Skocz do zawartości
Forum

Fasolki sierpień 2015


kalafiorki

Rekomendowane odpowiedzi

TRUSKAWKA jeśli istnieje taka ewentualność to zrób test będziesz spokojniejsza. Ja bym się jednak może jeszcze nie martwila. Niedawno skonczylas karmić więc może coś tam pocieknie jeszcze póki się nie unormuje? Ja nie wiem tak tylkossobie myślę. Trzymam kciuki za jedną kreskę :)
Co do faceta to wiesz wszystkiego robić nie musi bylebyscie żyli sobie w zgodzie . Za to też kciuki trzymam :)

http://www.suwaczki.com/tickers/er3m8u69afywnlln.png

Odnośnik do komentarza

Mmadzia tak tak narazie jest zgoda :) oby tak zostalo :) no i w sumie odkad odstawilam od piersi a raczej Oli sama sie odstawila bo mało co juz leciało to nie bylo takiej sytuacji ze mi cos pocieklo. A teraz nie dosc ze pocieklo na koszule to jak naciskam sobie pietsi to leci zolte wodniste cos. To raczej siare przypomina mi. Zrobie test zaraz jak K wroci ze sklepu i mi przywiezie :)

Odnośnik do komentarza

eh coś mi ucięło, my w czwartek jedziemy do tego sklepu z fotelikami z tego co sprawdzałam na necie to mają bardzo duży wybór, ale jeszcze zadzwonie wcześniej i zapytam czy wszystkie te foteliki mają na stanie. Skłaniamy się z mężem za fotelikiem 9-25, bo ten co mamy teraz jest niby do 13 kg, nasz synek obecnie waży przeszło 9 kg i już jest strasznie ściśnięty, denerwuje się, dlatego też mąż stwierdził, że ten 9-18 kg może nam bardzo krótko posłużyć. Polecane są foteliki Cybex, Romer, Maxi cosi. Dzwoniłam nawet do koleżanki, która ma dwie córeczki 5 i 2 lata, byłam pewna, że oni zainwestowali w jakieś lepsze foteliki, tym bardziej, że ich na to stać, a tu zonk, bo oni kupowali jakiś tani fotelik poniżej 300 zł w Tesco. No i dalej mam zagwozdkę, ale nie nastawiam się na nic konkretnego, pojedziemy,zobaczymy, powsadzamy synka i wtedy mam nadzieję, że coś wybierzemy.

Odnośnik do komentarza

Zjadła i po bojach mi zasnela na ręce. Już czucia w niej nie mam :) ewidentnie coś jest nie tak bo trzecia drzemka już a dopiero 1 a zazwyczaj są dwie jedna do południa druga po południu. Zawsze w takich momentach jak nie wiem co jej jest to się zamartwiam ze może głodna jest a ja jak ta wyrodna matka chce ja na tej piersi tylko trzymać.

http://www.suwaczki.com/tickers/er3m8u69afywnlln.png

Odnośnik do komentarza

Witam się poniedzialkowo ;-) moja córka 4dzien śpi w lozeczku i spala od 23 do 9 bez prerwy, później wypiła mleko i spala że mną do 11 ;-) a wszyscy mówili że już jej nie naucze spania w lozeczku... Ale nie chce zapeszac...
Truskawka90 ją karmilam córkę tylko 2 tygodnie a jak sobie nacisne na pierś to czasem kropelka poleci, moja ginekolog mówiła mi że nawet 20 lat po urodzeniu może taka jakby siara lecieć po naciśnięciu,a wydaje misie że jeżeli karmilas te 4 miesiące to całkiem normalne że może coś polecieć.

Mam takie pytanie.. Sadzacie już swoje dzieci?

