Skocz do zawartości
Forum

Inofem a płodność


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Wam
Ale dużo piszecie :) fajnie
Przepraszam że mało pisze ostatnio... Dużo się dzieje. Nadal nam się nie udało ale można powiedzieć że poddalam się trochę. W nowym roku pójdę do nowej gin i zobaczę co ma do powiedzenia. Może coś innego będzie. Jak narazie zrzucilam wszystkie leki i biorę tylko Inofolic combi i wit d3. Oczyszczam się bo pewnie będę robic badania. Jak tam U Was? Żyjecie już świętami czy jeszcze nie? :)

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny to zwykle przesunięcie @, dostałam dzisiaj. Jestem załamana, tak bardzo chcę być mamą,niczego więcej mi do szczęścia nie potrzeba. Ja serio nie rozumiem o co chodzi, lekarz mówi, że wszystko dobrze A ja nie zachodzę. Dobrze, że trafiłam na Was I to forum bo wiem, że nie tylko ja mam takie problemy :(

Odnośnik do komentarza

Hej Nass fajnie ze jestes. Zycze Ci abys szybko zobaczyla dwie kreski. Jezeli nie uda sie w tym roku to abys trafila na dobrego lekarza.
Swieta pelna para, dzis polowa okien umyta ale i tak duzo jeszcze zostalo.
Patte spokojnie. Jak pisala Kasiaaa23. Ja wiem ze jestes rozczarowana. Naprawdę nie staracie sie jeszcze dlugo. Na tym etapie lepiej staraj sie tym cieszyc. Staraniami. I nie dorzucaj sobie nerwow. Zycze Ci abys nie musiala dlugo czekac. Chodzi mi o to ze jak troszke nie zmienisz podejscia to kazdy nieudany cykl spowoduje ze Ci sie odechce. Nie pisze Ci tego na zlosc tylko dlatego ze wiem jak to wykancza. Wiec sprobuj spokojniej do twgo podejsc.
Kasiaa23 no to pod rzeznika trafilas z tym welflonem ;/

Odnośnik do komentarza

Iwa dzięki :) Tobie też życzę żebyś szybko zaszła. Super że masz już tyle zrobione.
Trzeba na spokojnie dziewczyny. Psychikę też gra duża rolę. Jak będziecie się stresować za dużo to się nie uda. Jest to rozczarujace jak znowu przychodzi @ ale przynajmniej wtedy jest już nową szansa. Lekarze też pomagają. Życzę wszystkim szybkiego zajście w ciąży.

Odnośnik do komentarza

Macie rację dziewczyny :) lekarz też mi powiedział, że dużo jest w głowie. Powiedział, że mój mąż powinien się przebadać. No a jeśli do marca się nie uda zrobi mi to badanie na niezgodność jajowodow. Trzymam za nas wszystkie kciuki, A teraz cieszmy się nadchodzącymi świętami:)

Odnośnik do komentarza

U mnie święta pełna parą. Chyba z 200 pierników udekorowane, choinkę wczoraj ubrałam :)
Dziś jest 12 dzień po owu, ale wydaje mi się, że nic z tego. Wszystko typowo na @. Ale nie mam czasu o tym myśleć i cieszę się z nadchodzących świąt.
Iwa jak u Ciebie? Kiedy termin @?
Patte ja też muszę mojego męża na badania wysłać.

Odnośnik do komentarza

Kaś92 wyślij męża - mój lekarz powiedział, że nie będzie mi robił żadnych badań dalej do momentu aż nie będzie pewności, że z mężem ok. Widzę, że średnio mu się podoba ten pomysł, ale powiedział, że pójdzie ;)

Odnośnik do komentarza

Kaś92 tak wizyta była 12 miałam się odzywać ale kurde wpadłam w wir świat sprzątanie pierniczki ręczne babki i tak czas zlecia;) okres miałam 2 tyg na wizycie wyszło że mam torbiel 3,5 cm na lewym jajniku wiet tak że tak;) lekarz odstawił duphaston kazał go już nie brać;) więc narazie lecę tylko na inofemie. Co do stymulacji narazie zrezygnowaliśmy bo mąż na wyjeździe częściej niż w domu dopiero jakoś za pół roku będziemy próbować że stymulacja jak do tego czasu się nie uda;) no i w styczniu kontrola czy ta torbiel się wchłania sama czy trzeba lekami;)

Odnośnik do komentarza

Powiedział, że jak trzeba to zrobi. Powiedziałam mu, że faszeruje się hormonami a może na marne skoro nie wiemy czy u niego wszystko w porządku.

