ze nas nie opuszczasz co? :/

http://www.suwaczki.com/tickers/er3m8u69afywnlln.png

Odnośnik do komentarza
Gość mamaka2015

Witajcie mamuśki ;-)

Podczytuje Was, niestety nieregularnie bo mój synek tak ruchliwy i zywiolowy ze jak ma drzemke w ciągu dnia która trwa ok 40 min to nie wiem czy sprzatac, wykapac się, zrobić jedzenie czy prasowac,a może odespać noc ... :-)

Praktycznie chce być tylko na rekach i ogladac cale mieszkanie ogolnie być w ruchu ciaglym.. bo w jednym miejscu po prostu mu się nudzi i jest jedno wielkie marudzenie, potrafi "przemarudzic" caly dzień.. nie umiem sam się na dluzej zajac. zabawka tez się zajmie co najwyżej 2 min i już znudzony... wiec mam Sajgon jedym słowem :) tymbardziej ze maz wraca z pracy codziennie ok 17-18. Jakby nie było kocham go najbardziej na swiecie...a taki ma po prostu temperament,moze jak zacznie raczkować trochę mi ulzy bo rece już tak bola.. tak będę za nim biegac wiec na nogi pojdzie hehehe ;-)

Tyle w skrocie o nas.. Pisze bo mam do Was , jak nie raz się przekonuje bardzo doświadczonych mam kilka pytan mam nadzieje ze mnie poratujecie ! :* Domyslam się ze temat mogl być tu poruszany ale na prawde nie ogarniam ze sledzeniem na bierzaco ... ;(

A wiec: Jutro kończymy 6 mcy, KP ale chce za około 1-2 miesiące już przestać... Wiec wprowadziłam już synkowi podstawowe warzywka, teraz będzie miesko a po mięsku owoce. Oprocz tego zaczelam mu wprowadzać w ciągu dnia zamiast cyca Kaszke.. jakos musze ogarniać to zastepywanie posilkow bo on taki cycus mamusi ze nie wiem jak to będzie z tym całkowitym zakończeniem...
I chciałabym Was zapytać czy jeśli synek zje np. słoiczek caly jakies zupki, warzyw, czy owocow, czy mieska etc. lub miseczke kaszki to mogę liczyc to jako normalnie caly posiłek którym się najadł i za 3 h kolejne jedzenie tak ???

Oprocz tego nie umiem sobie poradzić z glutenem ;( jedni mowia ze już nie robi się tych prob i nie trzeba, inni ze trzeba.. a ja w tym zielona jestem, proszę oświeccie mnie jak to zrobić kiedy podac do czego i ile razy...

A ja podzielę się pewnym doświadczeniem z mamami których dzieci budza się w nocy i slaba spia... Otoz ponoc 6 miesięczne dzieci powinny już przesypiać cale nocki, bo dzieci do 3 miesiąca sa glodne w nocy bo maja male zoladki a polroczniaczki powinny ladnie spac....jednak ladnego spania trzeba się nauczyć tak samo jak i jedzenia lyzeczka... U nas do 4 miesiąca synek spal tak ze nie narzekałam bo budzil się ok 3 x na jedzenie i szedł spac, po 4 mc cos się pogorszylo, teraz budzi się czasem i co godzine tylko poto żeby chwilke pociumkac cycka, czy żeby się przytulic... ja juuz nie ogarniam bo chce się wyspac..aby miec sile dla niego na caly kolejny dzien. Rozmawialam z kolezanka która powiedziała mi ze miała ten sam problem i skorzystala z rady TwojDobranocka. Jest to psycholog od snu dzieciego, jest konsultacja telefoniczna, opowiada się o dziecku jak spi w nocy jak wylada dzień itd. i przygotowują plan działania na maila i ponoc dzieci przesypiają cala noc... Nie chce mi się w to wierzyc i pewnie bym pomyslala ze marketing ale powiedziała mi o o tym kolezanka ..ze po tej konsultacji jej synek przesypia 12 h ! Znalazlam na necie jeszcze '' sleep concept '' to ta sama kwestia ale zostałam przy tym TwojDobranocka bo ta kumpela polecila.. wczoraj napisałam maila.. maja się dziś skontaktować aby omowic problem... jestem bardzo ciekawa efektow a jednocześnie boje się jak to będzie mam nadzieje ze synek nie będzie plakal w nocy poprzez wdrożenie nowych schematow do spania. Pisze Wam o tym, bo może ktoras z Was również w nocy nie spi....jest to meczace zarówno dla dzieciaczkow jak i dla nas matek które później caly dzień musimy mieć sile by się nimi opiekować.. Jeśli był już tu ten temat to przepraszam za spam, a jeśli nie było a może macie jakies doświadczenia z tym związane to piszcie... Ja jestem ciekawa efektow a może i komus tez się taka wiedza przyda bo ja do niedawna nie miałam pojęcia o czyms takim.

