Skocz do zawartości
Forum

Fasolki sierpień 2015


kalafiorki

Rekomendowane odpowiedzi

Misiaczek mnie tez wkurza jak mój M beztrosko chrapie a ja nie mogę spać :)
Mamaewy, spokojnie, Twoje dziecko jeszcze długo będzie cie potrzebować najbardziej na świecie a karmić możesz również jeszcze długo mimo stalych posiłków. Ja daje cyca po nich bo mla nie chce pic innego z niczego. Raz pije raz nie ale daje jej możliwość :)

Odnośnik do komentarza

Ja mieszkam w Wawie od niedawna i jestem cale dnie sama z dzieckiem. I to uwielbiam. Czasem odwiedzi nas tesciowa, spoko kobita ale swoje lata ma. Chce bardzo zostac z wnukiem zebym mogla gdzies wyjsc ale co przyjdzie to okazuje sie ze boli ja reka, albo kregoslup, albo slaba jest, albo jeszcze cos innego. Tak wiec wychodze tylko do piekarni zeby zrobic jej przyjemnosc. Ale jak pojade do rodzinnego Radomia to moja wielka rodzina kłóci sie o to kto Oskarka popilnuje. Tak wiec nie mam skrupułów. Ciagle zostawiam z kims. Zwlaszcza ze wymyslaja gdzie moge jechac zeby z nim zostac. Oczywiscie korzystam ale zawsze z tylu glowy dzwoni mi ze moje miejsce jest przy dziecku i szybko wracam.

http://suwaczki.maluchy.pl/li-71378.png

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny spokojnie, obecnosc na ktoryms z forow nie jest obowiazkowa, wiec sie nie oburzajmy:p Ruda Marud zartowala, a z tym odsmoczkowaniem pewnie chodzi o to, ze w tym upatruja przyczyne slabszego przybierania. Ja tez walczylam na rozne sposoby, ale w koncu przeszlam na mm i moje dziecko ladnie przybiera i jest szczesliwe:) mam nadzieje :p
A i nie zauwazylam pustek na fasolkach, a wrecz duzo jest do czytania:)
MamaEwy to normalne ze W
Ci przykro z tym cycusiem, mi tez by bylo.
Joanna wszystko sie w koncu ulozy:)

Odnośnik do komentarza

Witajcie. Moje dziecko przechodzi teraz przez skok w sumie trwa to już 2 tygodnie i jest ciężko. Dziś pobudka o 24 później o 3 a później już tylko rączki i spanie z mamusia :/ eh.

Mi też nie ma kto pomoc z dzieckiem. Mąż w pracy, moi rodzice daleko, ale oni pracują wiec nie ma szans a teściowie mogą co jedynie godzinę max 2. Zresztą moja pannica nie chce do nikogo na ręce :/ chyba że po 2 dniowym rozeznaniu terenu i osoby hihi :)

Ja 30 tego mam 18stke brata, zjeżdża się masę ludzi impreza dla rodziny na sali i takie tam. Ciekawe jak Zuzek to przetrwa.

13 lutego jedziemy z moim mężem do kina resteuracji na drinka itp. 14 nasza rocznica i nasza Pannica zostaje pierwszy raz wieczorem z dziadkami. Będą mieli ubaw po pachy :D musiałam to ustalić dużo wcześniej żeby się przygotowali psychicznie.

Ja jestem w grupie na fb jest mi tam o wiele wygodniej bo widzę posty itp.
Ale tu też zaglądam.

Co do macierzyńskiego ja planuje z Zuzia być do 2 roku życia później ona pójdzie do żłobka i przedszkola. Myślę, że dwa latka i żłobek to całkiem nieźle.

Agnez123 u Ciebie były komentarze i w moja stronę tez leciały najpierw z powodu naszej różnicy wieku mojej i mojego męża 10 lat, a później z powodu mojej ciąży. Planowanej zresztą. :/

RudaMaruda ale masz szczypiorka u nas 7300, 70 cm ( tylko ze ona długa kuzka się urodziła bo miała 59)
Wysokie i szczupłe dziewczyny będą :D

Ania123 a Wy nie macie może ubezpieczenia w pracy itp? U mnie mąż ma medicavera na nasza trojke i jestem mega zadowolona. A jeszcze niedawno pytałam czy brać.

Mamaolizny my juz 3 razy na usg stawów biodrowych w maju kolejne badanie ze względu na moja dysplazje stawów biodrowych gdy byłam malutka :)

Uciekam bo moje dziecko już mnie nawołuje :(

http://www.suwaczki.com/tickers/ex2bhdge4hqnedoc.png]Tekst linka[/url]

Jestem mamą!

