Skocz do zawartości
Forum

Inofem a płodność


Rekomendowane odpowiedzi

Rysia, przepraszam Cie, ale musze Ci napisac. Dlaczego za kazdym razem probujesz znalezc jakis powod, zeby mnie dogryzc? Nie chce opowiadac szczegolow, w jaki sposob test zostal niewazny, ale dlaczego sugerujesz, ze nie mysle powaznie o ciazy? Mam wrazenie, ze szukasz zawsze jakis sprzeczek ze mna, a ja nie chce na to reagowac. (((

Odnośnik do komentarza

Michaelll sprostuje, WIELU osobom napewno nasunęło się pytanie: jak można popsuć test? rozbawiłaś mnie tym, oczywiście Rysia ma nie wyparzony język i napisałam, ok więcej pisać TU nie będę, tylko Ty odbierasz źle moje posty, dlatego wolę być na innym forum, tam dla nikogo nie jestem dziwna, tutaj ci wyraźnie przeszkadzam, moje szczere odp tym bardziej, myślałam że o to chodzi, Pati ma rację, nie ma tematu.
Nie napiszę co u mnie bo już czuję te wcipskie komentarze.....przykre takie traktowanie, CZEŚĆ

Odnośnik do komentarza

Wlasnie, bardzo przykre traktowanie, jesli uwazasz, ze niepoowaznie podchodze do tematow zwiazanych z ciaza. Ja nie jestem wlascicielka tego forum, wiec mozesz pisac tu ile chcesz, mi to nie przeszkadza. Tylko, ze nikt tu nie jest po to, zeby jeden drugiemu dokuczac. Po prostu nie chce dalej tego ciagnac, bo wiem dokladnie, ze jestes w ciazy i nie powinnas sie denerwowac. Bardzo sie ucieszylam, ze udalo Ci sie w tym cyklu i nie chce, zebys sie stresowala. Takze temat zamkniety.

Odnośnik do komentarza

Niestety, za kazdym razem sama cos odwalasz..
I juz wczesniej pisalas, ze tu nie bedziesz juz wchodzila, wiec nie udawaj, ze to teraz z mojej winy rezygnujesz z forum.
Mam wrazenie, ze chcesz wszystko zrobic, zeby dziewczyny znowu zaraz polecialy do Ciebie z pomoca,bo tak mocno cie skrzywidzilam. Pf. Poczytaj troche to wszystko, co sama wypisujesz. Co ja napisze, to mam sie bac kurde zaraz zeby rysia nie napisala czegos, albo pisac tak uwaznie,zeby nie podpasc. Czlowiek nie moze na spokojnie napisac co sie stalo. Daj mi wreszcie spokoj.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...