Soorki za tak długiego posta, ale maly spi już prawie godzine co rzadko się zdarza wiec postanowialm do Was napisac ( ale fajnie;) ) Pozdrawiam i scisckam dzieciaki !!!

Odnośnik do komentarza

Silv ejejej! Nie ma uciekania! Czemu nas chcesz zostawic? :(

Rudamaruda, Kasiu tez skorzystam z tego tekstu :D haha! Dobre :D

Madzik sliczna malutka! I super, ze z zabkami tak ladnie poszlo :)

Ewelajn, Mamuska bylam rano oddac krew: zrobilam badania kontrolne Tsh, ft3 oraz ft4. Po 15.00 wyniki. Dam Wam znac.

Dziewczynki trzymajcie kciuki bo do 12.00 mam sie zjawic w poradni urolog. odnosnie nerek.

http://www.suwaczki.com/tickers/relg3e5eyvsx3zrf.png

Odnośnik do komentarza

Witam dziewczynki. U nas kolejna nie przespana noc... nie wiem czemu.... Bartek pół nocy wierzga nogami, przekręca się na brzuch, płacze bo nie może odwrócić się z powrotem, a jak go odwrócę to płacze i z uśmiechem z powrotem na brzuch. Tak się zastanawiam czy może nie tolerować mięska??? Myślę, że muszę to poobserwować, bo chyba na to wygląda. Co drugi dzien mięsko i co drugi dzień meksyk... 3 godziny dziś spałam, wzięłam zimny prysznic a Bartek odsypia w wózku. Szlag !!! Nie wygląda jakby coś go budziło. Zastanawiam się, czy jeszcze wczoraj nie zchrzaniłam, bo chciałam mu przestawić drzemki z 3 na 2 i w rezultacie 3 godziny bez snu wieczorem co nigdy się nie zdarzało. Normalnie po 1,5- 2 godzinach aktywności musi odespać... Nie wiem kurde.....

http://www.suwaczki.com/tickers/wff29vvjhoucq3sg.png

Odnośnik do komentarza

Wow, dziewczyny już tyle ząbków mają wasze fasolki, a mój jeszcze ani jednoego :P doczekać się nie mogę.. a póki co się nie zanosi.

Z tym glutenem to faktycznie różnie, ja zacznę za m-c i też będę robić kaszkę mannę i do jedzonka dodawać każdego po małej ilości ( tzn. na początku raz dziennie a później troszkę więcej itd).

Mleko "2" już od tygodnia pije ale na zmianę z "1" bo jeszcze jedną puszkę mamy więc trzeba wykorzystać.

U nas szału z przewrotami nie ma, więc się nie martwcie jak zaczną to dopiero będę śmigać.
Może faktycznie te ćwiczenie pomogą.

Odnośnik do komentarza

Hej hej!:)

Kasiu my ząbki mamy "ctyry":D Po dwa na dole i na gorze:) Z tym ze te na dole to juz takie pokaźne a te z góry dopiero co sie przebiły:)
Jak na razie ich nie czuje na cycu ale...jak mnie ostatnio ugryzła w palec to myślałam ze z papci wyskoczę:/ Jakiż to ma ścisk i ostre te zębichy!

Ewelajna moze spróbuj nie dać dzis Bartusiowi mięska.. Zobaczysz jak bedzie. Byc moze jeszcze dla niego troszkę za wcześnie i spróbujesz ponownie za jakiś czas podać. Siły i wytrwałości kobietko na cały dzien!

Olga trzymam kciuki za wizytę!

Mamaka2015 ja nie pomogę bo u nas rozszerzanie idzie powoli i niespiesznie. Na razie próbujemy. Chyba daleko mamy do całego zjedzonego słoiczka:)
Co do glutenu to ja gotuje kasze mannę. Do tej pory sama na wodzie i dawałam łyżeczka. Teraz dla smaczka (i kooopy:) ) dodaje np suszonej śliwki.