Odnośnik do komentarza

Mamuśka01, imię mojej córy to Ola :-) Olizna to wymyślona nazwa - połączenie Oli i malizny (coś małego) :-)

To co "wyprawiałyśmy" w ciąży to właściwie wszystko aż do samego końca, więc zawsze mówię Oli, że ona będzie dzielną i silną dziewczynką skoro wszystko z mamą od małego robiła - chodziła w góry, poza tym ja do końca ciąży pracowałam (chciałam), do 8 m-ca chodziłam na siłownię, do dnia porodu jeździłam samochodem i remontowałam mieszkanie ;-) Taka już jestem "mało zasiedziana" ;-)

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry ciocom!

U nas kontrolę bioderek są trzy razy, jedziemy jeszcze w kwietniu.

My nie rozszerzamy diety, bo Mała zaciskała buzie, więc się wstrzymuje do lutego. Glutenu też jeszcze nie wprowadzałam. Teraz ma to lekarstwo. Nie chcę jej mieszać.
Czekamy na info od Krzysia :)

Wczoraj pojechałam do sklepu, przyjeżdżam , a M mówi, że byli ministranci czy przyjmniemy księdza , a on , że żona gdzieś pojechała i on został sam z psem i dzieckiem, więc na przyszły rok. W tamtym roku też tak mówił, bo mieliśmy remont i wszystko było rozwalone. :)

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49roeq5e26op88.png

Odnośnik do komentarza

Wera,dzieci w pewnym momencie trochę stopują z wagą. I już nie przybierają w tak szybkim tempie. Ja już widzę po moim, ze się "wyciąga" chociaż dalej wygląda jak ludzik Michelline czy jak to się pisze :P

A my na prezent na dzień babci i dziadka też odbijalismy rączki i nóżki w kolorowych farbkach.
I jeszcze dla nas też chce takie coś zrobić i w ramkę :-)

Odnośnik do komentarza

Misiaczek ja kupuję vanish do koloru... najpierw spieram plamy później plukam, potem do pralki na 40 lub 60 stopni z płatkami mydlanymi i płukanie dwa razy. Później oczywiście prasuje.
Te odplamiacze dla dzieci u mnie nie zdały egz gdyż nie biegnę od razu gdy Zuzek ubrudzi sprac tylko zmieniam ubranie i wrzucam do tych do prania, czekam aż napełni mi się cała pralka :)

http://www.suwaczki.com/tickers/ex2bhdge4hqnedoc.png]Tekst linka[/url]

Jestem mamą!

Odnośnik do komentarza

Wera_7, my też jeszcze nie rozszerzamy diety - na razie Ola dosaje od jakiegos tygodnia pół łyżeczki kaszki manny z moim lekiem jako wprowadzenie glutenu. Planujemy warzywka za jakis tydzień lub dwa, ale na zasadzie poznawania nowych smaków - nie zależy mi, żeby od razu mleko zastepować zupelnie.

Dziewczyny, słyszałyście o BLW i o blogu: http://alaantkoweblw.pl/ ? Ja właśnie kupiłam ich książkę kucharską, gdzie jest mnóstwo fajnych pomysłych na super zdrowe jedzenie dla dzieciaczków (od 6m-ca wzwyż - tak nawet do kilku latków) - bardzo polecam mamom, które mają hopla na punkcie zdrowego odżywiania :-) Ja kupiłam tanio tę książkę tutaj: http://aros.pl/szukaj/alaantkowe+blw/0

Odnośnik do komentarza

Ufff przeczytalam wszystko, ale imiennie nie jestem w stanie odpisać... demencja pociazowa. Następnym razem będę robić notatki obiecuje.
U nas dziś w nocy jakaś masakra. Pobudki co 2-3 godz ok, ale co 1-1,5 godz to wymiekam. Już się zastanawiam, czy coś z moim mlekiem jest nie tak. Ale w dzień jedzonko co ok 3h to chyba ok.
Teraz Lidzia ma drzemkę a ja wcinam rafaello od M, bo mam dziś imieniny:) A później będzie z 7 km spacerku z Małą żeby spalić.
Ja dopajam narazie herbatka. Lidka wypija niewiele, bo ok 40ml. Trochę boje się zaparc jak już będzie więcej jadła słoiczków, dlatego staram się ja przyzwyczajac.
I tu mam pytanie, bo my sporadycznie dotąd uzywalismy butelki. Czy sterylizujecie/wygotowujecie butelki, smoczki itp.? Gdzieś czytałam, ze od 6 m-ca to już powinno się przestać, bo organizm maluszka powinien się oswajac z bakteriami, wirusami itp. Co o tym sądzicie?
I mialam jeszcze duuuzo napisać, ale drzemka się skończyła. Miłego dnia!

