Skocz do zawartości
Forum

Inofem a płodność


Rekomendowane odpowiedzi

Tak N3ss jestem b.zadowolona, porobił badania, i dał tą heparynę (po ovu 1x się z tym spotkałam, nigdzie na forum tak nie ma, tylko po ||, no ale mówił że: trzeba rozrzedzać krew jeszcze przed ew, ciążą, zaufałam mu. Ciekawe tylko czy tak w każdym cyklu będzie, wizyty, recepty
N3ss może to nie objawy na @ ;-) oby nie przyszła, mam nadzieję że szybko znajdziesz dobrego gin
Kasia dwa spadki, ajajaj...

Odnośnik do komentarza

U mnie juz lepiej, juz wstaje i chodzę po domu nie tylko leżing caly dzien. Plamienie ustalo jakos 3-4 dni temu. Dzisiaj jest moj 9t5d. Tylko od kilku dni przyplatalo mi sie zapalenie dziąseł ;( masakra jakaś opuchniete cale i jeszcze jakas afta na policzku mi sie zrobila :( mialyscie cos takiego w ciazy? A i jeszcze mam pytanie...co chodzi o czop ciazowy...tzn nie wiem czy mi sie szyjka macicy nie moze zalepic czy jaki czort ale co jakis czas na papierze widzę taki siwy glutek...maly siwy czy hmm beżowy glutek. Juz sie chyba powinno zalepic wszystko. Kurde zawsze coś :( wczesniej na początku ciazy moglam jeść wszystko i każdych ilosciach a teraz to jem bo muszę na nic nie mam ochoty..ogolnie jakis wstręt do jedzenia mam :(

Odnośnik do komentarza

Cześć wszystkim , tez staram się o dziecko aktualnie 3 cykl bez rezultatów , cały czas biorę kwas. Od początku jestem pod okiem lekarza robiłam wszystkie badania na tarczyce i było
Ok, miesiąc temu robiłam badania hormonalne , które tez wyszły ok . Na usg tez wszystko wyglada dobrze , poprzednim razem z byłym partnerem starałam się 7 miesięcy ( dodam ze on aktualnie spodziewa się dziecka w innym związku wiec kłopot leży u mnie ) . Robiłam podczas ostatniej owulacji test pokazałam mi dwie kreski jedna troszkę słabsza ale była , śluz tez co miesiąc podczas dni płodnych mam taki jak powinien być , lekarz zalecił mi pic inofem ?nie wiem już co robić :(

Odnośnik do komentarza

Dodam jeszcze ze teraz jestem 3 dni przed @ , robiłam dziś test i wyszedł negatywny..

Lusi24
Cześć wszystkim , tez staram się o dziecko aktualnie 3 cykl bez rezultatów , cały czas biorę kwas. Od początku jestem pod okiem lekarza robiłam wszystkie badania na tarczyce i było
Ok, miesiąc temu robiłam badania hormonalne , które tez wyszły ok . Na usg tez wszystko wyglada dobrze , poprzednim razem z byłym partnerem starałam się 7 miesięcy ( dodam ze on aktualnie spodziewa się dziecka w innym związku wiec kłopot leży u mnie ) . Robiłam podczas ostatniej owulacji test pokazałam mi dwie kreski jedna troszkę słabsza ale była , śluz tez co miesiąc podczas dni płodnych mam taki jak powinien być , lekarz zalecił mi pic inofem ?nie wiem już co robić :(
Odnośnik do komentarza