Olciak to cieszę sie ze wszystko ok! Moc pozdrowień dla Was:)

RudaMaruda ja tez pokochałam tekst "poszukaj w dupie" ale ja aż żałuje ze nie bedzie kiedy go użyć..:D
Biedna Tosia dobrze sie nic nie stało! Faktycznie pozostaje Wam tylko łóżeczko do spania. Nie ma żartów.
A na spotkanie spoko-mozna wziąć zgredow:) Pojada sobie z wózkami a my będziemy mieć czas na kawę:D

U nas pogoda barowa:(
Nie wiem jak Wy ale ja najchętniej polozylabym sie na taka 3 godzinna "drzemkę" :D

http://www.suwaczki.com/tickers/bl9c9vvjlced7c2d.png
http://www.suwaczki.com/tickers/bfarxzdvzp7wry0j.png

Odnośnik do komentarza

Wow dziewczyny, na prawdę macie tempo :):):) a ją zamiast odsypiać ciężko noc i Was czytam! :) Dziękuje za miłe przyjęcie :):)
RudaMaruda jesteś mistrzynią z swoimi tekstami, na prawdę :):)
Madzik85 Urocza córeczka :)
Mamaama niestety nie pomogę bo mi nic takiego się nie przydarzyło ale brzmi to nie przyjemnie te drgawki :(
Lusia901 marzy mi się chociaż 4 pełne godziny snu :)
Mamaka2015 ciekawy sposób, szczerze to pierwsze słyszę o takiej metodzie i czekam jakie będą u Was efekty :) co do obiadku to u nas jak zje słoiczek ten 125 to spokojnie na 3 godziny starcza.. U mnie narazie wprowadzenie glutenu wygląda tak, że Liwia dostaje piętke od chleba i ją sobie je :) a jaki płacz jak się zabiera :)
Olga1 trzymam mocno kciuki :)
Ewelajna102 czyżby mięsko jakieś za ciężkie dla niego jeszcze było? Może zrób taką przerwę z 4 dni i wtedy będziesz miała porównanie...

U nas noc ciężką i teraz mała odsypiać ale poplakuje przez sen, zamknięte oczy i marudzenie... W ogóle dziewczyny ile śpią Wasze pociechy na dobę?????

Odnośnik do komentarza

kasiaaa justynaKaodbijam piąteczki ;)
Stokrotka przypomniałaś mi tym garnuszkiem o naszych zabawkach, muszę powyciągać stoliki edukacyjne, żyrafkę z klockami i insze gadżety.
My fotelik mamy maxi cosi do 13kg, potem na pewno romer do 18 kg. Mamy po starszym synu i jestem bardzo zadowolona.
Ewulka8 U mnie mąż karmi czasem, ale ja w sumie lubię. Wolę jak on w tym czasie sprząta :D
Ja zdecydowanie nie będę robić roczku w restauracji, nie widzę takiej potrzeby, szkoda kasy, zresztą nie będę robić z jakąś pompą. Po prostu chrzestni, dziadkowie, a tak kto jeszcze będzie mógł to przyjdzie. Moja rodzina ma mega daleko, ale liczę że rodzice przyjadą. Teściowa ma murowany duży grill za domem i ogród. Rozstawię dzieciom basen i namiot taki dziecięcy i niech się bawią. Ja przynajmniej też usiądę z dorosłymi, a nie tylko latać za dziećmi. Młodszemu na roczek robiłam tort tęczowy, dookoła obłożony rurkami, obwiązany kokardą i m&msy na górze. Ja oczywiście nie planuję urodzin, ale jak tylko któraś z Was wspomniała to zatrybiło mi w głowie i w sekundę wszystko powstało, pewnie się zmieni milion razy koncepcja np tortu, ale ja jestem urodzoną planistką. Planuję młodszemu zrobić ciasto marchewkowe z ananasem w formie tortu i ładnie ozdobić. Dla mam z mniejszymi zdolnościami niż ewelajna polecam opłatki z kolorowymi obrazkami. Ja lubię efektowne zdobienia, ale proste w wykonaniu, bo lubię wszystko szybko :D
Co do stania maluchów, mój starszy syn jak miał pól roku potrafił stać trzymając się szczebelków łóżeczka, ale tylko raz o tak postawiłam, młodszy by ustał pewnie z sekundę, ma jednak trochę słabsze nogi.
Oweczka witaj, mój synek też z 11 sierpnia :)
Ja na razie obiadków nie gotuję, czekam na jakiegoś powera, póki co wolę usiąść z kawką i słodyczami i spamować forum, post mi na całą stronę wyjdzie ehehe
Olga trzymam kciuki za lekarza i wyniki.
MMadzia adminie, o co chodzi z prywatnym, że zdjęcia wrzucamy? To ja chcę! Czy mogę być przyjęta? Mogę, mogę mogę? :D
Mamaka2015 a czy nie mogłabyś dopytać koleżanki na czym polega metoda, którą jej zaproponowali?
Poszukaj w dupie!- uwielbiam!
Ja daję glutem w postaci manny, w różnych ilościach jak wyjdzie ;)

