Skocz do zawartości
Forum

Inofem a płodność


Rekomendowane odpowiedzi

Daru dzięki za bardzo czytelny obraz, czyli miałaś bardzo podobnie do mojego wykresu, dzień przed spadkiem-12dc pęcherzyk 20mm (u mnie skok), 13dc spadek (pozytywny test ovu i śluz mleczny) i skok 14dc czyli pękło jajeczko-ś.mleczny, następnie temp z dziś w 15dc spadła czyli koniec ovu. Zgadzasz się? Bo ja tak myślę, gin mówił 12dc lub 14dc pęknie (a z wykresu dwa skoki), zaufałam choć pod swoim czujnym okiem obserwatorskim, zobaczymy;-)
Byłabym przeszczęśliwa jakby tak faktycznie było ehh dziś i jutro nie będzie przytulanek, więc tyle serduszek co jest musi starczyć:D
N3ss też masz rację, ovu po pasku 12-36h liczę że u mnie to było 24h;-) zawsze mi się udawało dzień po pasku poztywnym
będzie co będzie
Jutro jedziemy daaaleko na 18tke do siostrzeńca więc troszkę pobalujemy, odstresujemy, oderwiemy od tematu bo jak zawsze się wykręciłam:D taki już chyba głupol że mnie
Aaaa w poniedziałek 9:15 mam jeszcze raz gin, czy zaszła ovu, trochę dla mnie ta wizyta jest ciut naciągnięta, no ale jak chce zobaczyć to pojadę na wizytę.

Odnośnik do komentarza

I jak tam Rysia samopoczucie? Pewnie tak obstawiona bylas serduszkami przed i po owu, ze teraz musi się udać :* ja dziewczynki nadal leżę, bylam dzisiaj u gina zobaczyć czy wszystko jest ok, czy serduszko bije i jak tam jest z tym moim krwiakiem. Więc z dzidzią jest wszystko ok, serduszko bije, dzisiaj jest moj 9t1d a dzidzia ma 23mm, tydz temu bylo 11 mm wiec prawidlowo rośnie. A krwiak tydz temu miał prawie 2 cm teraz jest 9mm wiec sie zmniejsza. Dzięki Bogu! Lekarz powiedział, że będę jeszcze przez jakis czas plamic na brązowo bo krwiak sie musi oczyścić. Niby nie kazał mi leżeć caly czas tylko sie oszczędzać ale poleże jeszcze na wszelki wypadek. Nastepna wizyta za 2 tyg. Kamień spadł mi z serca bo bałam sie o serduszko...ale maluszek jest silny. Powodzenia dla was kochane.

monthly_2019_10/inofem-a-plodnosc_79053.jpg

Odnośnik do komentarza

Daru ale piękne zdjęcie dzidziusia, niech rośnie!
To kamień z serca, dobre wiadomości, oszczędzaj się, dokładnie
Daru mam tak dziwny wykres, górki pagórki ehh że ciągle siedzę nosem w necie, aaa sorki że tak szybko przypisalam sobie twój opis, ale naprawdę tak myślę j.w.
Mam teraz spadek po ovu 2 dni, wrzucam zdj, napiszecie też swoje zdanie?????
Bo być może znalazłam coś, co chciałabym przeczytać hmm:-/
Mogłabyś jeszcze raz wrzucić swój szczęśliwy cykl z temp, to już nie będę szukać, dobrze?chce zobaczyć spadek (-dki) po ovu ucb

monthly_2019_10/inofem-a-plodnosc_79060.jpg

monthly_2019_10/inofem-a-plodnosc_79061.jpg

Odnośnik do komentarza

Daru fajnie :) daj znać jak tam wizytę!
Dorka przykro mi ze musisz leżeć ale to jest wspaniałe ze idzie wszystko tak jak należy. I krwiak się niekszyl i dzidziuś zdrowo rosnie. Po prostu super
Rysia takie temperatury są zazwyczaj w 6-7 dpo. A nawet wtedy to z tego co czytałam po angielsku to raczej jest taki drugi przypływ estrogen. Ludzie myśleli że to przez implantacji ale nawet kobiety które nie są w ciąży maja takie spadki. Nie patrzyłabym na to. Poczekaj do następnej wizyty i przestań szukać odpowiedzi w internecie!! :*

