Skocz do zawartości
Forum

Fasolki sierpień 2015


kalafiorki

Rekomendowane odpowiedzi

k.karolcia to jakiś zabonon chyba z tym trudnym zasypianiem po kawie, ja czegoś takiego nie zauwazylam. Jak wypiję, to Jasiek śpi normalnie ;)
patrycja_9393
chętnie oddam ;) ahh po prostu muszę zacząć w końcu ćwiczyć, a nie tylko jeść i narzekać na wagę :d
Silv jadę po inhalator dziś, jak jutro będzie podobnie to pójdziemy do doktora i już on oceni co tam się dzieje.

http://www.suwaczki.com/tickers/k0kdqps64ja8lucg.png

Odnośnik do komentarza

Izuzyja ja kupiłam.inhalator microlife i jest ok tylko strasznie długa schodzi jedna ampułka. Wczoraj robiłam 2 razy po 15 minut a i tak Jeszcze połowę zostało. A kiedyś miałam pożyczone od koleżanki i jedna ampułka schodzila w niecałe 15 minut. W zasadzie to nie wiem co lepsze ale teraz muszę poświęcić więcej czasu ;-)

Odnośnik do komentarza

U mnie waga stoi. W ciąży przytyłam 25 kg! Teraz mam jeszcze 8,5 do zrzucenia do wagi sprzed ciąży. No ale jak się wcina słodycze to nie ma się co dziwić :)
Tak się przyzwyczaiłam do unii, że normalna w niedzielę z pól łyżeczki :) Nie smakuje mi kawa bez papierosa ;)

My na katar robiliśmy tak do gorącej wody kilka kropli do inhalacji i na okno. U nas pomogło. Plus woda morska i frida. Zapobiegawczo stosuję te krople na noc, wcześniej wietrzę pokój.

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49roeq5e26op88.png

Odnośnik do komentarza
Gość czarnamamba008

Mnie lekarz polecil masc majerankowa smarowac pod nosek aby lepiej sie dziecku oddychalo, i ja nawet teraz jak nie ma katarku to zawsze po kapieli wkrapiam sól fizjologiczna, pozniej frida wyciagam co tam zalega, a pozniej daje masc majerankowa i tym sposobem juz nie charczy tak w nocy... moze to dzięki temu :)

My w piatek konczymy 3 miesiace a kolki dalej nas mecza, mam juz tego dosc, wlasciwie nie chodzi o mnie tylko serce mi chyba niedlugo peknie jak jeszcze beda patrzec na to moje cierpiace dziecko;( mowia ze po 3 miesiacach mija wiec licze na to ze tak tez bedzie u nas...

patrycja9393 - ja tez strasznie chudne, ale az to zle wyglada :( Moj za mna chodzi i mowi ze tylka to u mnie nie stwierdzono:/ no ale sama po sobie widze ze nie za dobrze wygladam jak taki wieszak eh. A jem duzo, w lutym planuje na silownie chodzic ale nie zeby schudnac tylko jakos fajnie to cialo ''zrobic'' bo masakra...wlasciwie to chcialam juz na silownie ale mowia ze pokarm moze zaniknac ?! nie wiem ile w tym prawdy ale te 3 miesiace moge poczekac gdyby mialo sie cos stac, a w lutym bedzie juz pol roku jak bd karmic ;-)

Misiaczek - ale Ci zazdroszcze ze wszystko sobie jesz..ja przez kolki synka bardzo sie boje chocby smazonego cos zjesc i jade tylko na grillowanym lub pieczonym, i w ogole duzo ograniczam bo sie boje:(

My juz 3 dni nie bylismy na spacerze przez ta pogode beznadziejna..ale dzis juz planuje sie wybrac,maly musi sie dotlenić.

Pozdrawiam :):*

Odnośnik do komentarza

Na prośbę jeszcze raz wrzucam link o ostatniej aferze sloiczkowej http://www.osesek.pl/wiadomosci-i-ciekawostki/dieta-zywnosc/1318-znaleziono-toksyny-w-sloiczkach-dla-dzieci.html mam do Was pytanie czy ktoś juz po porodzie robił cytologie i usg piersi? My po wczorajszym koncercie muzyki filmowej z mężem i było super fajnie tak się wystroic i wyjść gdzieś mina mojego męża jak mnie zobaczył czekajaca pod pracą na niego taka wyszykowana bezcenna:) Niestety dołączam do klubu walczących z wagą po porodzie u mnie jeszcze 7kg na plusie:( i też wiszący brzuch czasami ćwiczę ale czasami nie mam siły ale bardzo chce zrzucic do połowy stycznia bo mamy uroczystoś rodzinna wtedy i chciałabym ubrać moją sukienkę z przed ciąży chyba potrzebuje jakieś cudownej metody:)

