Skocz do zawartości
Forum

Fasolki sierpień 2015


kalafiorki

Rekomendowane odpowiedzi

karolek, dzieki za odp. :) Masz racje, dla tych naszych cudownych skrzacikow wszystko, dlatego mimo iz nie jestem przekonana ze to o to chodzi to sprobuje jesli ma jej to pomoc. Nie chce rezygnowac z kp bo uwielbiam ja karmic :) Mam nadzieje ze jakos sobie poradze z ta dieta, moze chic schudne hehehe trzeba szukac plusow ;) Rozumie ze u was jest poprawa po zmianie diety?

Odnośnik do komentarza

Izkus my tez kp na diecie bezmlecznej, i tez od 1-2tyg moj syn strasznie sie denerwuje przy cycu,
Waga tez slabo przyrasta ale to zwalilam na żelazo bo po nim strasznie ulewal i wrócimy brzydkie kupy :(
Podobnie jak Inez radzi moze nie rezygnuj z piersi tylko poczekaj moze gdzies zjadlas cos z dodatkiem mleka i dla tego maluszek ma brzydkie kupy, a co do nerwów przy cycu to moze skok lub ten czas co mleko zienia swój sklad do potrzeb dziecka? Moze poproś lekarza o posiew kalu u nas dodatkowo syn nie mial żadnej flory jelitowej na poczatku tylko jedna zla bakterie i trzeba było podawać probiotyk w dużych ilościach.
Teraz lekarz kazał dac smecte na zatrzymanie kupek i probiotyk 10kropli/dz plus dopajanie woda z rozgotowanej marchewki zobaczymy narazie jest ok czekam tylko na kupę jak na wyrok

http://www.suwaczki.com/tickers/h84fp07wfgo3xo9c.png

Odnośnik do komentarza

Inez u nas byla duza poprawa w wyglądzie kupek(musztardowe, bez śluzu i zapachu i krwi) raz w tygodniu kupa maximus dziecko pogodne ladnie przyboeralo. Pediatra kazał dawac żelazo bo mala anemia wyszla i wrócimy brzydkie kupy:( teraz z nimi walczę bo tez chce kp nadal utrzymać.
A jeszcze jedno uwazja na pieczywo w niektórych bagietkach i bulce wrocławskiej widziałam dodatek mleka:(

http://www.suwaczki.com/tickers/h84fp07wfgo3xo9c.png

Odnośnik do komentarza

Inez pokarmy stałe już ok 1.5 miesiąca na początku kaszka o której pisałam teraz zupki jarzynowa z dodatkiem mieska dziś króliczek tylko, że ostatnio nie ma apetytu na nic je z musu. W środę mieliśmy szczepienia od czwartku kupka która już była normalna pogorszyła się też mam stres przed zmianą pieluszki. Robiłam wszystko żeby kp ale jeśli to szkodzi Lence będę musiała odpuścić choć nie ukrywam że będzie ciężko. Na razie dalej się karmy czas pokaże co dalej.
poszukuję łóżeczko turystyczne może doradzicie jakieś konkretne.

Odnośnik do komentarza

Karolek_sz Lekarze sami powinni zlecać badania nie rozumiem czemu trzeba się upominać dzięki za podpowiedź spytam o ten wymaz. Tak teraz myślę że może jakaś bakteria się przeplatają przy porodzie z racji saczacych się wód plodowych Dostałam antybiotyk przed porodem, ale kto wie nie będę gdybać zmykam spać spokojnej nocki

Odnośnik do komentarza

Moja wspaniala corka wlasnie prowadzi rozmiwy noca ze swymi zwierzatkami na karuzeli co powaznie utrudnia mi spanie wiec wpadlam do was :)
Izkus, oczywiscie masz racje, najwazniejsze zdrowko i dobre samopoczucie Lenki. Moze faktycznie zrob jeszcze ten wymaz. A mala nie miala po porodzie antybiotyku? Mnie wody odchodzily 24h przed porodem i Ala miala 3 doby antybiotyk, za to wszystkie polozne ktore potem przychodzily do domu zdziwione byly ze ja nie mialam :/ co do lozeczka to my mamy caretero grande. Jest swietne na nasze potrzeby, jedyny minus to przewijak ktory jest taki jakis nierowny. No chtba ze my cos zle poskladali. :/

Odnośnik do komentarza

Karolek, a po odstawieniu tego zelaza nadal problem z kupkami? Jaki probiotyk podajecie? Slyszalam wlasnie ze w pieczywie tez czasem czai sie mleko :( Latwo nie bedzie z ta dieta.
Agnez, nam tez tak mowili ale niepokoi mnie ta szorstka, sucha skorka na policzkach i to ze robi sie taka tez na ramionkach. Ciezko to rozkiminic co jest jeszcze ok a co juz nie. :/

Odnośnik do komentarza

I my wszystkim 5-miesieczniakom zyczymy wszystkiego naj naj najwspanialszego :*
Olga przykro mi ze tak sie stalo ale widocznie tak mialo byc a tydzien szybko zleci i w koncu bedzie po :)
Truskawka z calego serca zycze Ci jak najlepiej.
MamaOliwciiKubusia ja poprosze przepis za nidlugo cora ma urodziny tak wiec bedzie ciekawa alternatywa na babeczki do przedszkola zamiast niezdrowych muffinek.
Agnez trzymam kciuki za dobry wynik USG.
Synek w koncu dal mi sie dzisiaj wyspac z krotka pzerwa na zabawe o 5 ale spi do tej pory.Hura :)

