Skocz do zawartości
Forum

Fasolki sierpień 2015


kalafiorki

Rekomendowane odpowiedzi

Truskawka bardzo poruszylo mnie to co opisalas i co przezywasz. Mysle o Tobie cały czas. Trzymaj się kochana!
ewelajna podziel się sposobami na dobra organizacje :)

Ja juz dziś odpuszczam przygotowania bo padam, ale jednej rzeczy nie odpuszczę - obiecalam sobie ze choćbym nie wiem jak byla zmeczona to pomaluje paznokcie! Nawet jak lakier wytrzyma tylko jeden dzień ;)

Odnośnik do komentarza

To byl dlugi i meczacy dzien, na szczescie juz sie konczy :) padam juz ale tak jak Ty madzia811 obiecalam sobie ze pomaluje jeszcze paznokcie :) no ale... moje dziewczynki chyba sie zmowily bo jest juz pozno a zadna o snie nie mysli co u starszej sie bardzo rzadko zdarza zeby o tej godzinie jeszcze nie spala :) no nic trzeba jeszcze troche poczekac :) życzę wam dziewczyny spokojnej nocy i w miarę bez pobudek :) buziaki :*

Odnośnik do komentarza

Ja co 3 tyg. robię paznokcie hybrydowe to jedyny luksus na jaki sobie pozwalam no i raz w m-cu henna brwi :P także, paznokietki mam ładne. Marzyłam o jakieś ładnej fryzurze na jutro ale z moimi wypadającymi kłakami to nici z tego. Może jakiś warkocz i tyle ;/ żeby włosów w jedzeniu nie było :P heheh...
miałam małe spięcie z moim m. od listopada kupuje mi prezent, najpierw na urodziny - kupił kwiaty bo jak zawsze czasu zabrakło dla mnie, teraz na gwiazdkę też powiedział, że za rok żadnych prezentów. A przecież ustalaliśmy że w tym roku robimy sobie niespodzianki, ja dla niego bezproblemu juz na poczatku grudnia miałam. On jak zawsze czeka, a wczoraj do mnie ze złością co bym chciała i .... tu jest pies pogrzebany (kocham psy!) cokolwiek bym nie powiedziała to źle.. złote kolczyki a on " a nosisz?", to kolejną złotą bransoletke "tamtą rzadko nosisz" (przy dziecku?jak?) lokówkę "codziennie masz związane włosy" fakt teraz wypadają, ale może to minie. i tak wyszło, że powiedziałam że chcę pieluchy, bo z tym mam codziennie kontakt i wyszedł... jest w galerii i ciekawa jestem co wymyśli... jak co roku ustalaliśmy co sobie dajemy to też było źle, bo to już nie prezent heheh i weź zrozum chłopa :P mój młody jakiś nienażarty, je i je :D ale dobrze...

Odnośnik do komentarza

Truskawka wspolczuje bardzo i nie wyobrazam sobie jak sie musisz teraz czuc.. ale jestes wielka i nie piddawaj sie, dzieciaczki najwazniejsze !
Moja corcia jak zasnela po 18 tak spi do teraz (w tym jedzenie na spiocha,bo inaczej to jest ciezko ) szok bo ostatnio to chodzila sobie spac o 22,23 az strach pomyslec co bedzie rano obudzi sie o 6 zwarta i gotowa do zabawy :p tfu tfu oby nie , do 9 chociaz chcialabym pospac :)

Zycze Wam wszystkim radosnych swiat i duzo spokoju no i gory prezentow oczywiscie :) Aa my w sobote mamy chrzciny :)

Odnośnik do komentarza

Hej u nas dzień zwariowany. Mały był marudny. Na szczęście już śpi.

Truskawka dasz rade. Jesteś najlepszą mama dla swoich dzieci. Musisz być dzielna masz dla kogo.

Kochane moje korzystając z okazji ze juz prawie Wigilia. A nie wiem czy znajdę czas aby tu zajrzeć, bo wyjeżdżamy jutro do teściów na święta. To

Pragnę złożyć Wam najserdeczniejsze życzenia. abyscie nigdy się nie zmieniały i zawsze byly pomocne nam tu na forum, abyście ten wyjątkowy dzień spędzili je w gronie najbliższych. A przede wszystkim ze swoimi dziećmi tymi dużymi i małymi. Życzę wam aby ten czas był Wyjątkowy. Miłość tego dnia była jeszcze mocniejsza. I serca były otwarte dla wszystkich. Jesteście tak wyjątkowe i Kochane a wasze pociechy jeszcze bardziej im również śle moc uścisków i buziakow. Jeszcze raz WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Kochane Moje. ♡♡♡♡

http://www.suwaczki.com/tickers/relgwn15hky2x8xj.png

Odnośnik do komentarza

Witajcie dziewuszki :) dopiero usiadlam i nadrabiam zaleglosci i oczywiscie nie wyrobilam sie ze wszystkim ale na szczescie juz malo zostalo i dzieci dzisiaj jak nigdy bardzo grzeczne byly.Tak piszczecie o malowaniu paznokci mam w planie ale najpierw to musze moje dlonie porzadnie nakremowac Bo sa jak papier scierny.
Truskawka my jestesmy tu jak jedna wielka rodzina tak wiec pomagamy; )
Wiem ze moje problemy w poruwnaniu do innych to pikus ale normalnie mojemu M dzisiaj to wsadze petarde do du... k i wystrzele go w kosmos dzisiaj mamy rocznice slubu a on wogole zapomnial i zdziwiony o co mam focha. .... Faceci
Dobrej nocki lece jeszcze pranie powiesic.