http://www.suwaczki.com/tickers/zrz6jw4zx6py1rmb.png

Odnośnik do komentarza

Witam :)))
Inez mam nadzieję, że to moje przewrażliwienie.... a ja tam czuję się już dobrze, jeszcze się nie zagoiło, ale nie boli, czasem jakieś zawroty głowy, ale to pewnie od nerwów. Życie :P
Joanna no to Ci się nazbierało tego wszystkiego :( oby w końcu poszło w dobrym kierunku!
MamaEwy (i Misiaczek) nie przejmujcie się tym cycusiem, że od razu pójdzie w odstawkę; moje dwie znajome kp, choć ich pociechy skończyły roczek. One chciałyby już odstawić, ale dzieciaki nie chcą mm, mimo że od dawna jedzą też inne rzeczy:))
Też ostatnio myślałam, po co ten kleik, ale już wstydziłam się pytać:P
Agnez szczęście dla dziecka, że trafiło na Ciebie, a nie na Twoją koleżankę..... straszne :/
MamaOlizny aaaa!! ale jestem tępak :D Ja również polecam Aros - robiłam tam kilka razy zamówienia i są bardzo rzetelni!!
Ewelajna dzięki za cynka, muszę tam zajrzeć:)
Kadaga mu butle po każdym jedzonku moczymy chwilkę we wrzątku, a co potem, to jeszcze nie myślałam :P
Patrycja hematolog o 16stej, więc jeszcze przed wizytą... ale trzymamy kciuki !!
Forumowym Agnieszkom i Jarkom (chyba takowych brak:D) życzę duuuużo szczęścia i radości, i zdrówka!!!

Odnośnik do komentarza

Wszystkim dzisiejszym solenizantka wszystkiego najlepszego.
Ja brałam ślub mając 23 lata na dziecko zdecydowaliśmy się dopiero 2014 r. Kiedyś mąż mi się przyznał, że jego mama przestrzegala go żeby tel w kieszeni nie nosił bo to na płodność ma wpływ :-D także nikomu się nie dogodzi wcześnie źle późno źle, ale co to kogo interesuje. Tak już jest że ludzie gadają zamiast swoimi sprawami się zajmować wola innymi.
Joanna współczuję problemów oby jak najszybciej było ok.
ja też wyparzam i na razie tak zamierzam robić.
Moje dziecko zjadło dziś 150 ml zupki z mięsem z królika i do tego jeszcze cyc apetyt jej powrócił mam nadzieję że w końcu zacznie przybierać. Lekarka mówiła że będzie dobrze jak 400 gr w miesiącu przymierze.

Odnośnik do komentarza

Wszystkim Agnieszkom Wszystkiego najlepszego!

My dziś pierwsza marchewka i była taka kwaśna mina ze szok! Jakbym cos okropnego dawała. Za to później jak się trząsł z radości na widok cycusia :) także mamą ewy i Misiaczek spokojnie :) cycuch będzie na pierwszym miejscu ;) co mnie tez ucieszyło ze nie poszłam w odstawkę :D

Rewolucja upsss, może niech Jaś na szybko jakaś laurke zrobi i zadzwoń ze zapomniałaś wręczyć. U nas babcie dostały malutkie bukieciki róż od Piotrusia które sam dzielnie trzymał i niezbyt chciał je oddać :D

Piotruś

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczynki! My po szczepieniu. Jak zwykle nerwy, ale wszystko narazie ok :) malutki wazy 7300.

Pytalyscie sie o wyparzanie. My mamy butelki aventa. Maz kupil ten okragly pojemnik aventa do wyparzania do mikrofali. Po kazdym mleku w ciagu dnia myje recznie butelki pod ciepla woda. A raz dziennie jak maly juz spi wieczorem wszystko wkladamy do tego wyparzacza tj. butelki, smoczki, miseczke, lyzeczke plastikowa itp i do mikrofali na 4 minuty. Bardzo jestesmy z tego zadowoleni.

http://www.suwaczki.com/tickers/relg3e5eyvsx3zrf.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...