Skocz do zawartości
Forum

Konkurs "Kolorowy zawrót głowy z Goodie"


Redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

UBIERZ SWOJĄ RODZINĘ W KOLOROWE, RĘCZNIE ROBIONE CZAPKI WŁASNEGO PROJEKTU!

Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. Najwyższa pora na przyjemną część przygotowań do ich obchodów – wybór prezentów pod choinkę. A nic tak nie cieszy nas i naszych najbliższych, jak prezent wyszukany i od serca.

Stacja narciarska Szwajcaria Bałtowska ma dla Was pomysł, który zachwyci każdego – komplet (max. cztery) ręcznie wykonanych, modnych, ciepłych czapek od Goodie.

http://kontoredakcyjne.strefa.pl/czapki%20grafika%20konkursowa%202.jpg

Aby zostać szczęśliwym posiadaczem tego kompletu, trzeba wykonać konkursowe zadanie:
Weź kredki, flamastry, farby i kartkę (A4) i ZAPROJEKTUJ WZÓR CZAPKI DLA SWOJEJ RODZINY (możesz przygotować maksymalnie 4 wzory, jeśli chcesz, żeby każdy z Twojej rodziny miał inną, lub możesz zaprojektować 1 wzór, jeśli chcesz, żeby rodzina miała takie same czapki). Zamieść zdjęcie pracy w wątku konkursowym.

Dodatkowy warunek:
czapka musi być w paski (dowolna ilość pasków i kolorów) i musi mieć pompon.

Puść wodze fantazji, sam lub zrób projekt z rodziną!

Na Wasze prace czekamy od 25 listopada do 3 grudnia 2014 r. do północy. Bierzemy pod uwagę prace dodane tylko z zarejestrowanych profili. Wyniki ogłosimy od razu następnego dnia!

NAGRODY:
1. Najlepszy projekt zostanie zrealizowany i dostarczony „prosto” pod choinkę, a są to:
1-4 ręcznie robionych, soczyście kolorowych czapek wykonanych według projektu (ilość zależy od liczby osób w zwycięskiej rodzinie - maksymalnie 4 sztuki)
2. Nagrody pocieszenia:
- 3 podwójne 3-godzinne karnety do stacji narciarskiej Szwajcarii Bałtowskiej,
- 3 rodzinne karnety do Wioski Świętego Mikołaja.

Dokładny opis nagród znajduje się w regulaminie, a biorąc udział w konkursie, akceptujesz ten regulamin.

Podczas projektowania wzoru, kieruj się mottem Goodie:
"Kierujemy nasz styl i naszą markę do ludzi, których apetyt na życie jest równie duży co dystans do samych siebie."

Odnośnik do komentarza

Kochani, już rozwiewamy Wasze wątpliwości:

Czapka ma być w paski i musi mieć pompon (dowolna liczba pasków i dowolna liczba kolorów). Niestety żadnych dodatkowych wzorków i dodatków. Ma być kolorowo, ciekawie, estetycznie :-) aby projekty wpisywały się w stylistykę czapek Goodie.

Długość czapki - maksymalnie 30cm - rozmiar będzie zależał od wielkości głowy członka zwycięskiej rodziny - te rozmiary ustalimy po wybraniu zwycięskiej pracy.

A więc Kochani, prosimy ewentualnie o korektę wcześniejszych prac, jeśli nie zgadzają się ze stylistyką czapek Goodie i życzymy powodzenia!

Ps. Pamiętajcie, że musicie dodawać wpisy konkursowe z zarejestrowanych na naszym forum profili.

