Skocz do zawartości
Forum

Balustrady szklane na schodach


Rekomendowane odpowiedzi

Balustrady szklane prezentują się bardzo elegancko, efektownie, jednocześnie sprawiają, że przestrzeń jest bardziej przestronna [reklama usunięta]. Balustrady ze szkła hartowanego są piękne i bezpieczne.

Edytowane przez Dziubala
[reklama usunięta]
Odnośnik do komentarza
Gość daniell112w

Witam ja zamawiałem w Warszawie balustrady szklane [reklama usunięta] i jestem zachwycony ich wykonaniem. Mam połączenie stali i szkła na tarasie. Wyglądają przepięknie, a wieczorem podświetlone jeszcze lepiej

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza
W dniu 29/10/2021 o 12:35 PM, felix75 napisał:

Czy takie balustrady łatwo utrzymać w czystości? 

Jeśli masz na myśli balustradę składającą się z pleksi czy szyby, to zależy wszystko od warunków. Mamy taką balustradę w biurze, nie podejrzewam żeby była jakoś często wycierana i nie widać na niej żadnych śladów czy kurzu. Tylko raczej niewiele wpada dziennego światła i może jakieś ślady są mało widoczne. Żeby była jasność to balustrada wygląda podobnie jak ta:  https://atriumsystem.eu/produkty/atrium-glass/23. Ale gdybym miał ją w domu gdzie są małe dzieci i jeszcze psiak, to już może być inaczej:-) Jestem dość pedantyczny i niewyobrażam sobie dziennego wycierania szkła z tłustych śladów po dziecięcych rączkach czy psim nosie. Pewnie trzeba mieć pod ręką jakiś środek do czyszczenia albo płyn do mycia naczyń w pobliżu:-)

Odnośnik do komentarza

Przeglądnijcie sobie ofertę schodów Prudlik. One robią kolosalną różnicę i obstawiam, że każdemu z Was się spodobają. To zdecydowanie nasze klimaty. Estetyka, fajny wygląda, niczego im nie brakuje. Sami oceńcie, czy właśnie tego potrzebujecie, ale jeśli już, to polecam wybierać rozsądnie, przemyśleć decyzje. Wtedy wyjdziecie na tym optymalnie. Porządne drewno, solidna barierka i na pewno będzie znacznie lepiej. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...