Skocz do zawartości
Forum

Inofem a płodność


Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, Gość Daruu993 napisał:

Moje drogie, jako że dawno udzielałam się na grupie, opowiadałam o swoich trudach w walce o upragnionego dzidziusia, chciałam ostatecznie dać swój ostatni wpis. Dziś na świat przyszedł mój synek w 41tc. Trochę przenoszony, ale jestem dumna. Życzę wam wszystkim owocnych starań i szczęśliwych rozwiązań.

Gratuluję i życzę dużo zdrowia dla Ciebie i synka 💓 Niestety przyszło Ci rodzić w trudnych czasach

Odnośnik do komentarza

Ja również udzielałam się na tym forum dość dawno temu. Wiele nicków kojarzę, gratuluję tym co się udało.  Moje bliźniaczki mają już 3 miesiące. Także mówię do wszystkich w końcu i Wam się uda. Trzeba tylko bardziej mocno w to wierzyć 😊

Odnośnik do komentarza

Dziękuję za miłe słowa. Faktycznie przyszło rodzić mi w głupich czasach. To była trudna sytuacja dla mnie i męża, mimo że dla nas to już drugi poród. Przy pierwszym uczestniczył, tym razem niestety nie mógł. Mimo to poród był dla mnie pięknym i niezapomnianym wydarzeniem. Miałam cudowną opiekę, a dzięki personelowi medycznemu ani przez chwilę nie odczułam braku męża. Druga sprawa, że na porodówce spędziłam 10min, wszystko poszło tak szybko, że całą dokumentację wypełnialiśmy po porodzie. Dobrze, że w szpitalu byłam już dzień wcześniej z racji ciąży przenoszonej, stąd cały wywiad przeprowadzono ze mną wcześniej. Życzę wam pozytywnych testów, bezproblemowych ciąż i ekspresowych porodów jak mój. 

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny , biorę inofem już z pół roku i miesiączki mi się e sumie unormowaly bo przez 4 miesiące miałam już po 28 dni A wcześniej raz 28 raz 32 .. rzecz w tym że teraz spóźnia się mi się okres tydzień... Ale zrobiłam 3 testy i wszystkie negatywne . Czy to jeszcze może być ciąża czy to może być przez inofem czy coś innego??

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny, jakiś czas mnie nie było... pomyślałam sobie, ze jak nie będę tak cały czas myśleć i martwić się co jest nie tak, ze nie udaje się... to może uda się...ale niestety...znowu ten niechciany okres... i znowu trzeba czekać kolejny miesiąc... smutek... :( a myśle ze tym razem „trafiliśmy” w ten dzień. Bo i test pokazał owulacje, następnego dnia kochaliśmy się rano a wieczorem miałam Klocia w jajniku ( takie jak co miesiąc, klocia w wyniki owulacji). A na drugi dzień poprawiliśmy. Ale niestety... a co powiecie na wpływ siły wytrysku u mężczyzny ? Bo z wiekiem Panowie już chyba nie maja takiego „wystrzału” ? ;) Czy to ma znaczenie przy zapłodnieniu? Potem jeszcze czytałam żeby nie odkładać sexu tylko na dni płodne. Tylko w inne dni tez kochać się bo poprawi to jakość nasienia, ukrwienie macicy, wpływa na prace jajników. Jedna dziadzie mamy, synka. I szybko się udało :-) a teraz już tyle miesięcy starań i cały czas nic... :( 

Odnośnik do komentarza

Patison92 Tez właśnie zastanawiam się jak to jest z tym infonem. Czy ma wpływ na okres? Bo ja nie mam stwierdzonego psco ale lekarz powiedział żeby brać inofem 1 dziennie bo może pomoc. I jak kilka miesięcy temu brałam przez dwa cykle to czułam kłucia w jajnikach cały cykl (poprawiaja prace jajników ) ale tez czułam takie skurcze jak na okres przez cały cykl i zaczęłam zastanawiać się czy takie skurcze są bezpieczne jak np.zarodek miałby się zagnieździć... ale jak staraliśmy się o pierwsza dziadzie to brałam inofem przez 1,5 cyklu i wtedy udało się i pomyślałam ze teraz tez może to pomoże ale niestety. No i odstawiłam. Bo miałam wrażenie ze tez miałam skapsze miesiączki po braniu inofem. Ale nie wiem czy to z tym wiązać ? Pastiszów 92 a Ty masz stwierdzone Pcos ??

