Skocz do zawartości
Forum

Fasolki sierpień 2015


kalafiorki

Rekomendowane odpowiedzi

Moje dziecko postanowilo mnie wykonczyc spalam moze z 2 h nie ogarniam juz sama nie wiem czy brzuch zeby czy skok :/
Jeszcze zapomnialam wczesniej pisac ze synek juz cala porcje obiadku I owocow wciaga.Niestety musze gotowac obiadki sloiczkami pluje najdalej jak sie da.
Mamuska01 I Kasia mojego tez wysypalo po moreli ale juz zeszlo tak wiec za kilka dni sprobuje znowu podac tym bardziej ze kupa latwiej idzie :)
Ewelajna dopadlo I Ciebie :) Tak to juz jest ja mam tak samo :)
Ide Bo krol wzywa

Odnośnik do komentarza

Witam dziewczyny:)
U nas nocka ok. mały zasnął o 21 obudził się o 7.30 z dwoma przerwami na karmienie. Dawno tak dobrze nie było, małemu chyba nie służy nadmiar bodźców w postaci gości. Niby zadowolony a potem w nocy niepokój.

Co do wypadania włosów to mi też strasznie lecą , aż boję się je myć bo potem już są wszędzie. Na dodatek mały jak tylko może usiłuje wyrwać mi ich resztę... Pani w aptece poleciła Falvit, ale biorę 2 tygodnie i efektu nie widać.

Co do tematu "mąż" dużo można by mówić. My to już przeżyliśmy tyle lat i różne dni za nami. Ogólnie niby jest ok. ale...ma takie dni ze humory , złości na wszystkich bez powodu. Chodzi obrażony i się wszystkiego czepia. Staram sie go ignorować, ale i tak z reguły nie wytrzymuje...

Fotelik mamy do 13 kg wiec myślałam że jeszcze troszkę czasu...
Zastanawiam się za to nad kupnem wózka spacerowego, żeby był wygodny i mało miejsca zajmował po złożeniu w samochodzie jak przyjdzie gdzieś jechać w wakacje. Polecacie jakiś.?

Ja dołączam to uzależnionych od czytania Was:) w dzień to czasem brakuje czasu ale rano i wieczorem to już muszę. ..

Pogoda u nas beznadziejna...

Pozytywna energia w stronę Olgi.

Odnośnik do komentarza

mmadzia, ja tylko na szybko, bo do terapeuty lecę: te naprawde dobre sa drogie, z tych w miarę cenowo-30-40? jest Pharmaceris. on jest bardzo wydajny, na dobrych pare mcy Ci starczy, wiec warto. mozna tez do 1 umycia zwyklego jakiegos przeciwlupiezowego uzywac, a dopiero 2 mycie, mniejsza ilosc ten pharmaceris i nawet chwile przed splukaniem dluzej zostawic na glowie. ja łupiezu nie mam (tfu tfu) ale moj ex i k mają- jakoś takich łupieżowatych wybieram...- i u nich od razu zadzialalo. okresl tylko, czy lupiez suchy czy tlusty, bo sa 2 rózne szampony:)

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49df9h3owv88nw.png

Odnośnik do komentarza

Witam z rana!
Mamuska dzięki za info zaraz lecę po Merci. Mam nadzieję, ze Silv będziesz łaskawa i dla mnie:D
Dziewczyny trzymajcie kciuki dziś pierwszy raz zostawiam Lidzie na dłużej niż 40 min i to nie z M tylko z jego siostra. Już normalnie mam stres jak przed jakimś egzaminem.
Miłego dnia! Ja nie wiem jak przeżyje moj:/

http://www.suwaczki.com/tickers/zrz6jw4zx6py1rmb.png

Odnośnik do komentarza

Faktycznie bardzo drogi ten fotelik... ale w koncu to inwestycja na lata. Ja za fotelik dam max 600.

Olga1 My tez nosimy już 74 ;)
trzymamy kciuki;) Oby szybko zleciało;)

Mmadzia wow Fajne macie to zdjęcie;) i wyglądasz baaardzo młodo, nie powiedziałabym, ze masz dwie takie duże córki.

