Skocz do zawartości
Forum

Inofem a płodność


Rekomendowane odpowiedzi

Gość karola116

Hej Dziewczyny, gratulacje :):)
Ja nadal walczę, w tym cyklu dodatkowo brałam MioveliaNac, dodatkowo mam brać Encorton i Acard i zobaczymy. W ogóle ten cykl jest sporo wydłużony, bo w 18 dc miałam dopiero pęcherzyk ok 20 mm.

Odnośnik do komentarza

Gratulacje dziewczyny !! Ja teoretycznie na jutro mam termin miesiączki, 14 dni po owu. Bardzo boje się testować. Nie czuję aby miesiaczka miała przyjść. Ale za to jestem bardzo senna, cały czas właściwie zmęczona. Często mi się odbija, robi mi się niedobrze, wczoraj chyba pierwszy raz w zyciu miałam zgage. Nie wiem co o tym wszystkim myśleć. Czy to nie jest po prostu od tej metforminy. Ale nie miałam tak od samego początku jak zaczęłam ja brać. Ale znów na objawy ciążowe to raczej za wcześnie

Odnośnik do komentarza

Ewi, a dzięki, jak się czuję?no wesoło jest:D od 7t wymioty przez klika dni 4,5x, dostałam lek i tylko mdli, nadal mało jem, zero mięsa i smażonego nic, wegetarianka:D warzywa i jeszcze nie wszystkie bo np śmierdzą mi ziemniaki, przestałam słodzić bo mdli jeszcze bardziej, gin uspokaja że jest ok i normalne-dzidzia rośnie, a jak coś jem to czasem za dwóch, rzadki widok oj mały ten mój jadłospis ehh
KWAŚNE uwielbiam owoce zupy,
ciekawe...9 tydzień dziś!
Ewi kiedy masz kolejną wizytę?fajnie że jest pęcherzyk, tylko patrzeć jak pociecha rośnie, powodzenia na wizytach dziewczyny-tym którym się udało- i które nadal się starają to trzymam kciuki jeszcze bardziej;-*

Odnośnik do komentarza

Z tą wizyta to dopiero jestem umówiona na 8.01 ( to będzie 7 tydzień). Lekarka na urlopie, a ja też dopiero dziś od rodziny przyjechałam. Kontroluje betę i dziś po 72h wynik jest 10227. W piątek było 3351. Czuje się dobrze. Czuję dalej te rozpieranie w macicy i jajniki. Piersi zaczynają boleć. Do tego cały czas moge spać. Maz jest solidarny ze mną i drzemiemy razem popołudniami :)

Rysia dobrze, że lekarz zaradził tym wymiotom. Ja nic takiego jeszcze nie mam i mam nadzieję, że może mnie ominą mdłości ;)
Smaki mam, oprócz kawy. Odrzuca mnie na samą myśl.
Ewi u Ciebie jakie objawy?

Odnośnik do komentarza
Gość Neska1213

Cześć dziewczyny, czasem czytam co u was, ogromne gratulacje dla was za resztę trzymam kciuki! My zaczęliśmy 5 miesiąc :D od wigilii czuje delikatne kopniaki :) dziewczynka częściej, chłopczyk nieśmiało :D niesamowite uczucie, życzę wam wszystkim poczuć to. Szczęśliwego nowego roku!

Odnośnik do komentarza

Wszystkiego dobrego w Nowym Roku Dziewczyny. Życzę Wam, aby wasze marzenie spełniło się wraz z nastaniem 2020 roku.
Tym co sie udalo w ostatnin czasie: Rysia, Kaś92 i Tobie Ewi gratuluje. A za te co czekają trzymam kciuki i życzę powodzenia.

Chciałem się z Wami pożegnać. Znikam z tego wątku. Jeżeli, któraś z Was będzie chciala może do mnie pisać wiadomości. Dziękuje Wam, za spędzony tu razem czas.

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny :) wszystkiego dobrego w Nowym roku! Mnie dopadło zapalenie pęcherza i mało myśląc zazylam urofuraginum. I teraz się męczę z myślami, że co jak się udało, jest to lek zakazany w 1 trymestrze :( miała któraś z Was taka sytuację?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...