Skocz do zawartości
Forum

Fasolki sierpień 2015


kalafiorki

Rekomendowane odpowiedzi

meiyin i w ogóle dizewczyny. Nie przejmujcie się tak tymi naszymi bioderkami, ze u nas niby bylo ok a nie jest. Myślę ze zauwazylybyscie gdyby bylo cos nie tak. No mi nie dawały spokoju mocno mimo ze mowiono mi ze są ok, bo było widac ze za słabo je odwodzi na bok. Mimo tego na usg są w porządku, więc to chyba nie jest dysplazja.

Dzisiaj rejestrowałam Róze na rechabilitację. Termin na za miesiąc więc super, bo akurat ze swiąt wrócimy. Szeroki pieluchowanie tak sobie mi wychodzi na razie, a masowanie jest w płaczu, więc zamiast robic co przebieranie po 7 minut na nogę to masuję po 3 minuty na nogę, bawię się chwilę z nią i znów po 3 minuty. Jak dojdzie rehabilitacja to chyba juz tylko dla Rózy mi czasu starczy...
A! i byłyśmy u pediatry po skierowanie. Mała przybrała 10g w 10 dni... pediatra mnie uspokajała. mówiła ze poprzednio mogła byc po karmieniu (no fakt, teraz była 3 godziny pokarmieniu, bo nie chciałam jej karmic tuz przed wizytą), ze wystarczyło, ze wtedy siku nie zdazyła zrobic a teraz narobiła. Byc moze. Nie przejmuję się bo ostatnio i tak ponad normę przybrała, choc jakis niepokój zasiany został.

Silv pytasz o prezenty. Ja mamie kupuję zwykle coś czego sama sobie nie kupi, bo nie potrafi. W tym roku to będzie torebka, dwa lata temu skórzany pokrowiec taki na klucze, portfel, parasolka, rękawiczki, szalik. Mojej mamie szkoda na takie rzeczy pieniędzy :)

meiyin poczytaj o kupkach na piersi. Fakt ze śluz nie jest ok, ale jednocześnie jeśli to alergia czy nietolerancja to i inne objawy powinny byc. No i wiem, ze trochę śluzu przy kp jest normą. Tego jestem pewna :)

Kasia90 ja tak samo miałam! zaczełam gotowac dopiero jak wyszłam za mąz, a juz całkiem, jak Julek się urodził. Dzieci mobilizują :) nawet przetwory w zeszłym roku zrobiłam! :D

http://www.suwaczki.com/tickers/uannxzkr1zq23rgd.png

http://www.suwaczki.com/tickers/43kthdge3hmnk8e8.png
http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=42339

Odnośnik do komentarza

kowalska
U nas fotograf robi takie bombki , są wiszące. 12 zł kosztuje.

U nas od wczoraj akcja, w ciągu dnia chce jeść tylko z lewej piersi. Przy prawej ryk i wrzaski. A w nocy normalnie.

Mam to samo tyle ze u mnie synek woli prawa piers. A w nocy obojętnie ktora podam.

A mam pytanie czy ktoras z Was szczepi dziecko szczepionka 5w1 pentaxim? Jest problem z kupieniem bo podobno bardzo duzo dzieci choruje na krztusiec i rodzice zaczeli szczepic dzieci i fabryki nie wyrabiaja i brak w hurtowniach.

Odnośnik do komentarza

k.karolcia SH to tak zwane lumpeksy- sklepy z odzieżą używaną. U nas np. najwiecej Sh jest z sieci Tania odzież. Ja też czasami tam zaglądałam jeszcze w ciąży i mnóstwo rzeczy dla małego kupiłam na prawdę super jakość. Ale nie wiem jak u Was, bo u mnie to w dzień dostawy normalnie można wieszakiem oberwać itp. Wszyscy się pchają, wyrywają sobie nawzajem rzeczy, masakra :)
Olga szybkiego powrotu do zdrowia życzę- wykuruj się na święta :)
Mój Alanek też wczoraj wieczorem niby już zasnął na noc, a po jakichś 30 min ryk, nic nie pomagało, dopiero jak wzięłam go na ręce to od razu cisza i śpi i tak dwa razy. Nie wiem może mu się coś przyśniło?
Zmykam bo ja tu oczywiście małego usypiam, w między czasie obiad gotuję, a jeszcze chciałam sobie dzisiaj gablotę ze szkłami wypolerować, ale to pewnie dopiero jak mężuś z pracy wróci :D