Odnośnik do komentarza

olga powodzenia na badaniach! i trzymam kciuki za wyniki z lab.
madzik85 dwie na raz i to bez żadnych kłopotów? super! też tak chcę :)
rudaMaruda akurat z tym królikiem w słoiczku to jest ok, bo dziecko powinno dostac ok 10 g mięsa na obiad, węc tyle jest mniej więcej w słoiczku... te własnie 8%.
Przykro mi że Tosia zlądowała :( to lekcja dla nas wszystkich - nie znasz dnia...
mamaka2015 witaj, czyli jednak cały czas pojawiają się nowe mamy :D
Zdecydowanie jesli zje porcje obiadku czy miseczke kaszki to powinien być najedzony :) zresztą zobaczysz sama, czy wystarczy mu taka porcja czy trzeba dołozyc :) Ale ja jak dam obiadek i deser , czy kaszkę na śniadanie to już nic nie podaję tylko wodę do popicia
ja jestem za wprowadzaniem glutenu powoli, na pewno nie zaszkodzi... podawaj najłatwiej: łyżkę ugotowanej na wodzie kaszy manny codziennie przez miesiąc, przez kolejny dwie łyżki i będzie ok :) do obiadku bądź owoców na przykład.

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wli09kiovyujc1.png

Odnośnik do komentarza

Dzien Dobry Kobietki Kochane

ale macie tempo, ledwie nadrabiam czytanie.
Melduje ze Tosia juz po ospie, wszystkie strupki zeszly. Bylysmy na kontroli, wszystko jest ok i mam juz jej nie szczepic na ospe, nie zachoruje. Za to maz zachorowal na zapalenie pluc, wiec mialam stresa ze Tosie zarazi, na szczescie jest ok, chodzil w masce po domu przez kilka dni. Co ciekawe mial tylko goraczke 2 dni, ponad 38 stopni, wiec zapisalam go do lekarza, bo sam to by nigdy nie poszedl (z facetem to gorzej niz z dzieckiem) a tu zapalenie pluc, rtg mial robiony - lekarz podejrzewal juz wode w plucach. Pisze ku przestrodze, jak to trzeba byc czujnym, niby tylko goraczka, a tu wychodzi zapalenie pluc...
Ania125 jestem fanka Twojego bloga :) wczoraj juz drugi raz robilam tarte ze szpinakiem, przedwczoraj lososia zapiekanego z cukinia i porami a dzis beda golabki bez zawijania :) super sa Twoje przepisy, proste a jakie smaczne :)
Tosia tez budzi sie 2-3 razy w nocy na karmienie. Po cycu zasypia dalej, ale raczej dluga droga przed nami zeby przespala cala noc.
Chciałabym juz dawac jej jedzonko (warzywka, miesko) do raczki no ale nie siedzi jeszcze, i mysle ze poczekamy pewnie z 2-3 miesiace do siadu, takze karmie na razie papkami. Pisalyscie o rytmie dnia, u nas wyglada to tak:
noc - 2-3 razy cyc
7-8 - cyc
10-11 - kaszka Holle pszenno bananowa na wodzie i drzemka okolo 1-1,5h
13-14 obiadek - czasami daje sloiczek 125 czasami 190, w kazdym przypadku zjada wszystko
16-17 - deserek i czasami cyc
18-19 - cyc
kolo 21- butla MM 150-180 ml
Czasami dam jej chrupka kukurydzianego do pomemlania i wode w kubku doidy, z butli i niekapka nie chce pic, moze i dobrze.
Bardzo uwazam na to co jej daje do jedzenia, uwazam ze to co bedzie jadla w pierwszych latach swojego zycia zaprocentuje na przyszlosc: zdrowiem i niewybrednoscia pokarmowa :) Takze moja corka raczej nie pozna smaku danonkow.
Juz nie pamietam co mialam kurcze napisac. Tyle ciekawych watkow poruszacie. Chcialabym miec wiecej czasu zeby moc tu pisac, ale niestety u mnie to ciezko jest z tym wolnym czasem.
Milego dzionka :)*

Odnośnik do komentarza

Meldujemy zdrowotność :)
Dziękujemy za życzenia zdrówka!
Jutro krew i mocz.

