Skocz do zawartości
Forum

Fasolki sierpień 2015


kalafiorki

Rekomendowane odpowiedzi

Kochane moje! Szczęśliwych, ciepłych Świąt Wam, dzieciom i całej Waszej rodzinie życzę! Odpocznijcie, zbierzcie siły na kolejny rok pełen wrażeń (bo jestem pewna, że nasze dzieci będą nam ich coraz więcej dostarczać... Faceci nasi na pewno też!). ;)

Chciałam Wam tylko powiedzieć, że niesamowita jest ta nasza więź tutaj, to wsparcie jakie sobie wzajemnie dajemy i... dzięki Wam wierzę w ludzi, bezinteresowną pomoc i magię świąt! :) Cudowne jesteście wszystkie razem i każda z osobna! Zawsze, zawsze pamiętajcie o tym i nie dajcie sobie wydrzeć tej wiary w siebie. Mamy dzieci, cudowne iskierki i dla nich zawsze DAMY RADĘ!

Truskawko, Tobie wysyłam szczególne buziaki i życzenia cudownych świąt na przekór wszystkiemu. Faceci przychodzą i odchodzą - dzieci, TWOJE dzieci, będą zawsze. To o nie i dla nich teraz walcz! :*

http://www.suwaczki.com/tickers/zpbn6iyeeuje8n3v.png

Odnośnik do komentarza

REWOLUCJA nie pomogę niestety ale wierzę ze będzie wszystko dobrze. Życzę zdrówka dla maleństwa :*

Kochane to nasze pierwsze święta z malenstwami :) żadne inne nie będą już tak szczególne jak te(choć oczywiście każde święta będą cudowne z naszymi dziećmi :)) przyjmijcie życzenia najpiękniejszych i najwspanialszych Świąt Bożego Narodzenia. Wielu łask Bożych. Ściskam Was wszystkie mocno :*

A i tak będę tu ciągle zaglądać bo uzależniona jestem :D

http://www.suwaczki.com/tickers/er3m8u69afywnlln.png

Odnośnik do komentarza

Witam Was wszystkie kochane! Na początku pragnę Wam podziękować z całego serca za pomoc. Nawet właściwie to nie wiem co mam powiedzieć. Brakuje mi słów...kiedyś jak wyjdę na prostą to się jakoś odwdziecze. Niezmiernie mi głupio przyjmować pomoc materialną :( ja zawsze pomagałam innym i dziwnie sie teraz czuje ...jeszcze raz dziękuję dziękuję dziękuję! :****
Teraz udało mi się tu zajrzeć bo zajęta od rana byłam. Może napiszę ze wiadomo kto nie wrócił ani nie odezwał już się. Wszystkie życzenia które napisalyście są super i dziękuję ale równocześnie trochę mnie zdołowały i poryczalam sie czytajac je. Bo te swieta to wlasnie czas ktory powinno spedzac sie w rodzinnym gronie. Cieszyć się uśmiechać ... tymczasem ja zostałam sama z dziećmi. Dzieci pójdą spac wieczorem a ja zostanę samiuteńka jak palec :( coś czuje ze mokre to będą święta :(
Dobrze kochane kończę powoli i idę dalej szykować kolacyjke.
Chciałam jeszcze życzyć Wam wszystkim zdrowych radosnych świąt Bożego Narodzenia spędzonych z rodziną i najbliższymi. Żeby ten czas był dla was wyjątkowy. Magiczny. Szczęśliwy. Pierwsze święta z Waszymi maluszkami muszą takie być ;) życzę Wam również bogatego Mikołaja ;) całuje, ściskam i jeszcze raz całuje! Ucalujcie rowniez maluszki kochane!
Wesołych Świąt!

Odnośnik do komentarza

Wesołych Świąt kochane mamusie dla Was i waszych rodzin. Niech się spełnią wszystkie życzenia otrzymane przy opłatku.
Niech każda z nas zobaczy w sobie tak wspaniałą mamę jaką jest w oczach innych forumowiczek :-)

ps. rewolucja szmer może oznaczać tez coś przejściowego jak niedomknieta przegroda albo strunę ( jak u Krzysia) wiec nie zamartwiajcie się na zapas.

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wli09kiovyujc1.png

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczynki, u mnie ostatnie dni i dzis to jakas porażka, nigdy wiecej nie zabieram sie za organizowanie żadnej imprezy rodzinnej dopóki Ala nie bedzie przesypiac nocy i zajmowac się sobą sama. Ostatnio budzi sie co trzy godziny a mało tego w srodku nocy urzadza sobie pogawedki, czasami dwugodzinneze ją w cąłym domu słychac :/ Na szczęście już wszystko gotowe, teraz tylko ogarnac siebie i mała i możemy zaczynac. Musiałam jednak zajrzec do Was i życzyc wam wszystkim wesołych, zdrowych, pogodnych i magicznych świąt. Jesteście wszystkie wspaniałe i zasługujecie na medal.Kazdej z osobna chciałabym cos napisac ale naprawdę nie ma kiedy. Ściskam was wszytskie bardzo mocno. RudaMaruda, Ciebie również raz jeszcze :*

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...