Odnośnik do komentarza

Dziś temp podskoczyła
Nie wiem skąd ten mój dziwny wykres, zawsze mierze 7ej rano lub trochę po a przez ost.3 dni o 6ej to może przez to były niższe ehh
Już po wizycie, 18dc jest po owulacji, pękło jajeczko! jest ciałko żółte, mam brać od dziś Clexane 40mg raz dziennie i stałej porze, M umie to mi będzie robił, i czekać za terminem @ 25go mam mieć i na łączu z gin
Co u was dziewczyny? pozdrawiam

monthly_2019_10/inofem-a-plodnosc_79095.jpg

Odnośnik do komentarza

Dzięki Daru, pomogłaś mi, N3ss również;-*
Ja myślę że ovu była tj mówił gin między 12 a 14dc bo później jest spadek 15dc (pamiętam tutaj z forum jak dziewczyny chodziły na monitoring to było po ovu przy spadku) ale wiesz róznie to mogło być, ale dokładnie może i wtedy;-) grunt że zaszła owulacja, tak się z tego cieszę:D zobaczymy jak dalej będą tempki, tak teraz tylko czekanie

Odnośnik do komentarza

N3ss myślę żeby wskoczyć w czwartek na krew-progesteron, co do testowania? pewnie Rysia nie wytrzyma do @ i zrobi wcześniej:D
A tak poważnie to nie wiem, byłam 2x w ciąży, może przy kolejnym razie też poznam, objawy te nie są mi obce choć za każdym razem ciut inaczej
M zrobił mi 1 zastrzyk heparynę iiiii przykro mi się zrobiło... łzy w oczach ale cóż "pierwsze koty za płoty"

Odnośnik do komentarza

Rysia rozumiem :p boisz się o progesteron czy chcesz po prostu sprawdzić? Haha znam to. No właśnie każda ciąża jest inna. Z pierwsza miałam taki ból piersi ze masakra praktycznie od razu a z drugą to nic kompletnie. Miałam bardzo regularne miesiączki a chyba miałam z 5 dni spóźnienia więc wieczorem robiłam test i wyszedł pozytywny.
O jejku zastrzyki. Ale może nie będzie tak źle. Mają pomóc :)

Odnośnik do komentarza

Z tym testowaniem to czekajcie do terminu miesiączki. U mnie w 26 DC test o czułości 10 negatywny. Także te kilka dni lepiej wytrzymać a mieć pewność.
Co do luteiny to mój obecny lekarz kazał mi odstawić już w 7-8 tc. Stwierdził że na prawdę niski odsetek kobiet ma problem z progesteronem jak już są w ciąży. Że luteina ma sens po owulacji, a później niby nie zaszkodzi aż tak ale też nie uchroni przed poronieniem. Miał też jakieś uwagi na temat leków typu luteina w przypadku noszenia pod serduszkiem chłopca. Ale nie zagłębiałem się w ten wpływ.
Wykresy są u was dziewczyny na prawdę obiecujące.

Odnośnik do komentarza

Rysia to zobaczymy co będzie :) daj znać jak będziesz miała wyniki. Haha i tak wcześniej. Ja miałam dopiero parę dni po terminie @
Daru fajnie że piszesz jak było u Ciebie też :) ja przy drugiej ciąży miałam duphaston do 12 Tc. I tak miałam plamienia ale wszystko było w porządku. Co 2 tyg byłam u lekarza... Właśnie u tego samego co teraz robi problemy zeby mnie leczyć dalej :p ja nie planuje testować a jeśli już to dopiero w 30dc jak będzie spóźniony. Czyli piątek

Odnośnik do komentarza

Daru masz rację że z tym testowaniem, mi w 1c-1dzień przed @ negatyw, 1dzień po terminie negatyw a 5d po terminie pozytywny, a 2c-dzień po @ pokazało, po to są właśnie objawy ciążowe, tylko wiecie ten ZAPAS mam i podejrzewam że to może kusić:D
Ja brałam Luteinę jak chodziłam na monitoring, przy Clo też, ale też spotkałam się z tekstem: daje Luteinę po usłyszeniu serduszka, to ta bezduszna baba mówiła co chodziłam z ciążami, brak słów, teraz nie biorę, czy dobrze?nic nie mówił teraz gin, więc mam okazję zbadać, ok dam znać N3ss, to będziemy trzymać kciuki 30/31!
Może i miałyście rację z tą moją ovu... rozrysowałam sobie i ciekawe czy starczy serduszek eh
Wrzucam też super opis wykresu, jak oznaczać temp

monthly_2019_10/inofem-a-plodnosc_79129.jpg

monthly_2019_10/inofem-a-plodnosc_79130.jpg

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...