I za tydzień mocz.

Olga trzymamy kciuki!

Za Krzysiunia też.
Mam oczywiście pytanie, czy my możemy sobie te nasze bejbiki odliczyć w tym roku? :)

I jak to jest, mam PIT od pracodawcy i zusu , to trzeba zajmować?

Ogólnie moja mama rozlicza, ale od dwóch tygodni mamy ciche dni i nie chce się jej prosić. Uparta jestem po niej :)

A muszę się rozliczyć jak najszybciej, żeby M mógł się rozliczyć za tamten rok w Niemcowni .

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49roeq5e26op88.png

Odnośnik do komentarza

Powitanko! :)
U nas nocki pogorszyły się, dziś Kazimierz budził się często, jadł więcej.... no normalnie szok, mam nadzieję, że to jakiś skok, ewentualnie zęboliny i w najbliższym czasie wszystko wróci do normy ;)
Przyznaję, że mi również przypadła ta dooopa do gustu :P
Mmadzia gratuluję awansu :D
RudaMaruda Tosiu - witaj w gronie kobiet upadłych..... szczęście, że nic się nie stało! Ja tam Tosię rozumiem, bo sama ostatnio z łóżka spadłam:P Czytałam Kazikowi książkę na kanapie, on rozłożony, ja tak boczkiem, boczkiem tylko, zachwiałam się i ...turli, turli... na podłogę! Obok kanapy stoi ława i w tą ławę niektórymi częściami mojego ciała uderzyłam - noga jeszcze boli! niech żyje zgrabność :D
Oweczka Kaziu różnie śpi w ciągu dnia... ostatnio zepsuło się to, więc tak orientacyjnie napiszę - ok.12-13 z drzemkami (to taka wersja lux:))
Olga kciuki!! Daj znać! A co do tarczycy jeszcze, to ja w ciąży brałam leki i potem jeszcze Kazikowi trzeba było wszystko skontrolować!
Aneta uff!! Teraz zdrówka dla męża!!
Wracam do Kazimierza, bo wstał z półgodzinnej drzemki.... a planowałam mu godzinkę! ojj...
miłego dnia!!! U nas pogoda paskudna...

Odnośnik do komentarza

Witam!
Dziewczyny dzięki za rady odnośnie jedzonka bez marchewki. Będę kombinować jakoś. Narazie tydzień bez marchewki. Później planuje co dwa, trzy dni podawać słoiczki z tymi bardziej wyszukanymi mieskami i z marchewką, a w pozostałe sama będę robić z kurczakiem i bez marchewki. Poszukam jakiegoś kurczaka bio i kupię mrożonki z Hortexu.
ewelejana zdaje się Ty jesteś wegetarianka? Nie pomylilam sie? Moze dlatego Bartus potrzebuje wiecej czasu zeby przyzwyczaić się do mieska, bo to dla Niego taka zupelna nowosc (nie "dostawał" w ciazy i w Twoim mleczku). To oczywiście takie moje gdybanie. Podziwiam Cię, ze nie jesz mięsa-szacun. A jeszcze bardziej podziwiam Twój talent cukierniczy. Ja to nigdy nie upiekłam i pewnie nigdy nie upiekę żadnego tortu. No ale nigdy nie mów nigdy... kilka lat temu dzieci tez nie chciałam miec:) A teraz życia sobie nie wyobrażam bez mojej Lidziuni:D

http://www.suwaczki.com/tickers/zrz6jw4zx6py1rmb.png

Odnośnik do komentarza

K.a.s.i.a no właśnie nie wiem czy to przez to czy to mięsko...
Kooopy mamy regularnie każdego ranka, tylko konsystencja różna, ale to mnie nie dziwi. Wiem, że po cielęcinie ból brzucha był, ale wczoraj był kurczak w kremie z białych jarzyn, no i nie wyglądało jakby go bolało cokolwiek.. może faktycznie to przez próbę zmniejszenia snu w dzień... głupieję już...
Kadaga tak właśnie ja nie jem mięsa, nie ma co podziwiać- ja naturalnie w dzieciństwie odrzuciłam mięso a później już świadomie wyeliminowałam wszystko co się z nim wiąże (np zupy na wywarach) może tu problem, że Bartek nigdy nie "jadł" mięsa ??? Nie wiem co o tym myśleć...
A co do tortów to wyobraźnia i cierpliwość- talenty nie potrzebne :))

http://www.suwaczki.com/tickers/wff29vvjhoucq3sg.png

Odnośnik do komentarza

Dzieńdoberek.