Odnośnik do komentarza

Nasze wymarzone czapki!
Rodzinka zgodnie przyznała, że cudnie byłoby mieć czapki jednakowe, ale jednak... ciut inne ;)
Zgodni byliśmy, że mogą być granatowo - jakieś tam :) z granatowymi pomponami - by wszyscy widzieli, że idzie rodzinka :)
(Ten granat na zdjęciu wyszedł nam troszkę jak niebieski, ale to naprawdę granat)
Ja narysowałam, moi chłopcy kolorowali i wybierali kolory dla siebie i dla nas.
Granatowo - pomarańczowa dla Dawidka -lat 6,5
Granatowo - seledynowa dla Adasia - lat 4,5
Granatowo - różowa dla mamusi - lat 18+
Granatowo - czerwona dla tatusia - lat 18+
Nasz projekt zakłada, że poszczególne kolory w czapkach oddzielone są cieniutkimi czarnymi paseczkami. Nieśmiało dodam, że w przypadku czapki dla mamusi ten czarny paseczek mógłby być.... srebrny (srebrna kredka była niewidoczna, więc poprawiliśmy ją czarną) - bo jak powiedział Dawidek - mamusia lubi błysnąć, a poza tym to jedyna dziewczynka w domu (jak miło, że jeszcze ktoś mówi o mnie dziewczynka).
O takich czapkach marzy nasza rodzinka :)

monthly_2014_11/konkurs-kolorowy-zawrot-glowy-z-goodie_21131.jpg

monthly_2014_11/konkurs-kolorowy-zawrot-glowy-z-goodie_21132.jpg

http://suwaczki.maluchy.pl/li-70301.png
http://suwaczki.maluchy.pl/li-70299.png

Odnośnik do komentarza

Oj! konkurs dla mnie :) Bardzo lubię nosić czapki bo zakrywają fryzurę a raczej jej brak ;)
Zaprojektowałam kilka czapek. Przy ostatniej wyobraźnia nieco mnie poniosła :)
pierwsza czapa- kolorowa dla córci
druga czapa- z dwoma pomponami również dla córci(nie wiem czy dozwolone są 2 pompony? ale zaryzykuje. Pod te pompony doszyła bym jeszcze różowe kokardki i wyglądało by to jak dwa kucyki z kokardkami ) :)
trzecia czapa- marynarska
czwarta czapa-marynarska z jednym warkoczem na środku
piąta czapa- czapka anielska. Może nie widać tego na zdjęciu ale jest ona w kolorze śmietankowym z dodatkiem złotej nitki. Jest na niej tylko jeden pasek w kolorze złotym. Po ubraniu czapki wygląda się jak aniołek Czarliego w aureoli nad głową :)

monthly_2014_11/konkurs-kolorowy-zawrot-glowy-z-goodie_21182.jpg

monthly_2014_11/konkurs-kolorowy-zawrot-glowy-z-goodie_21183.jpg

monthly_2014_11/konkurs-kolorowy-zawrot-glowy-z-goodie_21184.jpg

monthly_2014_11/konkurs-kolorowy-zawrot-glowy-z-goodie_21185.jpg

monthly_2014_11/konkurs-kolorowy-zawrot-glowy-z-goodie_21186.jpg

Odnośnik do komentarza

Propozycja mojej rodziny 2+2 to czarne pasiaste czapeczki w standardzie jest kolor czarny i odcienie beżu, jasnego brązu, a dla poszczególnych domowników kolory na czapeczkach są naniesione stopniowo od najciemniemniejszego odcienia do najjasniejszego i tak u mamusi dodatkowym kolorem jest róż- jak na jedyną dziewczynę w domu, u tatusia odcienie niebieskiego a u chłopaków z racji ich niesamowicie błękitnych oczu paseczki w dwóch kolorach na pierwszej niebieski i pomarańczowy a na drugiej niebieski i czerwony :)

Odnośnik do komentarza

znów za duże zdjęcia... jeszcze raz próbuje :)
Propozycja mojej rodziny 2+2 to czarne pasiaste czapeczki w standardzie jest kolor czarny i odcienie beżu, jasnego brązu, a dla poszczególnych domowników kolory na czapeczkach są naniesione stopniowo od najciemniemniejszego odcienia do najjasniejszego i tak u mamusi dodatkowym kolorem jest róż- jak na jedyną dziewczynę w domu, u tatusia odcienie niebieskiego a u chłopaków z racji ich niesamowicie błękitnych oczu paseczki w dwóch kolorach na pierwszej niebieski i pomarańczowy a na drugiej niebieski i czerwony :)

monthly_2014_11/konkurs-kolorowy-zawrot-glowy-z-goodie_21238.jpg

monthly_2014_11/konkurs-kolorowy-zawrot-glowy-z-goodie_21239.jpg

monthly_2014_11/konkurs-kolorowy-zawrot-glowy-z-goodie_21240.jpg

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...