Skocz do zawartości
Forum

Fasolki sierpień 2015


kalafiorki

Rekomendowane odpowiedzi

Kowalska my nie dopajamy bo przy KP nie ma potrzeby. Poza tym jak dałam jej kiedyś koperkowa bo miała problem z brzuszkiem to wzgardziła:)

Patrycja super macie to zdjęcie!:) Ja tez słyszałam ze do 6 miesięcy kolor oczu powinien sie ustalić:D Mojej chyba i tak zostaną niebieskie - po mnie:)

Ja nie ćwiczę. Len jestem. Ale na spacery długie chodzimy:))

http://www.suwaczki.com/tickers/bl9c9vvjlced7c2d.png
http://www.suwaczki.com/tickers/bfarxzdvzp7wry0j.png

Odnośnik do komentarza

czy ja już wspominałam że mój synek postanowił mnie wykończyć? ;-)
Albo ktoś mi go posmienił... od tygodnia bardzo słabo spi, a ostatnie dni to już masakra, potrafi się budzic co 20-30 minut... kręci się po łóżeczku, zadziera nozki do góry, macha rączkami, zaczyna popiskiwać, płakać... daję mu smoczek, głaszczę i sie uspokaja, zasypia a za chwilę od nowa zabawa... już chodzę na rzęsach. Z noworodkiem nie miałam takich problemów jak teraz. Czy to skok czy może coś innego? jak sądzicie?
jesteśmy w trakcie 15 t.ż.
Już nie wiem co mam robic, bo zaczyna się u mnie to zmęczenie kumulować...

a co do oczu - mój maly mial granatowe oczy przez pierwszy miesiąc, potem zielonkawe a teraz juz zdecydowanie idą w brązowe -po tacie bo ja mam jasnoniebieskie.i ciemnieją mu z każdym tygodniem

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wli09kiovyujc1.png

Odnośnik do komentarza

Ja to mam wrażenie, że Jasiowi oczy jaśnieją. Miał takie granatowe, a teraz ma dużo dużo jaśniejsze. Ale jego tata ma takie jasno-niebieskie, że się nie da więc może odziedziczy po nim :) albo po mnie szaro-niebieskie.
Przez ostatni tydzień jakoś zaczął nas wszystkich rozpoznawać i śmieje się do nas pełną gębą. A jak ktoś nowy się nad nim pochyli to robi zdziwione oczy ;)
Olciak ja mojemu też tak pyskuję, bo swoją drogą są takie momenty, że z miłą chęcią bym się zamieniła. Wyszłabym do ludzi, poszłabym do pracy, szczerze mu zazdroszczę.
Ja na szczęście mam teściową, która mi porywa Jasia i bardzo lubi z nim siedzieć i się nim zajmować. Sa momenty w których pragnę ją udusić, bo mi go ślimta i robi wszystko czego ja nie chcę go nauczyć (co oczywiście kończy sie fochem, bo mówię, żeby tak nie robiła) ale na dłuższą metę nie wiem co bym bez niej zrobiła. Jasiek to moje pierwsze dziecko, bardzo mi pomogła do tej pory :)

http://www.suwaczki.com/tickers/k0kdqps64ja8lucg.png

Odnośnik do komentarza

Olciak, moj Mały też po pierwszym nocnym karmieniu śpi później z nami :D chociaż widzę ze mój mąż troszkę kontroluje to o której To zostawiam u nas w łóżku, bo nie chce żeby się przyzwyczaił do spania z nami... ja Mu tłumaczę ze w dzień Mały śpi u siebie, ładnie sam zasypia, wieczorem po kąpieli też śpi u siebie, a to że w nocy To zostawian już u nas to hmmm... lubimy się po prostu z Synusiem poprzytulac :) no i przy mnie dłużej śpi więc ja też mogę dłużej pospac...

Odnośnik do komentarza

oj dziewczyny żeby u nas to działało to bym z nim spała cały czas ;) ale nawet jak go wzięłam do łózka (i przegoniłam męza na niewygodną sofę w salonie) to mały i tak fikał,tylko taka różnica że miałam go bardziej pod ręką... I chyba jeszcze bardziej sie nie wyspałam bo nie jestem przyzwyczajona i tak sztywno leżałam żeby go czasem nie urazić jakos... ehh :( poczytałam o tych skokach i to może potrwać tygodnie...