Odnośnik do komentarza

Izkus u nas tez tak bylo, mala slabo przybierala i mimo prob i staran mala jest juz na mm, ale jej zdrowie i szczescie jest najwazniejsze wiec juz sie nie obwiniam za to ze nie karmie piersia :)
Inez 2 miesiace bylam na diecie bezmlecznej, nawet schudlam, niestety teraz diety nie ma to i kilogramy wrocily, zero konsekwencji ale coz. Ja w piekarni zapytalam czy Pani ma sklady pieczywa, pokazala mi cala ksiazke i akurat w tym co mnie interesowalo nie bylo mleka :) kupowalam sobie kawalek szynki czy innego mieska i pieklam zamiast wedliny, maslo flora bez laktozy nie miala nic mlecznego a nawet smaczne :) nalesniki z wody i maki tez nie sa takie zle:p u mnie krolowal przede wszystkim kurczak, a no i najwazniejsze u mnie nie bylo widac prawie zadnej poprawy, mala nadal miala suche policzki i takie blyszczace, kupy wodniste, po przejsciu na bebilon pepti ha prawie od razu poprawa, mleko na recepte refundowane, u nas akurat 30%.
Wszystkiego najlepszego dla 5 miesieczniakow:*
Olga ja zawsze wychodze z zalozenia ze wszystko jest po cos, ze tak widocznie mialo byc :)
Truskawka w powodzenia, trzymam kciuki :)
My wlasnie sobie lezymy po porannym karmieniu jeszcze, milego dnia dziewczynu !:)

Odnośnik do komentarza

Mnie tutaj cały weekend albo i więcej nie było (wizyta rodziców i pubowanie w sobotę) ;)

Teraz sama już na placu boju więc czasu mało, ale chciałam tylko napisać na szybko (Szefowa wzywa), że mocno i całym sercem trzymam kciuki za Krzysia naszego (Hania wysyła milion buziaków!!!), Natalkę i olgę. będzie dobrze. Tak jak pisały to dziewczyny - ta grupa ma moc i zobaczycie, że wszystko się ułoży.
:*

http://www.suwaczki.com/tickers/zpbn6iyeeuje8n3v.png

Odnośnik do komentarza

izkus z tymi lekarzami to różnie, oczywiście powinni sami zlecać badania i szukac przyczyny ale w rzeczywistości to mama jest lekarzem który szuka przyczyny a lekarz zleca badania bo rodzic nie ma uprawnień.
Ja.zliczylam 2ppbyty w szpitalu i wizyty u 6-7pediatrow i teraz mam jednego lekarza narazie mi odpowiada bo sie angażuje, ale jestem pod kontrola neonatologa i tylko on wysluchal nam szmer nad serduszkiem lub zauważył asymetrie wiec chyba idealnego pediatry nie ma :(a szkoda bo takie maluszki powinny mię lekarza z powolania
Inez pdstawilam zelazo i zniknęła krew ale jeszcze jest śluz i zieleń. Podalam smecte troche osloni jelitko, narazie kupki nie robił wiec moze tam sie podgoi troche i bedzie ok
Teraz jedziemy do okulisty czekaliśmy tylko 4m-ce na wizytę:)

http://www.suwaczki.com/tickers/h84fp07wfgo3xo9c.png

Odnośnik do komentarza

Witajcie :)

KOWALSKA super! Bardzo się cieszę ze wyniki ok :) oby wszystko szybko wróciło do normy.

OLGA no pech co zrobisz. Ale nie martw sie sila naszego wsparcia nie zmaleje za tydzień :*

MAMUSKA dzisiaj przeczytałam dopiero twój tekst o rodzinie a właśnie od rana z M rozmawiałam na ten temat żeby dla dzieci być lepszym zawsze mieć czas dla nich itd bo nie zawsze niestety tak jest u nas :/ Pięknie napisane.

TRUSKAWKA wiesz ze ja ciągle myślami z Tobą i życzę ci wszystkiego najlepszego w życiu :) trzymam kciuki niech wam sięuukłada i niech to nie będzie chwilowa poprawa.

DLa dzisiejszych solenizantow wszystkiego naj :*

http://www.suwaczki.com/tickers/er3m8u69afywnlln.png

Odnośnik do komentarza

Hej mamusie.

Kowalska bardzo się cieszę że wyniki wyszły super, teraz tylko będzie już lepiej.

Aniu czekam na twoją wiadomość w sprawie Krzysia :)

Dal wszystkich wczorajszych jak i dzisiejszych 5-miesiecznaczków życzę samych radosnych chwil i dużo zdrówka :)
My wczoraj skończyliśmy 5 miesięcy, za szybko ten czas leci pomyśleć że w sierpniu ( przecież nie tak dawno jeszcze z brzuchem wielkim jak balon latałam hehe) a Kubuś już z nami i skończył 5 miesięcy. Oj za szybko ten czas leci, teraz piszemy o pierwszych ząbkach... a zaraz będziemy pisać ze nasze pociechy już raczkują, chodzą mówią pierwsze słowa Mama, Tata Baba czy Dziadzia :)
Miłego dnia Dla każdej z Was :*

http://www.suwaczki.com/tickers/relgwn15hky2x8xj.png

Odnośnik do komentarza

hej mamusie
olga bardzo mi przykro że musisz czekac ten tydzien, domyslam się jak się czujesz, przygotowałaś się na wczoraja tu nic :/ Oby już w przyszłym tygodniu bez odwlekania się wszytsko odbyło i zebyś szybciutko wróciła do domu! Justynka dobrze pisze - spędź ten jubileusz w domku z synkiem :)
Kowlaska- super!
Ja od rana się próbuje do lekarki dodzwonic i nic :/zajęte. będę próbowac dalej. Więc nic nadal nie wiem co mamy robic z tymi wynikami.

Misiaczek - to taki:
http://static1.sfd.pl/1/images2010/20101103194526.jpg

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wli09kiovyujc1.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...