Dzień dobry,
Jestem tu nowa i mam nadzieję, że mogę do was dołączyć :)
Po krotce moja historia wygląda tak. Staramy się z mężem kilka miesięcy o dziecko. Jednak z uwagi na moje długie cykle 60-65 dniowe jest to ciężkie. Na początku starań byłam u ginekologa na podstawie USG zostało stwierdzone PCOS jednak po wykonaniu wszystkich badań lekarka to wykluczyła. Pęcherzyki rosną bardzo powoli. Objawy owulacji (śluz, ból, dodatnie testy owulacyjne itp.)to około 40-44 dzień cyklu. Po czym pęcherzyk nie pęka....i tak co cykl. Pije Inofem, brałam przez trzy miesiące Castagnus. Jednak nie pomogło. Jestem w trakcie pierwszego cyklu z CLO 1x1. W 12 dc monitoring i pęcherzyk tylko 9 cm. Lekarka powiedziała, że cykl stracony. Mam brać od 16 dnia luteinę. Powiedziała, że często się tak dzieje w pierwszym cyklu i organizm dopiero zaskakuje w drugiem cyklu. Stąd moje pytanie. Czy któraś w Was dziewczyny miała taka sytuację?
Dodam też, że miałam bardzo dziwna sytuację. W szóstym dniu cyklu (nie było już krwawienia) współzylam z mężem, a na następny dzień rano zauważyłam jasno czerwone jednorazowe krwawienie, które zmieniło się na brunatne delikatne plamienie i trwało jeden dzień. Czy ktoś spotkał się z takim przypadkiem? Czy możliwe, że CLO tak podziałało? Jest to niemożliwe żeby uznać to za plamienie owulacyjne, bo to był 6/7 dzień cyklu.

Odnośnik do komentarza

Kaś92
Dzień dobry,
Jestem tu nowa i mam nadzieję, że mogę do was dołączyć :)
Po krotce moja historia wygląda tak. Staramy się z mężem kilka miesięcy o dziecko. Jednak z uwagi na moje długie cykle 60-65 dniowe jest to ciężkie. Na początku starań byłam u ginekologa na podstawie USG zostało stwierdzone PCOS jednak po wykonaniu wszystkich badań lekarka to wykluczyła. Pęcherzyki rosną bardzo powoli. Objawy owulacji (śluz, ból, dodatnie testy owulacyjne itp.)to około 40-44 dzień cyklu. Po czym pęcherzyk nie pęka....i tak co cykl. Pije Inofem, brałam przez trzy miesiące Castagnus. Jednak nie pomogło. Jestem w trakcie pierwszego cyklu z CLO 1x1. W 12 dc monitoring i pęcherzyk tylko 9 cm. Lekarka powiedziała, że cykl stracony. Mam brać od 16 dnia luteinę. Powiedziała, że często się tak dzieje w pierwszym cyklu i organizm dopiero zaskakuje w drugiem cyklu. Stąd moje pytanie. Czy któraś w Was dziewczyny miała taka sytuację?
Dodam też, że miałam bardzo dziwna sytuację. W szóstym dniu cyklu (nie było już krwawienia) współzylam z mężem, a na następny dzień rano zauważyłam jasno czerwone jednorazowe krwawienie, które zmieniło się na brunatne delikatne plamienie i trwało jeden dzień. Czy ktoś spotkał się z takim przypadkiem? Czy możliwe, że CLO tak podziałało? Jest to niemożliwe żeby uznać to za plamienie owulacyjne, bo to był 6/7 dzień cyklu.

Witaj ;) moze poproś o jakis inny lek na owulacje, na mnie clo wogole nie działa, zaden pecherzyka nie bylo. Dopiero aromek+pregnyl i dzisiaj mam 10t1d. ;)

Odnośnik do komentarza

Dorka1989 - myślę, że skoro to pierwszy cykl to powinnam się posłuchać zaleceń lekarza. Jak to nie wypali to powiedziała, że zwiększy ilość CLO do dwóch dziennie.
Z drugiej strony może owulacja przyjdzie trochę później, ale jednak przyjdzie, więc nie powinnam brać luteiny od razu od 16 dnia. Od trzech dni bardzo bolą mnie jajniki, podbrzusze i plecy od strony prawego jajnika (dziś 14dc). Może to po CLO?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...