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wli09kiovyujc1.png

Odnośnik do komentarza

Izuzyja zazdroszczę teściowej ;) Bardzo... Moja zaraz nie Będzie wiedziała jak wnuk wygląda a mieszka piętro niżej. Ale mi to pasuje bo jest s*ka. Mocne słowa ale niestety nawet moj m to wie i Potwierdza.
Patrycja z oczkami u nas dokładnie jak u Ciebie ;)
Chiyo ja daje dicoflor 10kropli dziennie i jest Oki wszystko ;) To raczej nie ma jak zaszkodzić chyba że bd reagowało np tak jak u mamuśki ale to Musisz zobaczyć bo nigdy nie wiadomo nawet jak lekarz Przepisz.
Olciak jak podałaś ta kaszke i ile??
Też nie lubię spać z młodym bo mi niewygodnie i nie układam się tak jak chce :-P mało miejsca się robi
No i bastek też coś odwala bo nie chce zasypiac w Dzień tak poprostu tylko wózek... A wieczorem w łóżeczku jeśli mu nic nie dolega

Odnośnik do komentarza

Silv, dzięki za patent z tv, o którym pisałaś kilka dni temu. Moja uparta Anielka za nic nie chciała leżeć na brzuszku. Kończyło się to przeważnie dosłownie histerią. Oglądałam zdjęcia Waszych "żółwików" i zastanawiałam się, czy nie udać się do lekarza z moim leniuszkiem, któremu nie chce się podnieść głowy nawet o centymetr. Wykorzytsałam jednak Twój patent i włączyłam dziecięce piosenki na yt i młodą, fru, przed laptopa. Dwa dni "rehabilitacji" minęły a ona już potrafi głowę zadzierać jak podręcznikowy trzymiesięczniak. Ech, trafił mi się leniuszek-uparciuszek. Teraz się boję, że jak tak dalej pójdzie, to za jakiś czas nie oderwę jej od komputera. Ech, cały tata :P

Aha, no i mam jeszcze głupiutkie pytanko :P (blondynka:P). Za dwa dni kończymy trzy miesiące a mi zostało prawie całe opakowanie wit d i k. Czy po tych 3 miesiącach trzeba definitywnie odstawić tę wit k, czy można ją podawać dłużej? Nie wiąże się to z jakimś przedawkowaniem?

http://www.suwaczki.com/tickers/relge6ydovhwfxhp.png

Odnośnik do komentarza

Olciak mój skończył dwa dni temu 3 miesiące, a witaminy D+K zostało nam 15 ampulek i dzwonilam do naszej pediatry i kazała dać do końca te tabletki a później kupic samą witaminę D. Więc chyba nic się nie stanie.
ania125 moj Kubuś tez odkąd skończył 3 miesiące to jest jeden wielki pisk płacz i budzi się co 30 min i znów to samo. I myślę że to kolejny skok rozwojowy. I też czytałam ze trwa parę tygodni :(

http://www.suwaczki.com/tickers/relgwn15hky2x8xj.png

Odnośnik do komentarza

Didus, ja tez mam taka tesciowa co to placze ze wnuków od córki nie widuje bo mieszkają w innym kraju a nasza Ale widziała trzy razy i to tylko dlatego ze M ja przywiozl bo wsiąść w autobus i przyjechać to juz ja przerasta. Pyta tylko na fb co kilka dni co tam u wnuczki, taka nowoczesna babcia :P
Ania, lacze sie w bólu. Moja Ala od tygodnia juz ma problem z zaśnięciem wieczorem. Wczoraj nawet suszarka nie pomagala a w nocy znów sie budzi co 3h na jedzenie :/ tez jestem tym zdegustowana ale póki zasypia zaraz to nie narzekam co by gozej nie bylo jednakże zdecydowanie odczuwam deficyt snu

Odnośnik do komentarza

Czesc dziewczyny. Czy Wasze dzieci staraja sie lub podnosza/dzwigaja juz glowke jak leza na plecach i podnosicie je za raczki np? Dzisiaj bylam u rehabilitantki. Moj Bartek lezac na brzuchu dobrze radzi sobie dobrze, ale w druga strone glowy w ogole nie podnosi, a rehabitantka mowila ze juz powinien i ze trzeba go inensywnie cwiczyc. Dajcie znac jak to jest u Was i czy mam sie martwic :-/

Odnośnik do komentarza

Silv pytałaś mnie o gluten. Kiedyś promowano zasadę wprowadzenia glutenu chyba do 6 miesiąca, co było cześciowo krytykowane, bo jak pogodzić to ze wskazaniem wyłącznego karmienia piersia do 6 mc, co zaleca m.in. WHO. Od tego roku czytam w internecie ze sie pozmieniało i nie trzeba juz tak wczesnie wprowadzać glutenu. A w UK np. to nie ma wogole ekspozycji na gluten. Ja będę dodawać odrobine kaszki po 6 mcu do warzyw. Do 6 mca tylko cyc

Mamusia: czerwiec 2013, lipiec 2015

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...