RudaMaruda, gratki dla wątróbki Tosi. Całe szczęście, że Toś wyszedł bez szwanku z upadku. Jak napisała Ania, to jest lekcja dla nas wszystkich.
Co do fryzjera, ja ostatnio obcięłam sobie trochę grzywki i jak zwykle żałuję.
Zawsze tak mam. Od dzieciństwa sobie coś podcinam i zaaawsze żałuję, ale nic mnie to nie nauczyło, jak widać :)

Justynka, super, że ząbale rosną, niedługo Tosiek będzie mógł kotleta wszamać :)

Mmadzia, RudaMaruda, Wy po prostu pachniecie całe mleczkiem, a dzieci uwielbiają ten zapach i zaraz sobie przypominają o pysznym smaczku i chcą, chcą, chcą, wciąż i wciąż...:)))
To tak jak u nas z zapachem ulubionej potrawy ( hahaha, też zrobiłam się specem laktacyjnym)
Ewelad, ja na pytanie męża, gdzie co jest, odpowiadam " tam, gdzie położyłeś"
I co? Ostatnio szukałam telefonu i zgadnijcie co mi Jasiek odpowiedział...?
Jak widzicie, ja nie mogę zacytować Rudej :)

Olga, ja oglądam Wspaniałe Stulecie i Tysiąc i jedna noc. Nadrabiam odcinki na tablecie, jak dzieciarnia śpi :)
Kciuki zaciśnięte.

Madzik, gratki dla jedyneczek Majeczki. Szczoteczka super. 3w1 Rossmann?

Kasiaaa, Ty Łobuzie :)

Ewelajna, a dlaczego chcesz zabrać małemu jeden sen? U nas też zawsze był 3dziennie, a od kilku dni tylko 2, ale za to po 2h (pewnie to przez katar)

Justynka, sugeruję kupić papcie wiązane lub na rzepy, bo jeszcze nie raz poczujesz ząbki :) to dopiero początek :)
Hahaha, tak, tak, Justynka, zgredom oddamy dzieci, a my balanga :)
Tylko dopiero im powiemy na miejscu, żeby się nie wymigali :))

Janinka, ja to mam wrażenie, że moje dziecko nie wie do czego mu nogi służą. Jak ją stawiam, to nogi ugina i absolutnie są bezwładne. Powód do zmartwień? Kolejny?
U mojej kuzynki półroczna córka też stała, trzymając się szczebelkòw.

Aneta, dobrze, że już po ospie. Oby mała nie zaraziła się od taty :)

Hania ma nadal wieeelki katar. Na szczęście w nocy nawet spała. Znalazłam sposób na nią, bo miziam ją za uszkiem i zasypia :) słodziak :)
Rano obudziła się i nie mogła otworzyć oczu, tak miała zaropiałe :/
Hania z mamusią dziekuje ciociom za wsparcie i troskę :)

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczynki!

Juz po wizycie w poradni. Czeka mnie usg nerek jeszcze. Musze sie zarejestrowac ale ogolnie jest dobrze lekarz mowi. A pozniej juz co pol roku kontrola obowiazkowa. Dziekuje za kciuki moje forumowe przyjaciolki :*

Mamuska malutki mial pobierana krew po porodzie i skontrolowali mu wszystko i jest wszystko ok. Ja bralam letrox najpierw 25 pozniej 100.

