Skocz do zawartości
Forum

Inofem a płodność


Rekomendowane odpowiedzi

Kas92
Mialam takie klucie raz, ale tak zeby bolalo to nie.
Dopiero owulacja to byla bardzo bolesna. Naprawde tak jakbym miala dostac okres. Wydaje mi sie, ze lek mogl miec na to wplyw.

Ale wiesz moze dobrze, ze czujesz jajniki, czyli cos tam sie jednak "rusza". Zobaczysz, tym razem beda pecherzyki.

A ja sie zapytam, jest ktos z Was kto badal szyjke macicy?
Podobno po owulacji opada, a ja mam nadal wysoko. Czytałam, ze jesli dojdzie do zaplodnienia to szyjka bedzie tak wysoko. To prawda? Zna sie ktos na tym?

Odnośnik do komentarza

dziewczyny ja do tej szyjki :D
piszecie wysoko lub nisko, a twarda lub miękka? Jaka powinna być we wczesnej ciąży? z ciekawości pytam, może się podzielicie wiedzą :)

Pati ja na clo miałam dwa cykle z luteiną i 3 cykle bez tego, w tych dwoch cyklach z luteiną ładnie mi wydłużyło II faze , mialam za krotka bo tylko 8 dni :) wydluzyla do 12-13 jakoś.

co do samego clo to ja nie miałam żadnych dolegliwości, ale za to wkońcu zaczęłam odczuwac dzień owulacji, to kłucie jajnika z ktorego pęka pęcherzyk.

Do całej reszty trzymam kciuki :)

Odnośnik do komentarza

Z tego co mi lekarz mówił to jest wysoko i jest twarda bynajmniej u mnie tak było. Dopiero pod koniec ciąży akurat jakoś parę dni przed porodem stwierdził że jest nisko i się zrobiła miękka. No i w sumie parę dni po wizycie urodziłam córeczkę:) no tak myślę że jak teraz się nie udało to na wizycie poruszę temat clo może to pomoże zajść w ciążę;).

Odnośnik do komentarza

Rysia ja też widzę cień na testach o czułości 10mlu... więc może coś powoli się zaczyna dziać a test mniej czuły jeszcze nic nie wykrywa. I w teorii... spadek progesteronu przed @ powoduje, że ból piersi ustaje wiec jak bolą to super. Jeny aż mam ciarki :D, będziesz powtarzać jutro test? :) trzymam kciuki za Was wszystkie!

Odnośnik do komentarza

Pati, no jesli chodzi o wysokosc szyjki macicy, to po prostu jest tak, ze jesli nie mozecie jej dosiegnac albo ledwo ledwo to jest wysoko i wtedy zawsze jest miekka szyjka, a jesli nisko to wyczuwa sie takie twarde no i jest tak blisko tego ujscia jakby, ze nie da sie nie wyczuc
Nie wiem jak to okreslic. Heh.

Odnośnik do komentarza

Bibs
Rysia ja też widzę cień na testach o czułości 10mlu... więc może coś powoli się zaczyna dziać a test mniej czuły jeszcze nic nie wykrywa. I w teorii... spadek progesteronu przed @ powoduje, że ból piersi ustaje wiec jak bolą to super. Jeny aż mam ciarki :D, będziesz powtarzać jutro test? :) trzymam kciuki za Was wszystkie!

Bibs zobaczę jak jutro temp, ale będzie kusić żeby zatestować:D wolałabym jednak jak się spóźni chociaż z 1 dzień...

Odnośnik do komentarza

Pamiętajcie że przy badaniu szyjki-badamy o stałej godzinie, najlepiej wieczorem, NIE rano. Notatki lubię zapisywać aplikacji-Mój kalendarzyk, badajcie badajcie;-)
Ja przy 1 ciąży miałam długa szyjkę, ciąży, zamknięta a w drugiej średnia i się zmartwiłam....
W tym i tamtym cyklu się pogubiłam bo tj piszecie była długo wysoko, w tamtym cyklu dopiero 2 dni przed @ była nisko i krótka więc wiedziałam że przyjdzie, a teraz?muszę to usiądź wszystko i przeanalizować, ale jest wysoko, ucieszyło mnie to co napisałyście

Odnośnik do komentarza

Mało wierzyłam tym 2 wcześniejszym testom, bo cień, ale przy trzecim chyba już tak:D
Mam tylko bóle brzucha i piersi jak na @ od 25dc byłam pewna że przyjdzie @ dziś dopiero dużo białego śluzu
U mnie badania-betę robią w czwartki:-( do 5 tyg. miałam się zgłosić do gin we Wrześni, powoli będzie trzeba
Jestem bardzo podekscytowana, zestresowana od 3 dni i sto myśli dobrych i złych, bardzo się cieszę i zarazem boję tj 3 ciąża...mam nadzieję że tym razem szczęśliwa daj Boże
Wklejam wykres
N3ss tobie najbardziej dziękuję za tempki, jesteś w tym mistrzem! zobacz jak ładnie koleżanka cię posłuchała:D i oooo

monthly_2019_11/inofem-a-plodnosc_80503.jpg

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...