Odnośnik do komentarza
Gość mmadzia kom

TRUSKAWKA to super ze jedna kreska :) A jak nawrót pokarmu to pewnie przystawiaj może się uda coś jeszcze wycisnąć :)

MAMAAMA ja się staram nie sadzac ale różnie to wychodzi bo u nas na kolanach to ona nie chce inaczej :/

Odnośnik do komentarza

Mamaama mój Bartek jak się go posadzi na łóżku bez podparcia to siedzi ok 2-3 min bez gibania się później najczęściej ląduje na twarzy :) Rozmawiałam na ten temat z pediatrą, bo była zszokowana na badaniu przed szczepieniem bo Bartek podnosił się na łokciach dość wysoko z pozycji leżącej, a za ręce bez ciągnięcia już zupełnie do siedzenia. Powiedziała cyt" przecież go Pani nie przywiąże" nie sadzam go jakoś często i długo ale jednak... Ale za to prawie się nie przekręcał, bardzo rzadko z pleców na brzuch, a odwrotnie zupełnie nie (tylko jak miał 2 miesiące to 2-3 razy) Taka uroda chyba :)

A mój syn kochany dziś kończy 5 msc :)

Truskawka ja bardzo trzymam za Ciebie kciuki i życzę Ci żeby Wam się udało ale obiecaj mi, że nie pozwolisz się upokarzać ...

Dziewczyny czy któraś gotowała dla dzieciaczków posiłki z mrożonek? Coś polecacie? Bo słyszałam że BIO warzywa tylko hortex ma a reszta to różnie...
Przymierzam sie do brokuła bo ze słoiczka nie da rady...

http://www.suwaczki.com/tickers/wff29vvjhoucq3sg.png

Odnośnik do komentarza
Gość mar86ta z kom

Jakiś problem z logowaniem na kom :-/

mmadzia tak właśnie myślałam. Ja mam niby tylko katar ale czuje się fatalnie.

Pogoda okropna a mój ksieciuniu tylko na spacerze śpi. Chciałam go później dać na balkon żeby dospał ale nią dało rady a ja dłużej nie dam rady spacerować wiec marudzi mi tu ciągle. Muszę coś wymyślić na usypia nie w dzień bo na razie to lipa straszna.

Odnośnik do komentarza

Truskawka no i super najważniejsze że jesteś już bogatsza o doświadczenia i że masz tu nas bez względu na to co postanowisz i jak się potoczy Twoje życie my służymy wsparciem (przepraszam że piszę w imieniu koleżanek z "dłuższym" stażem na fasolkach ale czuję się już trochę "stara")
A co do testów ciążowych to ja też już robiłam, ale sporo przed moim pamiętnym krwotokiem i najpierw byłam zła że tak na żywioł poszliśmy i że może z tego być nowa fasolka a jak zrobiłam test to obydwoje czuliśmy zawód :P Bo i chciałabym i boję się :) Ale z moją gin ustaliliśmy że rok po cc zacznę starania a na razie antykoncepcja doustna...

http://www.suwaczki.com/tickers/wff29vvjhoucq3sg.png

Odnośnik do komentarza

Mamaama ja podaję słoiczki, na początek przez ponad m-c warzywka, owoce a teraz już od kilku dni warzywa z mięskiem jest ok. Dodatkowo raz dziennie do mleka kaszka ryżowa bananowa i w ciągu dnia kleik a w nocy na jedno karmienie samo mleczko. Do picia woda, albo soczek oszukany bo dodaje wody heh :P jak mąż nie widzi.
Olek siedzi na naszych kolanach ale też tylko trochę, mam nadzieje że nic złego mu tym nie robimy

Odnośnik do komentarza

Jeszcze chciałam zapytać czy wszystkie fasolki sierpniowe się przekręcają na brzuch/plecy? Olek kilka razy tak zrobił teraz jakoś zapomniał o tym... jak mocno coś chce sięgnąć to się na brzuch obróci ale rączka zazwyczaj pod brzuszkiem zostaje a na plecy wystarczy mu lekko wskazać... ale sam z siebie to nie bardzo. Poza tym jest bardzo ruchliwy na boki to się tak wygina ... wiem, że każde dziecko ma swoje tempo i nie ma co się od razu przejmować, ale jestem ciekawa jak to u Was.