Odnośnik do komentarza

Viki nie mam ale poprostu miałam nie regularne miesiączki i chciałam sobie to jakoś wyregulowac A to podobno pomagało więc zaczelam brać no i tak było już 3 miesiące miałam idealnie po 28 A teraz dostałam dopiero po 36 dniach 😞

Odnośnik do komentarza

Patison92 Może to tak raz miałaś te 36 dni a teraz będziesz miała znowu regularne. Ja mam w miarę regularne ale ostatnio miałam 26 a potem 32 ale to chyba gdzieś tam w przedziale...? Na pewno różne czynniki zewnętrzne maja tez na to wpływ, np. stres...

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny, my staramy się z mężem no już będzie z 3 lata i nic... Mam 24 lata, mój mąż 28. Miałam zdiagnozowane PCOS (najprawdopodobniej, ponieważ miałam iść w lutym do szpitala na badania ale jest wirus), mam dużo pęcherzyków w jajowodach po 9 na każdym, owłosienie, strasznie przybrałam na wadzę, miałam wycinanego guza, ale nic groźnego w prawej piersi. Dziś właśnie idę wykupić swoje zamówienie, kupiłam Inofem i testy owulacyjne. Dziś albo jutro powinnam dostać miesiączkę.Chciałam się dopytać parę rzeczy.

Od kiedy najlepiej pić ten Inofem? 

Czy coś jeszcze dokupić sama do tego Inofemu?

Kupowałyście coś zdrowemu partnerowi?

Ile saszetek najlepiej brać i kiedy?

Pozdrawiam 😍

Odnośnik do komentarza

Witaj Andziiia.

Najlepiej stosować suplementy (tu Inofem) od 1dc, ale nie jest to mus, równie dobrze możesz w połowie cyklu, czy gdy odbierzesz zamówienie. Na opakowaniu Inofem jest napisane 1sasz, ale to suplement więc tutaj dziewczyny zażywały 2sasz,żeby działał jak lek, ja też piłam dwie, dwie na raz rozpuścić w letniej wodzie, na początku stos.przed śniadaniem bo miałam rewolucje żołądkowe, a później po śniadaniu.

Z tymi suplementami to każdy indywidualnie chyba musi, ja miałam problem z tarczycą więc musiałam Wit,B6,B12, jod itp. Polecam Fembion natal 1 bo ma wszystko (jak dla mnie) sporo witamin w 1 tabl.

Mój mąż stosował 1xSalfazin i kwas foliowy przy staraniach, jest niedrogi i pomógł, miał dobre wyniki ~>~>

 

3 lata, ojoj, nie przejmuj się głowa do góry.... ja 3,5r ale się udało i niedługo rozwiązanie😉 powodzenia

Odnośnik do komentarza

cześć dziewczyny

Kupiłam inofem i szukam informacji co do niego od kiedy można go pić. I trafiłam na to forum. Pomóżcie proszę. Staram się z mężem o dziecko ponad rok. W lutym miałam laparoskopie i histeroskopie. Pęcherzyk dominujacy jest byłam u gina w tamtym tygodniu. Wczoraj test owu pozytywny. Czy mogę od dzisiaj pić inofem?

Odnośnik do komentarza

Hej, mam 34 lata mam 2 synów w wieku 12 i 7 lat. W pierwszą ciążę zaszłam bez problemu zaraz po ślubie, z drugą zajęło nam 5 lat... teraz chcemy spróbować o córeczkę :)  niedawno byłam w ciąży, ale 1 kwietnia byłam w szpitalu bo obumarło w 15 tygodniu ciąży(syn)... przy zejściu w 3ciążę nie zastosowałam nic poza kwasem foliowym. W tej ciąży stwierdzono u mnie cukrzycę ciążową. Obecnie mam odstawioną insulinę. Teraz się zastanawiam czy zacząć brać Inofem z polecenia znajomej. Troszkę poczytałam już o tym preparacie i wiem, że dziewczyny biorą 2 saszetki rano i wieczorem i nie wiem tylko od kiedy można zacząć najlepiej przyjmować. I oczywiście czy warto w moim przypadku próbować.  Proszę o jakąś radę. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...