Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Rekomendowane odpowiedzi

Sory ale muszę to napisać ...
Michaelll jakim cudem można zepsuć test ciążowy!?!hahaha dawno nic mnie tak nie rozbawiło jak twój wpis
Nadal mam zdanie tj mam, szczena tutaj opada sama.....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Michaelll

Rysia, przepraszam Cie, ale musze Ci napisac. Dlaczego za kazdym razem probujesz znalezc jakis powod, zeby mnie dogryzc? Nie chce opowiadac szczegolow, w jaki sposob test zostal niewazny, ale dlaczego sugerujesz, ze nie mysle powaznie o ciazy? Mam wrazenie, ze szukasz zawsze jakis sprzeczek ze mna, a ja nie chce na to reagowac. (((

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Michaelll

Patii, nie chcialam tak szczegolowo, ale po prostu troche tego moczu wlalo sie na te okienko, co ma pokazac kreski. I juz dalej nic sie nie pokazalo. W ten sposob popsulam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Spokojnie michaelll;) nic się nie stało nie ma co drążyć tematu;) dziś kupisz drugi test i jak okres jutro nie przyjdzie to go zrobisz więc spokojnie ;) jestem pewna że każda dziewczyna na tym forum poważnie podchodzi do ciąży i stara się zrobić w tym kierunku wszystko co się da;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Michaelll to się zdarza;) nic straconego czekamy do jutra;) nadal trzymam kciuki;) z własnego doświadczenia wiem że czasem są takie psikusy mi kiedyś żadna kreska nie wyszła cały test był biały ani jednej kreski ;) stwierdziłam że test wadliwy musiał być;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No więc nic straconego poczekamy;) może akurat będzie pewniejszy bo to w dniu okresu;) więc już napewno powinien coś pokazac;) a jak się czujesz?;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Michaelll

No masz racje, tak sie czasami zdarza.
A u Ciebie jak? Nadal nic?
Objawy sa nadal?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Michaelll

Ja bardzo dobrze sie czuje, nie mam bolow brzucha.)) wszystko ok :) dzieki ze pytasz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No u mnie narazie cisza:) poczekam do poniedziałku i wrazie co napisze do mojego gin;) u mnie tylko bolące cycki i delikatnie podbrzusze boli przez to nie wiem czego się w sumie spodziewać ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Otóż to. Ale właśnie po odstawieniu duphastonu okres może przyjść nawet i po 7 dniach więc poczekam;) i tak mam wizytę 12 więc nie mam pewności czy by udało się pójść wczesniej. Ale jak mnie coś będzie niepokoić oczywiście skontaktuje się z moim gin napewno pomoże;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Michaelll

Tak masz racje.
Szkoda,ze ta wizyte masz tak daleko jeszcze. W miedzyczasie mozesz jeszcze zrobic jakis test, zeby sie upewnic. Szkoda tylko,ze z tym badaniem krwi nie masz mozliwosci zrobic, bo nie byloby zadnych watpliwosci.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na badania krwi pojadę w nast tyg myślę tak we wtorek jak to tej pory nie pokaże się okres to się przejadę napewno na badanie krwi;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kaś92 we wtorek wizyta? Który to już będzie dzień cyklu?;) Trzymam kciuki żeby pęcherzyki już były większe i żeby owulacja byla;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Michaelll sprostuje, WIELU osobom napewno nasunęło się pytanie: jak można popsuć test? rozbawiłaś mnie tym, oczywiście Rysia ma nie wyparzony język i napisałam, ok więcej pisać TU nie będę, tylko Ty odbierasz źle moje posty, dlatego wolę być na innym forum, tam dla nikogo nie jestem dziwna, tutaj ci wyraźnie przeszkadzam, moje szczere odp tym bardziej, myślałam że o to chodzi, Pati ma rację, nie ma tematu.
Nie napiszę co u mnie bo już czuję te wcipskie komentarze.....przykre takie traktowanie, CZEŚĆ

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Michaelll

Wlasnie, bardzo przykre traktowanie, jesli uwazasz, ze niepoowaznie podchodze do tematow zwiazanych z ciaza. Ja nie jestem wlascicielka tego forum, wiec mozesz pisac tu ile chcesz, mi to nie przeszkadza. Tylko, ze nikt tu nie jest po to, zeby jeden drugiemu dokuczac. Po prostu nie chce dalej tego ciagnac, bo wiem dokladnie, ze jestes w ciazy i nie powinnas sie denerwowac. Bardzo sie ucieszylam, ze udalo Ci sie w tym cyklu i nie chce, zebys sie stresowala. Takze temat zamkniety.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiesz jak mnie traktujesz Michael?najpierw coś odwalisz, ja skomentuje, zagrasz Sierotkę Marysię a mnie obrzucisz błotem, mam dość już tej przepychanki...naprawdę....potrzebuje spokoju cokolwiek się wydarzy, rezygnuje z forum wogòle, wysiadam, możesz być z się dumna, PA
Koniec tematu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Michaelll

Niestety, za kazdym razem sama cos odwalasz..
I juz wczesniej pisalas, ze tu nie bedziesz juz wchodzila, wiec nie udawaj, ze to teraz z mojej winy rezygnujesz z forum.
Mam wrazenie, ze chcesz wszystko zrobic, zeby dziewczyny znowu zaraz polecialy do Ciebie z pomoca,bo tak mocno cie skrzywidzilam. Pf. Poczytaj troche to wszystko, co sama wypisujesz. Co ja napisze, to mam sie bac kurde zaraz zeby rysia nie napisala czegos, albo pisac tak uwaznie,zeby nie podpasc. Czlowiek nie moze na spokojnie napisac co sie stalo. Daj mi wreszcie spokoj.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rysiu spokojnie nie możesz się denerwowac. Ty prawda mi też się nasunęło takie pytanie więc spokojnie;) Rysia ja uważam że twoje rady są naprawdę swietne:) Tym bardziej jesteś bardzo pomocna;) więc dziewczyny spokojnie;) to tylko test który można kupić w aptece i zrobić drugi:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...