Stąd moje pytanie do dziewczyn, które wykonywały takie badanie u swoich partnerów? Doradzicie na co zwrócić uwagę? Widziałam kilka pakietów badań w laboratoriach i wolę się dopytać?

Pati22 rozumiem Cię z tym brakiem czasu na forum, bo sama tak mam ostatnio. To życzę aby torbiel się szybko wchłonęła. Może akurat bez stymulacji się uda ;)

Odnośnik do komentarza

Kaś92. nie wiem o jakie konkretne pakiety Ci chodzi.
Moj robił zwykłe badanie jakości nasienia, czyli np ilośc ogólna plemników (koncentracja) ilość o dobrej budowie, ilość plemników o ruchu postępowym itp itd. :)
3 dni przed bez żadnego stosunku no i jeśli odda do kubeczka w domu to najlepiej przewieźć kubeczek blisko ciała aby utrzymać temp 36.6, a jeszcze lepiej żeby mieć wiarygodne wyniki to tuż przed oddaniem do badań zrobić do kubeczka :) stresujące dla faceta, ale mój dał rade.

wyniki u niego wyszły dobre

Odnośnik do komentarza

Kaś92 u mnie dzis 33 dc. I test negatywny. Ogolnie mam krotki cykle, w tym owulacja była pozno bo 17/18 dc. Odstawiam duphostan i czekam na @. Gdzies tam mialam nadzieje ze moze jednak. Od tygodnia czulam ucisk cos jak na @. No trudno jest mi przykro ze znowu nic z tego. Ale coz mogę poradzic.
Moj też na poczatku nie chcial ale w końcu poszedl. Tez mial takie podstawowe badanie. Wyniko dobre a ilość nasienia plemnikow to bardzo duzo ponad normę.
Weszlam z nim do pokoju w klinice. Wiec faceowi tez mozna pomoc :D
Kas92 trzymam kciiki aby jednak @ Do Ciebie niw przyszla
Patti daj znac po kontrolnek wizycie.

Odnośnik do komentarza

Kasia i Iwa dzięki za informacje. A takie badanie to tylko w klinice czy w zwykłych laboratoriach też robią ?
Mój mąż pewnie wolałby to w domu zrobić niż w klinice ;) muszę podzwonic i zapytać.
Nie dziwię się, że jest to dla nich stresujące. A dajecie jakieś suplementy Waszym partnerom?

Iwa. To kolejny cykl będzie stymulowany?
U nas widzę bardzo podobnie. Ja mam 31 dc. A owulacja była w 18 ;)

Odnośnik do komentarza
Gość Borneoska

my jak staraliśmy się o drugie dziecko w wieku 34 ja, 36 mąż to zrobiliśmy badania, on plemników ja owulacyjne i jajeczkowania no i wystarczyło tylko śledzić dni płodne, kupiłam taki zwykły tester owulacyjny ze śliny i udało się

Odnośnik do komentarza

Kaś92 nie wiem, gdzie można jeszcze zrobić. Zerknęłam na stronę diagnostyki i chyba też mają. Nie znam się jak to jest czy dostarczając do takiego laboratorium jest gorzej czy nie. Pewnie jak się dostarczy w odpowiednich warunkach to też ok. Choć np tam gdzie ja robię badania krwi to i tak wiozą do innego miasto ok 50 km. Jak z nasieniem nie wiem. To już pewnie trzeba się dowiedzieć. Chodzi mi o to, aby mieć w miarę pewność, że oni też dobrze się 'zaopiekują'.
My wybraliśmy na miejscu, aby mieć też spokój. Umówiłam nas na 9 na badanie i o 11 mieliśmy wizytę u lekarza a wyniki już były. Mi to też pasowało bo jedna droga, a mam też 60 km do kliniki.
Wiem, że facetów to drażliwy temat, ale w końcu każdy zrozumie, że to ważne.
Mój brał fertil man plus, teraz lekarz nam polecił coś innego. Supramen. Ma dobre wyniki ale nie zaszkodzi.
Tak Kaś kolejny cykl z aromkiem też. Tylko, że mam brać 6 dni, nie 5. Podobnie u nas. Będziesz testować?