Odnośnik do komentarza

Kkarolcia second hand czyli z drugiej ręki:) Chodzi o sklepy z odzieżą używana:)

Olga dużo dużo zdrowia i jak najkrótszego pobytu w szpitalu. Wiem ze pewnie juz nie możesz sie doczekać aż wrócisz do synusia.

Co do kupek u nas to identycznie. Tosia tylko na piersi jest i kupi nieładne. Juz nie musztardowe jak kiedyś ale wodniste, pomarańczowe i ze śluzem. Ale tak jak większość z Was nie panikuje bo nic innego sie nie dzieje. Podaje tez dicoflor.

Patrycja zle sie wyraziłam. Trzeci ząbek tzn ze trzeci na forum ale nasz pierwszy:D Ukazal sie na szczęście bezbolesnie i bezobjawowo. Wydaje mi sie ze gorzej teraz jak w całości sie przebija bo Tosia zle usypia w dzien od niedzieli. Popłakuje, wyciąga smoka i wkłada go pozniej wraz z palcami tylko oczywiście juz druga strona:D i muszę siedzieć przy niej i poprawiać. I tak właśnie siedzę juz godzinę:/

http://www.suwaczki.com/tickers/bl9c9vvjlced7c2d.png
http://www.suwaczki.com/tickers/bfarxzdvzp7wry0j.png

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny u mnie też się często tak powtarza ze mala nie chce z lewej piersi jeść. Wtedy ja karmię z tej piersi nosząc po domu i trzymając wibrujacego psa. Wtedy je. No ale co ja się umecze przy tym :/

Agatka o dziwo dalej się obraca na brzuch nawet w łóżeczku. Wogole wije się jak mały wąż i w efekcie po całym łóżeczku się przemieszcza.

Ja dzisiaj znów byłam na basenie i efekt taki ze jestem padnieta i spać mi się chce :/ muszę jednak jeździć wieczorem bo przynajmniej od razu do łóżeczka :)

http://www.suwaczki.com/tickers/er3m8u69afywnlln.png

Odnośnik do komentarza

dziewczyny ale macie tempo... ja już chyba się poddam i nie odpiszę wiekszości bo nie ogarniam.
olga zdrówka zyczę! Kurcze trochę mnie zszokowalaśtą operacją... odezwij się jak będziesz mogła.
A ja miałam zacząc podawac marcheweczkę dzis ale po konsultacji z mezem przekładamy na 1 stycznia. Mały dopiero ze skoku wychodzi, nadal słabo sypia i niech spokojnie dojdzie do siebie, a za tydz swięta, rozjady przez tydzien będziemy mieli więc odpuszczam.
Prezenty mam dla wszystkich oprócz męza i synka... ale Krzys dostanie jakies zabawki i krzesełko do karmienia - chociaz je moze dostanie chwilę po swęiatch :) dzis zamówiłam na allegro łózeczko turystyczne - bedzie na wyjazdy i wycieczki :)

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wli09kiovyujc1.png

Odnośnik do komentarza

MarlenaT pentaxim 5w1 szczepilam starsze dziecko kilka lat wstecz i tez byl Problem z dostaniem szczepionki.Brak w aptekach i przychodniach.Jak teraz sprawa wyglada nie orientuje sie za bardzo ale jak widac to nie pierwszy raz :( sa braki.
Kowalska czapka super :)
Mama Ewy u mnie tak samo wszystko na ostatnia chwilke a potem niepotrzebne nerwy,stres i gonitwa :)
Karolcia dzieki za adres stronki.