RudaMaruda u nas Nivea nie sprawdziła się;(
I łącze się w bólu od razu widać kiedy moje dziecko przechodzi skok.

My jeździmy w spacerówce mamy taka leżącą od 0 do 25 kg;)A poza tym moje dziecko posadzone już siedzi haha ;)

Ja fotelik do karmienia mam ale leży w kącie jeszcze.
A i kubek niekapek też mam ten z Ikea zobaczymy jak sie sprawdzi ;)

Zuzia w nocy ma 146234839462934 pobudek. Jestem nieprzytomna.

Mój mąż też chrapie ale na moje dziecko to nie działa;)
Ale ja też chrapałam jak byłam w ciazy haha nawet mnie nagrywal;p Ma teraz dowody.:D

Gdyby ktoś chciał dostęp do tajnej grupy na fb niech pisze do mnie wiadomość prywatną. Albo do Danieli;D

http://www.suwaczki.com/tickers/ex2bhdge4hqnedoc.png]Tekst linka[/url]

Jestem mamą!

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny jest z nami jakaś Farmaceutka ?
Chciałam się dowiedzieć: jeżeli na lekach nie pisze w ciągu ile mają być zużyte po otwarciu to mamy brać pod uwagę tylko termin ważnosci?
Mam ibuprofen dla dziecka i jest termin ważnosci na maj 2018 i ten otwarty ibuprofen ma taka długą datę ważności ?

Zawsze pisze na lekarstwach kiedy zostały otwarte i kiedy je wywalić, ale w tym wypadku nie wiem... Hmm wiele takich lekarstw mam..a właśnie robię porządki.

http://www.suwaczki.com/tickers/ex2bhdge4hqnedoc.png]Tekst linka[/url]

Jestem mamą!

Odnośnik do komentarza

hejka,
no Mmadzia przyznam się, że zdarzyło mi się nazwać go Kaziem:P ale to tylko jak nikt nie słyszy, co by tak rzeczywiście nie zostało :) Co do łupieżu, to mi pomagał Zoxin med - nie jest drogi, a u mnie i męża sprawdził się. Nie zagłębiałam się w skład, więc nie wiem, czy jest dobry :D A, i muszę Cię "pocieszyć" - mój mąż z tych szczuplejszych, a i tak chrapie :)))
Kasia90 powiem Ci, że zazwyczaj odpokutuję swoją "odwagę" łzami, więc nie wiem, czy to taka odwaga :)) I ja ogólnie to nie wtrącam się do teścia, choć mogłabym z tysiąc razy pewne zachowania skomentować, ale jeśli coś nie dotyczy bezpośrednio mnie i męża, to szkoda moich nerwów, bo i tak on się nie zmieni, ale jeśli już uderza w nas, to..... nie chcę, ale muszę :)))
Coś miałam jeszcze skrobnąć, ale Kaziutuś coś mruczy..... Załamałam się dziś, bo myślałam, że będzie 1kg mniej, a tu doooopa!!! i znowu walka od początku:/ Czasami mam tego dosyć, ale nie lubię siebie w wersji XXL, dlatego staram się nie łamać.
Buźki na dziś dzień przesyła Kazio :*

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczynki, witam się po kolejnej ciężkiej nocy z moją cesarzowa. Wczoraj późno wróciliśmy od znajomych więc i z zasypianiem byl problem a potem standardowo milion pobudek. Wstala o 6.30 by po godzinie marudzić z niewyspania. Na szczęście M ja uspil i jeszcze kima od godziny. Ja juz niewiem czy to żeby czy to skok ale niech się skończy zanim umrę z niewyspania. U mnie problem polega tez na tym ze mam bardzo lekki sen i wszystko mnie budzi wiec nawet jak cesarzowa śpi spokojnie ti M chrapie albo kot miauczy. No wszystko przeciwko mnie a najgorsze ze jak się rozbudzę to mam bide zasnąć i się wściekam sama na siebie ze nie śpię. Tak wiec chyba wiem co czują nasze dzieciaczki. :/ To się pozalilam :)
Olga - trzymam kciuki i pozytywna energia ale! :*
Kadaga - będzie dobrze, Ty bardziej przeżyjesz ta krotka rozlake niż ona :)
Olciak, RudaMaruda - jak ja was rozumie buuuu kiedys się im zrewanzujemy, będziemy bez skrupułów budzic rano jak będą chciały pospać ;)
Miłego dnia kochane, lecę pod prysznic się zrelaksować póki dziecie pozwala.