U nas raczej malutkie sloiczki ida chociaz dzis maly byl bardzo glodny bo zostal z tesciowa jak pojechalam do szpitala i zjadl pol mleczka pod moja nieobecnosc a wiec po powrocie czulam, ze zje duzy no i mamusiowa intuicja nie zawiodla :D

Gluten ja wprowadzam ta kaszka manna z nestle. Lyzka kaszki i dwie lyzki wody i tak codziennie. Teraz juz zaczal sie 2 mc wprowadzenia a pozniej bede robic tradycyjna kaszke manna jako posilek. Maly uwielbia manne :)

Dziewczynki powiedzcie mi jak sie ubieracie na spacery? I malujecie sie codziennie? Bo zaparkowalam samochod niedaleko szpitala. Musialam przejsc kawalek. I szla taka dziewczyna z malenstwem w wozku. I ta dziewczyna taka zmeczona, stroj "byle jaki", nic nie dopasowane i az mi zal sie jej zrobilo :( bo taka zmarnowana byla i widac, ze niekorzystnie wplywa na nia macierzynstwo (bo z widzenia znam ja ze szkoly).

http://www.suwaczki.com/tickers/relg3e5eyvsx3zrf.png

Odnośnik do komentarza

Mamaama moja Tośka tak robi jak sika :) i podobno dużo dzieci tak ma. Byłam z tym nawet u neurologa ale wszystko ok :)

Mamuśka to akurat jest określenie mojego męża, ja na to mówię odsysacz :P

Silv ale zaglądaj od czasu do czasu, mów co u Was! Ja też chciałam pisać, że Ania by była dobrym kandydatem na moderatora. Wszystkiego dobrego dla Was dziewczyny, dużo zdrówka i samych wspaniałości!

Mmadzia moja robi identycznie z tym odrywaniem się, mam problem żeby ją karmić w miejscu publicznym, bo mnie moja Wariatka odsłania :P
Ja małej robiłam pełen zakres badań przy tym zatrzymaniu wagi i wszystko wyszło ok. Zęby nie, pleśniawki nie, Morfo, crp, mocz, kał - wszystko dobrze, więc widocznie tak ma być teraz z tym karmieniem. Swoją drogą czasem jak już nie mam sił to myślę, że nie dziwię się, że mało kobiet karmi dłużej jak 6 miesięcy przy takich cyrkach...

Mamaka ja dałam mojej piętkę od chleba memlać, ot całe nasze wprowadzenie glutenu.

Kasiaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, Olga (trzymam kciuki za wizytę!) bierzcie moje teksty i dzielcie się nimi z mężami :P za ewentualne rozwody nie odpowiadam! Mój małż zwyczajnie przyzwyczajony do złośliwości mych :D

Aneta, Kowalska świetnie, że małe zdrowe! :)

Mamuśka no młodzież mi spełzała z łóżka popychając poduszkę i na nią też spadła. Ja wchodzę do pokoju, patrzę a ta zdziwiona leży na podłodze i patrzy jakbym jej powiedziała, że tak naprawdę nie jest człowiekiem, tylko ośmiornicą :D

Mei poszło!

Rewolusją nooooo niebezpieczne jest żebyś korzystała z tego tekstu, zdecydowanie. Później Jaś dostanie w szkole pytanie od Pani "Jasiu gdzie leży Paryż?" a on "no jak pani myśli? Albo w dupie albo we Francji!" :D

Muszę teraz uciekać, później będę! :*

http://www.suwaczki.com/tickers/3jvzcwa1y1ul5yo0.png
http://www.suwaczki.com/tickers/vpjwxzdvhnaaa3fj.png

Odnośnik do komentarza

Aneta dziękuję za docenienie mojego bloga, bardzo mi miło. :) moze mnie to zmotywuje żeby częsciej coś nowego wrzucać, chociaz ostatnio mało czasu na kulinarne eksperymenty... A mam zasadę że wrzucam tylko to co sama zrobiłam :)
Co do bycia adminem to bardzo dziekuję,ale ja jedną nogą tu, drugą na fb więc wolałąbym nikogo nie zawieźć. Skoro mmadzia już jest to uwazam że jest OK :) No i nadalm mamy RudąMarudę w tej roli :)
kowalska zaczynam się smiać, że dzięki moim wzmiankom sprzedaż wyuzdanej bielizny w polsce wzrośnie :D
olga super wiadomośc od lekarza. Oby usg też pokazało że jest ok. już dosć tych dolegliwości, miej trochę spokoju! Cod o spacerów to ja raczej gdzies po środku, nie ubieram się w łachmany ale raczej na spacer po dzielni nie robię makijazu. Moze wiosną bede bardziej szalec teraz to i tak kurtka, czapka i co mnie zza tego widac ;-) Właściwie codziennie tak samo wyglądam ;-)
rewolucja oby wam sten wstrętny katar szybko puscił , bo az przykro czytać :/

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wli09kiovyujc1.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...