Odnośnik do komentarza

Cześć Dziewczyny, postanowiłam znów się odezwać, mam nadzieję, że uda mi się częściej pisać. Dziś mijają 4 miesiące jak urodził się mój synek, Przemysław, z wagą 3730 i 55 cm długości. Jest jeszcze ktoś z 15 sierpnia?
Poród był wywoływany,druga faza trwała ponad 2 godz...w końcu zdecydowano się na kleszcze - główkę było widać, lecz nie mógł się maluszek przez kanał rodny przedostać niestety. Potem było trochę komplikacji- zamartwica urodzeniowa i wizyty u lekarzy. Na patologii ciąży i oddziale neonatologii po porodzie słyszałam tylko, a to pani po tym ciężkim porodzie...więc nie wszystko przebiegało książkowo. Jednak teraz zostały już tylko wizyty kontrolne z synkiem, wszystko wyszło na prostą.Moje szczęście ma już 8 kg, klocuszek jeden. Z tego wszystkiego nawet ne wybrałam się jeszcze do lekarza na kontrolę, ale to nadrobię. Mam nadzieję, że nie zanudziłam Was tu wspomnieniem z porodu jeszcze.
Świąteczny nastrój udziela się już i nam, dziś pieczenie pierniczków i choinka czeka na ubranie. A poniżej wita Was Przemko!

monthly_2015_12/fasolki-sierpien-2015_40951.jpg

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny pomozcie! Pisalam Wam pare dni temu, ze podalam malemu kleik dwa razy po kilka lyzeczek i wyskoczyly mu plamki pod uchem, kolo brwi i z prawej strony brody. Takie male, ok 1cmx0.5cm czerwone przyomina liszaj. Odstawilam kleik jak lekarka kazala, ale to nie schodzi. Po kapieli robi sie bardziej czereone zwlaszcza pod uchem i zauwazylam nowa plamke z lewej strony brody. Co to moze byc? Przyznaje, ze ostatnio wiecej mleka pilam (z femaltikerem) i troche serkow bialych wiecej jem no i ryz na mleku albo kaszke manna. Czy to moze byc alergia na mleko? Wczesniej tez wszystko jadlam i nic nie mial. Czy to mozliwe ze po odstawieniu kleiku w tydzien takie zmiany nie zejda?

Odnośnik do komentarza
Gość Ewelina1986

Dziekuje Wam za porady nt baczkow. Dzis (odpukac!!)lepiej.
Iwcia u synka siostry w podobny sposob okazala sie skaza bialkowa.
Katarinka Przemus przeslodki.
Joanna ja jeszcze kp ale juz martwie sie o kondycje moich piersi po zakonczeniu karmienia... zanosi sie na flaki echh
Kowalska rozczulila mnie Natalka w tym kostiumiku,a te losie na stopkach to juz wogole :)
Piszecie ze bedziecie kupowaly krzeselka do karmienia. My dostalismy pieniadze na takowe na mikolaja. Przegladalam allegro ale tyle tego jest... Macie jakies godne polecenia i sprawdzone?

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny, piszecie tak dużo, że nie mam czasu przeczytać. Nadrabiam tylko wieczorami, bo Jaś nadal z gronkowcem pieprzonym w domu. Jak przyjdzie wieczór, to przeczytam kilka stron i padam. Nadrobie wszystko, obiecuję, ale tymczasem mam do Was pytanie.
Hania w okolicach sikulinki ma dziwne wypryski. Białe w środku z czerwoną otoczką. Po jakimś czasie one pękają i zostaje czerwona plamka. Najgorsze jest to, że to się samo rozsiewa.
Czy któraś z Was zmagala się z takim problemem? Jak temu zaradzić?
Nie schizowałabym tak bardzo, gdyby nie gronkowiec u Jasia i możliwość
zarażenia. Trzymamy go trochę na dystans, ale wiecie jak jest z 5 latkiem.
Proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza
Gość MamaOliwciiKubusia