Odnośnik do komentarza

uff Kasiu to ciesze się :)
mam nadzieję że jednak pytasz o białka a nie żółtka ;-)
zawsze można bez trzasnąć ale nie wiem czy to dobra pora :)
ciasteczka jak będą zimne to staną się zupełnie kruche.
smacznego
idę spać po uprasowaniu góry. Jeszcze mnie na koniec m wkurzył bo chciałam żeby ze mną pogadal nad tą sterta prania ale jak widać przegralam z internetem. buuu
wiec mam focha i idę spać.

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wli09kiovyujc1.png

Odnośnik do komentarza

No i paznokcie pomalowane :) od razu lepiej się czuję :)
Dziewczyny miałam Wam jeszcze napisać, że wreszcie przestały mi wypadać wlosy, więc jest nadzieja dla wszystkich, które boją się wylysienia... Od kilku dni widze bardzo wyraźną poprawę. Szkoda tylko że to wypadanie bylo u mnie tak intensywne, że mocno przerzedzilo mi wlosy, a bylam juz z nich tak zadowolona. Teraz trzeba wiele miesięcy zeby znow bylo ich więcej.

Odnośnik do komentarza

hej! ja tylko na chwilkę (jakżeby inaczej o tej porze;)). Melduję, że mimo moich wcześniejszych deklaracji, że posprzątam tak jak zwykle, bez szaleństwa itp., posprzątałam niczym perfekcyjna pani domu i padam!!!!
Olga najważniejsze, że juz w domku :))) uff! Po takich akcjach jeszcze bardziej docenia się to swoje życie....
Truskawka cieszę się, że dziś, a raczej wczoraj, humorek już lepszy :))

Dziewczyny, co tu dużo pisać..... za oknem nie ma śniegu, aura nie sprzyjająca świętom, a one są!!! i fajnie, bo święta to doskonała okazja do bycia razem, tak po prostu, bez pośpiechu. Życzę Wam, by życie każdej z nas, choć pewnie zupełnie inne niż to z dziecięcych marzeń, było po prostu dobre. Zatrzymajmy się na chwilkę i spójrzmy na nie z boku, a może zauważymy o wiele więcej powodów do radości niż nam się wydaje. Czasem mamy dość, miewamy chwile zwątpienia, to normalne. Ale byleby tylko zdrówko było, to wszystko inne jest do opanowania!!! Jak ja się dziś wkurzałam, bo prasowałam firankę, powiesiłam ją! a ona taka pognieciona, że..... prasowałam drugi raz, miałam nerwa, bo spać się chciało i wiecie co, zaczęłam sobie myśleć, że jak fajnie, że w ogóle mogę tę firanę prasować, że mam dwie ręce, że mam czym, gdzie, dla kogo... Staram się częściej dostrzegać pozytywy i tego również Wam życzę, no i tego, byśmy za rok siedziały przy stole wigilijnym w co najmniej tak licznym gronie jak w tym roku :))) WESOŁYCH ŚWIĄT KOCHANE KOBIETKI I DZIECIACZKI !!!