Odnośnik do komentarza

MAMUSKA- Kaziutus :) o tym właśnie pisałam hi hi :) Dzięki za namiar na szampon.

U nas nie wiem co jest. Cyc co godzinę i marudzenie cały czas. Ani leżeć ani się nosić no nic. Gdyby nie to ze ząb już jest to bym stwierdziła ze to przez niego. Odkurzalam z nia na rękach a teraz odkurzacz leży na środku pokoju ja mam wszystko rrozwalone a małe mruczydlo znów wzywa. Co więcej Z oczu mnie stracić nie może. No o co chodzi :/

http://www.suwaczki.com/tickers/er3m8u69afywnlln.png

Odnośnik do komentarza

Mmadzia ja musze kupować mojemu mężowi szampon z pilingiem u fryzjera. Drogie dziadostwo ale on ma 2 włosy w porywach do 3 więc starcza na długo. Przez chwilę pomagał mu szampon z serii tych 'med' z Ziai.

Ewelajna kto by przypuszczał że fasolki takie uzależniające są, nie? ;)

Muszę obczaić na kompie ten fotelik, co prawda chciałam wydać coś koło 1000 zł ale może warto dołożyć?

Mamuś cm się liczą a nie kg, zacznij się mierzyć :) ja na początku mówiłam do Tośki 'Rysiu' bo miała 3 podbródki, jak Kalisz. Kiedyś nazwałam ją tak na spacerze i jakaś babinka do mnie 'Rysia? O jak ładnie! Teraz dają jakieś wymyślne a te nasze przecież takie piękne!' nie miałam serca jej tłumaczyć, że to Tosia a nie Ryszarda :D

Inez moja dzisiaj przeszła samą siebie i wyła jak tylko jej cyc wyleciał z buzi.. Nie mogłam się ruszyć i mój kręgosłup mówi dość :/ te nasze dzieci trochę bezlitosne, nie?

Idę się zbierać i czekam aż mała wstanie i na spacer. Te 20 minut bez ryku jest tylko jak dzieć nie zmęczony więc nie mogę ryzykować wyjściem zbyt późno :P

Miłego, choć deszczowego dnia siostry :*

http://www.suwaczki.com/tickers/3jvzcwa1y1ul5yo0.png
http://www.suwaczki.com/tickers/vpjwxzdvhnaaa3fj.png

Odnośnik do komentarza

U nas obyło się bez lelarza. Woda do noska, frida, oklepywanie pleckow, nawilzanie powietrza, smarowanie klatki piersiowej i spacerki. Nie wiem czy nie jestem wyrodna matka ze nie poszlam do lekarza. A teraz chyba ząbek wychodzi bo jest marudny i niespokojny. Wczoraj wieczorem zasnal dopiero po Ibumie. I chyba tez wchodzimy w okres leku separacyjnego. Na zeby mamy krople Camilla i żel Bobodent. Cos jeszcze polecacie? Za dwa dni stuknie pół roczku i pierwszy ząbek w drodze

http://suwaczki.maluchy.pl/li-71378.png

Odnośnik do komentarza

PATRYCJA No super :/ trzy tygodnie mówisz :/ ehh to ja nie wiem czy to zniose :/ nie jestem tak dzielna jak ty :) A najgorsze ze na rękach to się wygina w każdą stronę i nawet jej nie ma jak nosić. Po cichu to liczę ze jej przejdzie i ze to chwilowe. Już w porywie bezsilności stwierdziłam ze na spacer pójdę choć u nas huragan jakiś :/ no ale znajac M pewnie wózka nie wyciagnal z auta.