Nasz Kubuś dostał na Mikołaja krzesełko do karmienia keter multidine 3w1. Rozlozylam i jest super, szybko się składa i rozkłada a przede wszystkim zajmuje niewiele miejsca. I waga dziecka do 25kg także posłuży na dłużej.
Rewolucja ja niestety nie pomogę, skonsultowalabym to z lekarzem tymbardziej że piszesz, że jest ich coraz więcej.
Przemus słodki :-)
Aha, a u nas w zeszłym tygodniu byliśmy na badaniach bo pediatra na szczepieniu stwierdzila że Kubuś mało przybrał choć waży 6,6 przy 68cm (cały czas patrzy na wagę urodzeniowa 4,2 i 58cm). Pomimo że badania wyszły dobrze to dostaliśmy actiferol i mam problem bo moje dziecię nie toleruje butli i codziennie mu podaje te 30ml że strzykawki, dziewczyny mówię Wam masakra ile krztuszenia i płaczu przy tym to szok...
Bashia ja też myslami kraze koło Ciebie i Lenki. Z całego serduch a Wam kibicuje i modlę się o zdrowie Twojej kruszynki. super, że już w domku jesteście!!!!
Miłego wieczorku :-)

Odnośnik do komentarza

BASHIA jak cudnie! Teraz już będzie spokojniej :) A domem się nie przejmuj u mnie to jakby tornado przeszło i nie daje rady ogarniac no nie wiem co ze mną nie tak...

REWOLUCJA ja nie pomogę niestety. A u lekarza z tym byłaś? Kurcze no nie fajnie z tym gronkowcem. Ja bym poszła do lekarza.

KATARINKA Przemus sliczniutki:)

KOWALSKA cudo :*

Ja w sprawie piersi to się może nie wypowiadam bo u mnie od zawsze flaki ze sie tak wyrażę nawet za nastolatki tak było. Nie wiem dlaczego. Nie znoszę ich no ale co zrobić :/ jedyny plus ze dzieci karmię i przynajmniej do tego się przydały :) no i mojemu M nie przeszkadzaja :)

http://www.suwaczki.com/tickers/er3m8u69afywnlln.png

Odnośnik do komentarza

kowalska ale super fotka :) słodzinka z twojej Natalki!
A jaki przystojniak Przemuś nam się objawił! Super dzieciaczki.
bashia kochana jak to dobrze że już was wypisali!!!b teraz już musi być z górki! Cudowna wiadomość.

Niestety ( a może dla nas stety...) nie pomogę w sprawach skórnych bo nic takiego nas nie spotkało. Jednak jesli sprawy się zaogniają to chyba najlepszy będzie lekarz, postawi diagnozę i coś przepisze.

Ewelina ja się podłaczam pod pytanie o krzesełka, jedyne co ja chce to żeby można było złożyc bo mamy mało miejsca w mieszkaniu - wszelkie 3 w1 odpadają...

A ja nareszcie mam swoją upragnioną choineczkę :) osobiście dziś nabyłam żywą - wzruszam się bo to pierwsza krzysiowa choinka... :) oto ona:

monthly_2015_12/fasolki-sierpien-2015_40953.jpg

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wli09kiovyujc1.png

Odnośnik do komentarza

Bashia BRAWO!!!!!!!Dziewczyny :) Super wiadomosc ;*
Kowalska Natusia to urodzona modelka cudo;)
Po poludniu synek nadrobil z jedzeniem ale w trakcie jednego z karmien w placz I po chwili dalej je.Na spacerze w wozku jak zawsze smacznie spal tak dzisiaj wogole.Teraz juz poszedl spac na noc ale spi bardzo niespokojnie.Nic ide troche poprasowac Bo znowu sie nazbieralo :/

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...