Odnośnik do komentarza

Dziewczynki padam na twarz! Ale dzis dostalam takiego powera ze caly dom lsni oprocz okien i firanek hehe oraz prasowanie zrobilam a byla cala sterta jeszcze ubrania po szpitalu i to wszystko oczywiscie zrobilam z Lenka ktora dzis fajnie sie sama zabawiala!! Na jutro zostala tylko do zrobienia ryba, doprawic barszcz i salatka (wyszukalam przepis na intenecie i zobaczymy co to za wynalazek)! Jak M wrocil z pracy poszlam na ogromne zakupy i tak sie wkurz...lam na mojego(to jest malo powiedziane) ze szok. Myslalam ze mu nogi z tylka powyrywam jak wroce do domu ale stwierdzilam ze sa swieta i szkoda tego robic. Po pierwsze wczoraj mu mowilam ze jak wroci z pracy to ide do tesco zanim zrobi sie ciemno bo boje sie isc po ciemku bo trzeba przejsc przez las i kolo rzeki i nie jest tam oswietlone!! A on co? Poszedl na miasto po mleko dla Lenki!! A ma mleka na miesiac doslownie!!! Stwierdzil ze jak daja za darmo to trzeba brac poki recepty wypisuja!!! W konseencji poszlam juz jak bylo ciemno! Ale wytlumaczyl mi ze jest jeszcze jedna droga tylko ze oswietlona!! Wiec poszlam!! I okazalo sie ze przejscia przez tory kolejowe nie ma!! Dzwonie do niego gdzie ta droga a on mowi ze on sam nie wie!! Wlaczylam gps w tel i musialam zapitalac na okolo do tego sklepu i w konsekwencji zamiast isc 15 minut szlam 45!!!! Ale to nie koniec!! Zakupow multum. Caly plecak, trzy duze reklamowy wychodze z tesco a tu ulewa!!! Bez parasola a nawet gdy bym miala ten parasol to znow reki mi brakowalo!! I wrocilam przez nie oswietlony lasek i szczerze mialam pelno w gaciach. Do domu doszlam wkurw...ona i cala mokra. Zachodze a on w najlepsze spi z Lenka na sofie!! A mogl przynajmniej podlogi zmyc bo go prosilam!! No ale przeciez dzieckiem sie zajmowal!! Ohh naprawde jest kochany ale momentami mam ochote wystrzelic go w kosmos ;) koniec marudzenia teraz czas na pozytywne wiadomosci ;) bylismy na kontroli we wtorek i Lenka ma bardzo dobre wyniki, super przybiera na wadze ( jak tak dluzej bedzie pila to mleko wysokokaloryczne to jeszcze przegoni Wasze dzieciaczki bo juz wazy 4760 ;) . Lekarze bardzo sa zdziwieni ze tak szybko doszla do siebie po tak powaznej operacji. Mam nadzieje ze to koniec naszych zmartwien. Jedynie musi brac tabletki na cisnienie ale wierze i modle sie ze sie unormuje. Nawet nie wyobrazacie sobie jacy jestesmy szczesliwi i dumni ze nasza kruszynka wygrala bitwe o wlasne zycie!! Pomimo ze nie bedziemy z najblizszymi w te swieta to i tak beda to naj najszczesliwsze swieta!
I przy tej okazji chcialabym Wam wszystkim serdecznie podziekowac za modlitwe, dobre slowa, upominki dla Lenki i oczywiscie dodanie mi ogromnych sil w tych trudnych momentach mojego zycia. Jestescie kochane!! Ja jestem juz uzalezniona od tego forum i mam nadzieje ze jak najdluzej bedziemy tutaj pisac. Rowniez chcialabym zlozyc Wam oraz Waszym rodzinom zdrowych, spokojnych Swiat Bozego Narodzenia!
I na tym koncze moj dllluuugi post. Przepraszam ze to musicie czytac!! Za bledy tez przepraszam ale to moj telefon nie ja!!

Odnośnik do komentarza

BASHIA ja tam zdziwiona nie jestem bo Lenka to super ekstra dzielna dziewczynka i ma wspaniałych rodziców którzy jej dodają sił więc szybciutko zdrowieje :) no i ciocie forumowe też wspierają :) Przeprawy zakupowej nie zazdroszczę w takich momentach to dziękuję ze mam samochód.

Tak szczerze to mała się dopiero obudziła od 20 zjadła i śpi dalej a ja już wyspana póki co. No ale tak głupio chyba coś robić o 4 rano do tego potem do wigili siade jak zombi. Ehh niczym Agatka będę się teraz godzinę męczyć żeby pospac z pół godziny pewnie :)

http://www.suwaczki.com/tickers/er3m8u69afywnlln.png

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny korzystając jeszcze z bezzebnej nocy (Emila rozbudzila sie po 4 robiąc mega kupsko i teraz czekam aż zaśnie) złożę Wam życzenia. Padło juz tyle pięknych słów trafiajacych prosto do serca ze w zasadzie nie wiadomo co dodać. .. życzę Wam i sobie tej niezlomnej sily, do której sa zdolne chyba tylko matki, zeby walczyc z przeciwnosciami losu, doceniać kazdy dzien spedzony wsrod bliskich, cieszyc sie z drobnych, zwyczajnych rzeczy. Macierzynstwo to przygoda i zadanie życia. Czasem dostarcza trosk i zmartwień, ale głównie niewyczerpanych pokładów miłości - cieszmy się nim :) Wesołych Świąt dla Was i Waszych maluszków :*

Odnośnik do komentarza

Olga, super, że w domu jesteś :) Marwilysmy się.

Bashia, Lenka to super dziewczynka :)
Niech wyprzedzi wszystkie nasze dzieciaki - należy jej się :)

Ja teraz obudziłam się ( w sumie to zrobiła Hania:) ze strasznym bólem głowy. Śpimy z małą w pokoju ze świerkiem, który intensywnie pachnie.
Mam nadzieję, że ten zapach szybko wywietrzeje, bo tam teraz śpi Jaś z tatą.
Na razie kończę. Życzenia wyślę jak zawsze w drodze do rodziny. Teraz idę spać :)))

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...