ANETA już pół roku :) niesamowite. Ja na zeby mam calgel. Ale ja nie wiem czy to coś daje. Bo czy smaruje czy nie to i tak jest to samo czyli wszystko w paszczy.

http://www.suwaczki.com/tickers/er3m8u69afywnlln.png

Odnośnik do komentarza

olga jestesmy z tobą, trzymaj się kochana

mój mąż tez niestety z tych chrapiących ale jakiś czas temu kupił na gruponie chyba za 20 zł taki klips do nosa z magnesem i działa :) polecam. Nie jest tak że nie chrapie już zupełnie i nigdy ale samo to że pozwalam mu większość czasu spać na plecach to już chyba dowód ;) a sen mam czujny, niestety. To jest takie coś (chociaż on miał inną firmę) antychrapacz
Na problemy z łupieżem też mi pomagał ZoxinMed, to taki tańszy Nizoral :)
A na wypadanie mamom które nie kp polecam Biotebal, biorę drugie opakowanie, ale własciwie juz profilaktycznie i nie musze już się kąpać z Kretem :D

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wli09kiovyujc1.png

Odnośnik do komentarza

Olga my też trzymamy kciuki!

Mamuska01 rozmiar 80 wow. Szybko rośnie Kaziutek; )

Moje dziecko na tyle dziwnych imion ze nie wiem czy na swoje własne zareaguje. No ale cóż każdy inaczej do niego mówi.

A ja załapałam przeziębienie od 4 letniej siostrzenicy. Z nosa leci ale młody dzięki Bogu zdrowy tylko się zastanawiam czy to szczepienie jutro to dobry pomysl:/ Ktoś szedł jak sam był przeziębiony?

a za spacerowka tez się rozgląda my ale nie mam jeszcze konkretnych opinii wiec na razie nie pomogę

U nas krem Nivea na każdą pogodę się sprawdzał ale teraz ma suche poliki u nie wiem co robić.

Milan jeszcze podpisywać ale nie pamiętam komu:-/

Odnośnik do komentarza

Czesc dziewczyny :) u nas nocka minela spokojnie po 1 pobudka na herbatke i po 4 na jedzonko a potem 8 :) ale mam inny problem pisalam juz na fb. Otóż wyobrazcie sobie ze pomimo odstawienia od piersi w wieku niecalych 4 mscy mojej Oliwki dzisiaj zaczela mi leciec z obu piersi jakby siara. Miala moze ktoras z was cos takiego? Dziewczyny troche mnie strasza ze w ciazy moze tak byc. Zrobie dzis test i dam znac. Ale moze ktoras z was ma inne wytlumaczenie i mnie uspokoi?

Odnośnik do komentarza

Witam się poniedziałkowo :) Bąbel śpi, ja zupkę ugotowałam i mam chwile relaksu, bo potem bede klepać kluski śląskie.

Mój mąż też niestety z tych chrapiących, albo jak on to mówi głośniej oddychających hihi. Też go czasem dźgam między żebra, ale to pomaga tylko na chwilę.
A ja dzisiaj mogłam się wyspać w nocy, bo synek ładnie spał, ale co z tego... o 2.40 obudził się, wypił grzecznie mleczko i zaraz zasnął, a ja wierciłam się 2,5 godz bo dobrałam sobie do głowy czy znajdziemy jakaś miłą nianię z powołaniem itp. Nie wiem co mnie tak naszło, przecież jeszcze do września dużo czasu, ale tak mi się jakoś przypomniało i już było po spaniu. eh masakra już się tym stresuję.

A co do fotelików do jeszcze wczoraj czytałam różne fora itp, Dziękuję Ania125 za tą stronkę z rankingiem fotelików.

Odnośnik do komentarza

Tragedia by byla jakby okazalo sie ze ciaza. Po 1 ja po cc a po 2 wiecie jaka mam sytuacje z moim nie do konca jasna i teraz to nie bardzo mi na reke :(
Aha pytala ktoras z was przepraszam nie pamietam ktora jak z partnerem. No hm jakby to powiedziec chyba powoli wracamy do tego co bylo. Obym sie mylila ale juz odechcialo mu sie starania i robienia wszystkiego w domu. Chyba uwaza ze kryzys zazegnany ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...