Skocz do zawartości
Forum

Ulubione zabawy Waszych dzieci


Rekomendowane odpowiedzi

Moje dziecko to ma fazy ;), czasami przez tydzień kleimy ciastolinę na przemian z układaniem klocków, później przez tydzień bawi się w kucharza itp. Bardzo lubi własnie takie "dorosłe zabawy", ja zresztą tez lubię z nim gotować :) wczoraj razem robiliśmy ciasto na podwieczorek, tutaj znaleźlismy pomysł https://badzdlamnie.pl/badz-dla-mnie-mistrzem-kuchni/-/wyzwanie/zadanie-najlatwiejsze-ciasto-na-swiecie

Odnośnik do komentarza

U nas najwazniejsze sa autka,synek ma male resoraczki ktore np przerzuca duza koparka na wywrotke i taka zabawa jest codziennie. A dla przelamania rutyny mamy gre lotto z firmy granna,ktora sie chetnie bawi i zagadki czuczu. Nawet nie myslalam ze moje dziecko bedzie umialo sie tak zajac tego rodzaju grami. Oczywiscie dobra zabawa jest tez pomoc przy gotowaniu albo pieczeniu-mikser jest najwazniejszym urzadzeniem w domu :-)

Odnośnik do komentarza

My lubimy razem kolorować takie kupne kolorowanki, lub takie które sama zrobie :) zazwyczaj, szyjemy ubranka dla lalek lub bawimy się w dom :) Co do telewizora to tylko w soboty pozwalam, ale to nie jest tak że oglądają go cały dzień. Zazwyczaj w puls2 leci o 20stej w sobote bajka, raz krótsza raz dłuższa, dzieci wiedzą że ten czas jest dla nich. Z tego co wiem, w tym tygodniu będą oglądały Pocahontas, to są bajki takie za naszych czasów, te mądrzejsze i ciekawe.

Odnośnik do komentarza

U mnie córka ma juz 8 lat a syn 10 lat , od 4 lat budowanie bazy, domków z kocy , domku na łóżku ,pod biurkiem , namioty to zabawa na cały dzień a i czasem proszą by zostawić na następny dzień spać w bazie itp. Masa solna też zajmuje im kilka godzin , miska z wodą lub basenik z piaskiem też zajmuje im kilka godzin. Z tych mądrych edukacyjnych zabaw, polecam układanie kostki rubika:

https://www.kostkirubika.pl/

W sklepie mozna kupic proste kostki 2x2 dla dzieci. 

Odnośnik do komentarza

Kiedy nie trzeba miejsca stacjonarnego do pracy, wystarczy wynająć biuro wirtualne z pakietem kompleksowych usług , by w jednym miejscu mozna było otrzymać dla firmy wsparcie, jakiego się oczekuje, i któe jest potrzebne, aby nie biegać po całym mieście . Oszczędza to sporo czasu, któy mozńa przeznaczyć na rozwój firmy czy relaizowanie projektów zawodowych. Pomoc przedsiębiorcom świadczy Optioffice biuro wirtualne https://optioffice.pl/biuro-wirtualne

Odnośnik do komentarza

Mój synek najbardziej lubi zabawki konstrukcyjne, śmiejemy się że rośnie mały inżynier, bo wszystko rozkładałby na części pierwsze. Ostatnio dostał na urodziny zestaw Składaki Drewniaki straż pożarna i buduje pojazd z drewnianych elementów. Ozdabia je kredkami i naklejkami, a potem udaje, że jedzie do pożaru 🙂

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...