Kasiaaa23 daj znać co powie lekarz po wizycie. Trzymam kciuki. Znam ten widok Kasiaaa. Fajnie ale przykro :(
Tak jest nowe szanse. Choć jak przyszłam do domu to już miałam chwile zwątpienia.

Odnośnik do komentarza

Porozmawiam z moją lekarka o tych suplementach dla mężczyzn, o których pisalyscie. Wstępnie czytałam i mają dobre opinie.
Te leki i wizyty już i tak dużo kosztują więc tyle różnicy nie robi ;)

Kasia jak po wizycie?
Oj tak, ten widok jest najgorszy. U mnie w pracy cały czas słyszę o dzieciach i każdy się mnie pyta kiedy ja planuję. Do tego święta i rodzina będzie znowu wypytywać.

Iwa to dobrze, że plan jest.
Oj nie wiem czy będę testować. Jak na razie to wszystkie objawy na @.
Jak nie przyjdzie do soboty to wtedy będę testować. Na razie czekam.

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny, Waszej WETERANCE Rysi-- udało sie--po 3,5r STARAŃ!!!:D
Jestem w 8 tygodniu ciąży (dokładnie jutro) miałam wizyty w odstępach 10dni (zewzgl na ryzyko poronienia (2x), teraz podobno można odetchnąć z ulgą i wizyty rutynowo co 3 tyg, jesteśmy przeszczęśliwi!!! nareszcie...
Strach zawsze zostanie, ale teraz tylko się cieszyć i modlić o zdrowie
Na zdj.ciaza młodsza o 2dni-oznaczenie-GA

Życzę Wam takiego samego szczęścia, i Wasz cud nadejdzie, trzeba tylko bardzo w to wierzyć i działać z mądrym gin!
Trzymam za wszystkie starające kciuki żeby szybko się udało zajść w ciążę ze szczęśliwym happy endem
Buziaki nie poddawajcie się!:D

monthly_2019_12/inofem-a-plodnosc_81245.jpg

Odnośnik do komentarza

Rysia06
Cześć dziewczyny, Waszej WETERANCE Rysi-- udało sie--po 3,5r STARAŃ!!!:D
Jestem w 8 tygodniu ciąży (dokładnie jutro) miałam wizyty w odstępach 10dni (zewzgl na ryzyko poronienia (2x), teraz podobno można odetchnąć z ulgą i wizyty rutynowo co 3 tyg, jesteśmy przeszczęśliwi!!! nareszcie...
Strach zawsze zostanie, ale teraz tylko się cieszyć i modlić o zdrowie
Na zdj.ciaza młodsza o 2dni-oznaczenie-GA

Życzę Wam takiego samego szczęścia, i Wasz cud nadejdzie, trzeba tylko bardzo w to wierzyć i działać z mądrym gin!
Trzymam za wszystkie starające kciuki żeby szybko się udało zajść w ciążę ze szczęśliwym happy endem
Buziaki nie poddawajcie się!:D

Rysia przyjmij moje gratulacje :* dzidzia juz ma ponad 1 cm, więc rosnijcie :*
U mnie dziewczyny po 3 tyg równo od tego strasznego dnia pojawiła sie laktacja...tzn kropelki mleka wypływają... Odebralam wynik histopatologiczny lozyska i wymaz z pochwy...no i wyszlo, ze mam 3 bakterie w tym e coli i paleczki gronkowca...kur*a!! Po pierwszej miesiaczce mam się udać do ginekologa na wizyte i wtedy bede brała antybiotyki. Prawdopodobnie któraś z bakteri zabiła mojego synka. Pamietajcie zeby robić posiewy z pochwy w ciąży, ja nie mialam ani razu i sie tragicznie skonczylo. :(

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...