Odnośnik do komentarza

Moja się przekreca ale tylko z plecow na brzuch. Odwrotnie nie umie. Całe dnie spędza na brzuchu. Dzisiaj widzę ze sie przesuwa troszkę do przodu tyłek podnosi i odpycha się nogami a twarzą ora o łóżko :) no i teraz to ja wogole na oku trzeba mieć non stop. Na brzuchu jak leży to się obraca dookoła i wogole bardzo ruchliwy egzemplarz mi się trafił :)

http://www.suwaczki.com/tickers/er3m8u69afywnlln.png

Odnośnik do komentarza

Dzięki mamuśki za szybką odpowiedź....
10.02 Olek kończy 6 m-cy i zacznę przechodzić na mleko "2" dr kazała mi od razu, ale ja jakoś mam mieszane myśli żeby tak od .. zmienić mleko. Pije bebilon pepti i planuję robić tak, że np. 3 karmienie stare mleko 2 nowe i tak z każdym dniem więcej nowego co o tym myślicie?
I czy można do mleka dodać troszkę kleiku i troszkę kaszki? i to i to ryżowe?

Odnośnik do komentarza

Mamaama ja musze gotowac Bo moje dziecie sloiczkow ani mysli jesc zaczynalam od pojedynczych skladnikow a teraz juz kilka np wczoraj ziemniak marchew seler I por a dzisiaj dodalam miesko z kurczaka I troszke oleju rzepakowego :) I mrozonki najlepiej z hortexu ktoras z mam wczesniej juz pisaly.
Mar86ta moja starsza tylko kaszle ale termin tez na przyszly tydzien przesuniete lepiej nie ryzykowac.
Stokrotka 9-18 kg spokojnie wystarczy nawet I do 4 lat teraz juz urwisy beda wolniej przybierac na wadze ale kazdy robi jak uwaza oczywiscie a pomysl z przymiarka do fotelika super.Ostatnio Ania wrzucala linka I wlasnie bylo tam porownanie wielu fotelikow.
Mmadzia a moze mala w nosidelko lub chuste I na plecy ?
Moj M tez chrapiacy a ze spi na plecach to takie koncerty sa czasami ze uszy wiedna :/ a I mi tez sie zdarzy jak jestem b.zmeczona I tez mnie nagral jak Twoj Patrycja .Reszte doskrobie pozniej Bo maly dzisiaj tez z rak nie schodzi :////

Odnośnik do komentarza

EWULKA ja bym w każdym karmieniu dawała trochę 1 i 2 i coraz więcej 2 aż do całkowitego zastąpienia 2.

Dziewczyny a jakich butelek używacie ja chciałam dodać kleik i mam tt antukolkwe smoczek od 3 mcy i nie leciało albo mój słodziak nie umie z tego pić potem próbowaliśmy 3 przepływowy taki od 6 Mca ale za szybko leciało i juz w ogóle sobie nie radził a do teraz była medela calma a przez to mleko z kleik em nie przejdzie i nie wiem co robic

Odnośnik do komentarza

witam się wyssana z energii- starsza chora, mąż oczywiście już też, synek chyba też coś pokasłuje, jeszcze się łudzę, że to od śliny, ale chyba będzie domowy szpital

olga przygotowuję się do ujawnienia:-)

agnez ja polecam inglesinę, mam po córce model trip, bardzo wygodny i jest w super stanie, a nie jeden wertep przejechał:-)

Mamaama ja zastępuję jeden posiłek, póki co same warzywa, porcja ok 120g i czasami dojadamy owockiem, dzisiaj np obiadek+pół banana

Ewulka mój synek też się kręci jak ostryga, ale obroty sporadycznie, ja już kiedyś pisałam, żeby nie mieszać różnych mlek w jednej porcji, tylko np 60 ml starego i 60 nowego, tak wyczytałam, czytałam też, że jak się zmienia mleko tej samej firmy, czyli na następne np, to ten okres przejściowy jest zbędny; ja jak dodawałam kaszki (już nie dodaję, a dodawałam mało, bo 1-1,5 miarki) to pił przez smok nr 2 po prostu, mamy butelki lovi

a mnie również jak u ani działa biotebal, dużo nowych włosów, niestety wszystkie siwe:-(

http://www.suwaczki.com/tickers/74di3e5esvprfs90.png
http://www.suwaczki.com/tickers/w5wq8u696a8ri931.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...