http://www.suwaczek.pl/cache/37d48efce6.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Mamuśki pytałam, jak dużo wody, bądź innych płynów prócz mleka dajecie maluchą? Czy teraz trzeba zwiększyc ilość, czy jak dziecko nie ma ochoty nie widać że ma pragnienie to "zmuszać" do picia? Karmie mm i zawsze podaje wodę, albo rumianek ale nie wiem czy ilości nie powinnam zwiększyć.
co do wagi to ja przytyłam 19kg zostało mi 4kg ale też nic z tym nie robię hehe, wczoraj zrobilam kilka ćw i dzisiaj też, ale na jak długo mi zapału wystarczy to nie wiem.
lekarz mówił, ze przez 9m-cy przybieramy to mamy tyle samo czasu żeby zrzucić hehe także mamy jeszcze pół roki dziewczynki! damy radę!!!
w końcu pokazało się u nas słońce to dzisiaj może uda nam się normalny spacer, bo przesiadywanie na tarasie mnie nudzi.
co do probowana jabłka ciekawy pomysł, pewnie reakacje dziecka bezcenna.
Mój mąż kiedyś dał mu buzię swoją do powąchania ale nie pamiętam po czym to też taka patrzył i otwieral buźkę.

Odnośnik do komentarza

Patrycja ja tez lecę z wagi bardzo. W ciąży przytyłam 17 kg a wracając ze szpitala juz miałam 10 na minusie. Pózniej juz z górki. Na ta chwile wazę 47 kg i modlę sie by tak zostało bo przed ciąża 43 ważyłam a szczerze mówiąc to teraz zdecydowanie lepiej sie czuje. Choć w spodnie z przed ciąży juz wchodzę:/
Z tym ze ja mam 10 cm mniej wzrostu niż Ty, wiec podejrzewam ze z Ciebie niezłe chucherko musi teraz być:)

Kkarolcia ja kawkę tez pijam, z tym ze nie regularnie tylko jak mam ochotę. Tez naturalna z ekspresu. Na pewno nigdy Tosi nie zaszkodziła i na sen tez nie wpływała.
Aczkolwiek picie 3-4 mocnych kaw na dzien bym odradzała.

Izuzuja ja rownież polecam wode morska do noska wieczorem przed snem. Nawilża śluzówkę. I moim absolutnym hitem jest "katarek" do odkurzacza. Pięknie ściąga wszystko co zalega nawet głębiej. Ja co kilka dni Tosi odciągam mimo ze nie ma katarku i w nosku nic nie charczy w nocy.

http://www.suwaczki.com/tickers/bl9c9vvjlced7c2d.png
http://www.suwaczki.com/tickers/bfarxzdvzp7wry0j.png

Odnośnik do komentarza

Chiyo ja dawałam przez dwa dni i były to bardzo ciężkie dni, ból, płacz, brak snu.... odstawiłam i od razu poprawa, także u nas delicol zaszkodził :/
Dziewczęta, jak czytam te Wasze wagi 43,47kg.....to tak mi wstyd! Po ciąży schudłam wszystko, potem przytyłam jak przestałam "karmić" (choć karmieniem tego nie można nazwać), ale teraz staram się bardziej pilnować...jakby co, to mam jakieś 15kg do rozdania :D

Odnośnik do komentarza

Kowalska ja tez przed ciaza 57 kg teraz zatrzymalo si na 70 kg i ani drgnie ale jakos bardzo siue nie stresuje w 1 ciazy tez duzo przytylam i potrzebowalam 2 lat i bylo 8 kg na minusie.
Patrycja tez chetnie oddam pare kg.
Dzisiaj sie zmobilizowalam i sprubowalam cwiczyc niestety tylko 17 min chodakowskiej i efekt taki ze na nogach ustac nie moglam :) ale jutro musi byc lepiej a mmobilizacja moja taka ze robilam porzadek w mojej szafie i tyle fajnych ciuchow sie kurzy tak wiec dzialam a co najwazniejsze DLA SIEBIE!!
Chiyo mysle ze powinnas isc do lekarza i podawaj duzo plynow zeby dziecko sie nie odwodnilo.Duzo zdrowka!
Lolka dzieki za linka.
Izyzuja ja ubieram podobnie dzisiaj np.body spiochy kombinezon z polara czapka i kocyk a tez dosyc mocno wieje i moj M to samo jak dzieciaki przeziebione to moja wina bo zle ubieram to ja mu odp zostan w domu a ja pojde do pracy bardzo chetnie sie z Toba zamienie i wtedy mam troche spokoju.

Odnośnik do komentarza

Kowalska, kochana skad masz ta plyte Chodakowskiej dla kobiet po ciazy? Gdzie kupilas?

Pamietajcie, ze przy katarze wyzej klasc dzidzie. Ja w wozku zrobilam taka mini poduszke z kocyka. W lozeczku klin. U nas juz po katarze. Trwal z 7 dni i katar zszedl mu na kaszelek bo ta wydzielina splywa do gardelka wiec to normalne. O katar nie ma co sie obwiniac bo taka mamy teraz pore i brzydkie powietrze. No i przy katarze obowiazkowo spacery. Lekarka mowila, ze zle powietrze w domu jest i na dworzu wszystko sie #przepcha#. My juz po spacerku. Chodzimy codziennie nawet jak wieje i pada. Folia daje rade i maluszki ochroniony przed wiatrem i deszczem. A ja kalosze i kurta ciepla przeciwdeszczowa i juz :D

http://www.suwaczki.com/tickers/relg3e5eyvsx3zrf.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...