Skocz do zawartości
Forum

Inofem a płodność


Rekomendowane odpowiedzi

Dorka tak strasznie mi przykro. Nie wiem czemu spotyka taka tragedia kobiety, które będą cudownymi mamami.
Nie wyobrażam sobie co czujesz. Również i mnie zakuło wszystko z bólu na samą myśl co teraz czujesz.
Pamiętaj, że jesteśmy z Tobą i pisz do nas jeżeli będziesz miała na to siły.
Bardzo mi przykro.
Nie wiem co napisać. Trzymaj się.

Odnośnik do komentarza

Kaś92, Wiesz co dzisiaj w nocy mnie bolały jajniki, ale nie jak na owulacje. Ta prawa strona z tymi pęcherzykami, ale to raczej też nie na owulacja. Zresztą jak ostatnio myślałam, ze to owulacja to na monitoringu okazało się że nie. Ja też się denerwuję , w sumie to już od jakiegoś czasu. Nie wiem tak naprawdę czego się jutro spodziewać. Miał to być cykl z imseminacją, ale sądzę że nie będzie. Albo nie urosły pęcherzki, albo w najlepszym przypadku jest już po owulacji.
A Ty Kaś czujesz cos ? Inne objawy ? A jak się czułaś na clo?

Odnośnik do komentarza

Byłam na monitoringu 17dc. Te dwa pęcherzyki w lewym jajniku mają teraz po 19mm i na jednym jest jakiś wzgórek/wybrzuszenie co świadczy o tym, że za 24h pęknie. Przynajmniej powinien. Próbujemy czy sam z siebie pęknie w tym cyklu. Mamy działać teraz przez trzy dni. W piątek kolejny monitoring.
Co do objawów jakie mam od poprzedniej wizyty to ból jajników ale bardziej po prawej niż po lewej stronie a na prawym nic się nie dzieje. W sumie to tyle.
Cieszę się, że przynajmniej urosły i będzie jakaś próba :)
Iwa trzymam kciuki żeby u Ciebie wszystko było w porządku.

Odnośnik do komentarza

Ja tez juz po wizycie. A jednak te bole co nie moglam az spac z niedzeili na poniedzialek to owulacja. Wiec sie spoznilismy. No trudne. W następnym cyklu sprobujemy z inseminacja.
Gin powiedzial, że cialko żółte jest. Kazal brac przez 14 dni duphostan.
Troche zmniejszyly sie torbiele wiec dobra wiadomosc. Troche o diete podpytalam. To lekarz powiedzial ze najzdrowsza dieta to śródziemnomorska. Jadam rybki ale nie za dużo. Wiec plan wlaczy rybki :)
Kas92 owocnych starań ;)
A co u Was Dziewczyny? Opowiadajcie.

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny trzymam za nas wszystkie kciuki :) wy przynajmniej wiecie z czym walczycie... ja niestety nie wiem czemu nie zachodzę ;/ dajcie rady co robić dalej? co sprawdzić? Czy męża wysłać na badania? czy czekać do tego nieszczęsnego roku jak lekarz mówił

Odnośnik do komentarza

Iwa to dobrze, że torbiele się zmniejszyły. Czyli już pewna inseminacja w następnym cyklu?
Ja też za mało jem ryb i staram się to ostatnio zmienić. Więc też próbuje tej diety ;)

Patte badania męża nie zaszkodzą. Lepiej eliminować wszystkie możliwości po kolei. Mężczyźni jednak nie chętnie chcą się badać.

Odnośnik do komentarza

Kas92 tak przyszły cykl inseminacja o ile trafimy z dniem :D
Daj znac koniecznie jak po wizycie. Trzymam kciuki.
Patte nie masz konta i nie pamietam histori.
Uwazam ze chlopa trzeba wygonic na badanie ale na spokojnie. Moj na poczatku nie chcial, ale w końcu sam powiedzial sam dojrzal ze trzeba sprawdzic.
Dziewczyny jak testy ?

Odnośnik do komentarza

iwa1987
Kas92 tak przyszły cykl inseminacja o ile trafimy z dniem :D
Daj znac koniecznie jak po wizycie. Trzymam kciuki.
Patte nie masz konta i nie pamietam histori.
Uwazam ze chlopa trzeba wygonic na badanie ale na spokojnie. Moj na poczatku nie chcial, ale w końcu sam powiedzial sam dojrzal ze trzeba sprawdzic.
Dziewczyny jak testy ?

Staramy się od kilku miesięcy, z moich badań wyszła za wysoka prolaktyna, którą już wyleczylam. To chyba cała historia w skrócie:)
Odnośnik do komentarza

Hej. Obserwuje Was od jakiegoś czasu i w końcu postanowiłam coś napisać. Od około roku staramy się z mężem o dziecko. Na USG widać ze mam policystyczne jajniki ale robiłam tez badania hormonów i wyniki mam bardzo dobre. Dostałam Siofor do tego mam brać Ovarin lub Inofem. Które polecacie? I może słyszaliscie jakieś opinie o tej metformine w leczeniu PCO?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...