Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Rekomendowane odpowiedzi

Dostałam wyniki z bety. Mój wynik to 675.
Normy:
1-2 tydzień : 50-500
2-3 tydzień : 100-5000
3-4 tydzień : 500-10000
4-5 tydzień : 1000-50000
Jak myślicie? Nie za niska? Dzisiaj jest 19 dzień po owulacji.

Progesteron 19,81
Norma w ciąży w 1 trymestrze: 4.7 -50

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość karola116

Hej Dziewczyny, gratulacje :):)
Ja nadal walczę, w tym cyklu dodatkowo brałam MioveliaNac, dodatkowo mam brać Encorton i Acard i zobaczymy. W ogóle ten cykl jest sporo wydłużony, bo w 18 dc miałam dopiero pęcherzyk ok 20 mm.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja już po wizycie. Mój bąbelek jest na właściwym miejscu i ma 0,66cm. Nastepna wizyta 13.01. Mialam dzis powtórzyć bete ale z tego wszystkiego zapomniałam a u mnie tylko do godz. 9.
Zapobiegawczo gin przepisał mi duphaston.
Kaś z tego co widać to masz wyniki w normie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Aga1222

Gratulacje dziewczyny !! Ja teoretycznie na jutro mam termin miesiączki, 14 dni po owu. Bardzo boje się testować. Nie czuję aby miesiaczka miała przyjść. Ale za to jestem bardzo senna, cały czas właściwie zmęczona. Często mi się odbija, robi mi się niedobrze, wczoraj chyba pierwszy raz w zyciu miałam zgage. Nie wiem co o tym wszystkim myśleć. Czy to nie jest po prostu od tej metforminy. Ale nie miałam tak od samego początku jak zaczęłam ja brać. Ale znów na objawy ciążowe to raczej za wcześnie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ewi. Gratuluję i cieszę się, że wszystko jest w porządku ;)
Idealny prezent na święta!

Aga, i jak sytuacja? Będziesz dziś testować czy doczekasz jeszcze chwilę?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja dziś zrobiłam kolejna betę i jest 3351. W poniedziałek bylo 675.
Mam pytanie, jak myślicie kiedy będę mogła iść na USG żeby było coś widać?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kaś92 mi gin teraz mówił żebym przyszła blisko 5tygodnia lub przy becie 1500, myślę że śmiało możesz się umawiać:D
Piękna beta! trzymam kciuki za dobre wiadomości iiii daj znać kiedy idziesz?;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kaś piękna beta! Ja byłam na usg w poniedziałek i był co prawda widoczny tylko pęcherzyk ale przynajmniej wiem że jest tam gdzie trzeba więc u Ciebie też już będzie widać.
Rysia a co u Ciebie jak się czujesz?
Aga 1222 i jak tam, testowałaś?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jejku dziewczyny, ogromne gratulacje dla was ❤️ przecudowne prezenty bożonarodzeniowe. Jak Wasi mężczyźni zareagowali? Żaden nie zemdlał :D
Na pierwszym USG byłam w 5tc ale to dlatego, że wyjeżdzałam za granicę na urlop i wolałam wiedzieć, że jest wszystko ok. Gdyby nie ten fakt, lekarz kazał mi przyjść 6-7 tc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ewi, a dzięki, jak się czuję?no wesoło jest:D od 7t wymioty przez klika dni 4,5x, dostałam lek i tylko mdli, nadal mało jem, zero mięsa i smażonego nic, wegetarianka:D warzywa i jeszcze nie wszystkie bo np śmierdzą mi ziemniaki, przestałam słodzić bo mdli jeszcze bardziej, gin uspokaja że jest ok i normalne-dzidzia rośnie, a jak coś jem to czasem za dwóch, rzadki widok oj mały ten mój jadłospis ehh
KWAŚNE uwielbiam owoce zupy,
ciekawe...9 tydzień dziś!
Ewi kiedy masz kolejną wizytę?fajnie że jest pęcherzyk, tylko patrzeć jak pociecha rośnie, powodzenia na wizytach dziewczyny-tym którym się udało- i które nadal się starają to trzymam kciuki jeszcze bardziej;-*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z tą wizyta to dopiero jestem umówiona na 8.01 ( to będzie 7 tydzień). Lekarka na urlopie, a ja też dopiero dziś od rodziny przyjechałam. Kontroluje betę i dziś po 72h wynik jest 10227. W piątek było 3351. Czuje się dobrze. Czuję dalej te rozpieranie w macicy i jajniki. Piersi zaczynają boleć. Do tego cały czas moge spać. Maz jest solidarny ze mną i drzemiemy razem popołudniami :)

Rysia dobrze, że lekarz zaradził tym wymiotom. Ja nic takiego jeszcze nie mam i mam nadzieję, że może mnie ominą mdłości ;)
Smaki mam, oprócz kawy. Odrzuca mnie na samą myśl.
Ewi u Ciebie jakie objawy?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja dziś już po drugiej wizycie bo myślałam że przyplątała mi się jakaś infekcja ale na szczęście wszystko jest dobrze.
Bąbelek rośnie:-)
Oprócz ciągłego zmęczenia i strasznego bólu piersi nic mi nie jest na kawę mam jeszcze większą ochotę niż zwykle. Następna wizyta 13.01.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Neska1213

Cześć dziewczyny, czasem czytam co u was, ogromne gratulacje dla was za resztę trzymam kciuki! My zaczęliśmy 5 miesiąc :D od wigilii czuje delikatne kopniaki :) dziewczynka częściej, chłopczyk nieśmiało :D niesamowite uczucie, życzę wam wszystkim poczuć to. Szczęśliwego nowego roku!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wszystkiego dobrego w Nowym Roku Dziewczyny. Życzę Wam, aby wasze marzenie spełniło się wraz z nastaniem 2020 roku.
Tym co sie udalo w ostatnin czasie: Rysia, Kaś92 i Tobie Ewi gratuluje. A za te co czekają trzymam kciuki i życzę powodzenia.

Chciałem się z Wami pożegnać. Znikam z tego wątku. Jeżeli, któraś z Was będzie chciala może do mnie pisać wiadomości. Dziękuje Wam, za spędzony tu razem czas.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Patte

Hej dziewczyny :) wszystkiego dobrego w Nowym roku! Mnie dopadło zapalenie pęcherza i mało myśląc zazylam urofuraginum. I teraz się męczę z myślami, że co jak się udało, jest to lek zakazany w 1 trymestrze :( miała któraś z Was taka sytuację?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Patte

24 dc. Mam kłucie w jajniku I obolale piersi. Nie nastawiam się, ale boję się o ten furagin, żebym sobie nie narobiła.... teoretycznie podobno nic na tym etapie nie dociera do dziecka :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Patte

Tym bardziej, że zawsze na tym etapie bolał mnie już brzuch na okres, A teraz nic

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czesem tu wchodzę i czytam co u was.

Patte czytając twoje wpisy to ty w każdym miesiącu jesteś w ciąży.
Zastanawiasz się czy brać furagine?odp: pewnie że możesz jak masz problem z pęcherzem, przecież NIE JESTEŚ w ciąży....
*na tą chwilę

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...