Skocz do zawartości
Forum

Inofem a płodność


Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki Iwa, Daru-no właśnie, nie wierzyłam ci, nawet teraz siedzi mi ten spadek o 2* i myślę że to sen
Iwa 3 cykle wcześniej gin kazał mi brać po ovu jak byłam na monitoringu 18dc, dał mi 2 opakowania, mój M twierdził że będziemy w każdym cyklu tak robić, było mi cit przykro: po co? po || kreskach miałam robić... a on swoje więc biorę:D miał chłopak nosa, teraz się cieszę i jestem mu wdzięczna że tak się wkręcił w te starania, widzę jak bardzo mu zależy, dziś po mmsie testu po sekundzie zadzwonił szczęśliwy!tak bardo chciałabym żeby sie udało i nie zawieść....
Wrzucę wykres

monthly_2019_11/inofem-a-plodnosc_80504.jpg

Odnośnik do komentarza

Rysia no gratuluję, wspaniała wiadomość od rana. Będzie super prezent na Mikołaja. Super, że jesteś pod opieką dobrego lekarza, który zna się na rzeczy (immunologia itp) dobrze to wszystko poprowadzi,pokieruje i będziesz spokojna, zobaczysz. Ja tylko mogę ze swojej strony napisać, że też miałam w ciąży w terminie @ ból brzucha i plamienia na dodatek przez pierwsze 3 miesiące. Wszystko było ok. Jeszcze raz gratuluję.
Iwa1987 a przypomnij mi, długo się zmagasz z torbielami?

Odnośnik do komentarza

Rysia super wiesci z rana!! Tak myslalam, ze zbyt szybko skreslilas ten cykl. Bardzo sie ciesze z tej pieknej informacji. Teraz my wszyscy stoimy w kolejce za Tobą.)
Widzicie, nie mozna sie poddawac.
❤️❤️ Takie piekne nowiny podnosza na duchu.

Odnośnik do komentarza

Ojjjjj Pati przykro mi... że jesteś w kropce, mam cichutka nadzieję że ci jeszcze pokaże test dwie kreski, albo dowiesz się na wizycie, pamiętam że masz wizytę 12go?czy miał ci przyspieszyć, odp kiedy?

Kaś stosowałam syrop Guajazyl od @ do ovu (zawsze do 13dc) 1 łyżeczkę rano i wieczorem, olej z wiesiołka 4tabl.tak samo Guajazyl, polecam na śluz.

Odnośnik do komentarza

Tak wstępnie wizyta jest 12go. Chyba że po duphastonie nadal nie dostanę okresu wtedy mam zadzwonic i od razu mnie przyjmie;). Czuje brzuch bo czuję ale to chyba jednak nie ciąża. Oby się to szybko wyjaśniło mam taką nadzieję. Już bym chciała dostać tego okresu zacząć nowy cykl a na wizycie poruszyć temat tych moich braków owulacji. Nie mam pomysłu jak ją przywrócić

Odnośnik do komentarza
Gość Karola1144

A ja mam pytanie, jestem drugi cykl na stymulacji letrazolem. Pęcherzyk był, ładnie pękł po ovitrelle, we wtorek miałam monitoring na potwierdzenie owulacji. A od dwóch dni boli mnie brzuch jak na okres. Oczywiście przyjmuje dwa razy dziennie duphaston. Jak myślicie, co to się dzieje? A i Rysia gratuluję, cały czas obserwuje to forum ☺

Odnośnik do komentarza

Pati czemu chcesz brać 7 tabl. Duphaston?masz 7 czy chcesz przyspieszyć ew.@?ja bym ci radziła brać tj mówił gin bo 10 dni się bierze, chyba że masz tylko 7 to 7szt.

Doradzcie mi... bo poszukałam Luteinę i zastanawiam się czy nie brać dop, wyczytałam od poprzedniego gin z sms żeby brać 2x dziennie, mam 15szt, starczyło by do wizyty na tydz, tym bardziej w mojej sytuacji myślę że powinnam, jak myślicie? zapytam jeszcze do gin z Wrześni, jutro myślę napisać.

Odnośnik do komentarza

Chciałabym przyspieszyć @ szczerze mówiąc męża i tak nie ma grudniowe starania to raczej i tak nie wyjdą więc lipa będzie...hmm luteina w sumie nie zaszkodzi a zawsze może pomóc jest ponoć naturalna więc możesz śmiało brać tym bardziej że miałaś takie zalecenia, ale zawsze też możesz zapytać gin czy coś jak masz kontakt;) będziesz powtarzać test czy kreseczka ciemnieje?;)

Odnośnik do komentarza

Rysia nie zaszkodzi brać, chociaż ja bym chyba zaczekała na info od gin, bo gdyby on był zdania że nie ma potrzeby to nie wiem jak organizm zareaguje na nagłe odstawienie luteiny. No chyba że przekonasz go o kolejną receptę, wtedy możesz spokojnie brać. Mi mój gin kazał brać 2x100 dowcipnie i stopniowo zmniejszać dawkę do 8 tc. Wiem że czasem zaleca się do 12 tc aż łożysko się wykrztałci, ale mój gin był zdania że do 8 tc to już kosmówka przejmie większość funkcji ciałka żółtego. Zaufałam chociaż miałam obawy czy nie powinnam do tego 12tc.

Odnośnik do komentarza

Rysia caly dzien chodzisz w moich myslach :D pozytywnie oczywiscie.
Wrzucisz nam jutro test no nie :D
Popatrzymy, zapatrzymy i sie zarazimy :D
Rysia ja bym chyba na twoim miejscu wzięła luteinę oczywiście najlepiej Zapytaj lekarza Jak piszą dziewczyn ale do tej pory Myślę że możesz brac.
Pati ogólnie bierze się 10 dni ale jeżeli jesteś pewna że ciąży nie ma to wtedy można odstawić chyba ale też nie chce się mądrzyć.
Hej Bibs. Z tymi moimi torbielami to ja w sumie sama nie wiem na USG 3 miesiące temu wyszły ale nie miałam USG robionego przez trzy miesiące około więc możliwe że to wtedy się zrobiło. poprzedni ginekolog nie chciał za każdym robić USG mówił że nie ma potrzeby. Teraz są dwie sztuki. Rok temu miałam laparoskopię diagnostyczna i wtedy miałam usuniętą torbiel aczkolwiek nigdy nie było jej na USG więc trochę się zdziwiłam jak lekarz powiedział że usunął. Za 3 lata temu do dwóch też miałam ale się wchłonęło po hormonach. Torbiele krwotoczne też mi się robiły ale też przeważnie się wchłanialy.
Póki co sama jestem podekscytowana nowinami od Rysi :D
A co u Was Bibs? Jak maleństwo ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...