Skocz do zawartości
Forum

Inofem a płodność


Rekomendowane odpowiedzi

Rysia dobrze powiedziałaś kuzynce. Niech pomyśli jeżeli potrzebuje odpocząć niech odpocznie. Nie wiem jakie ma przekonanie. Niektórzy nie chcą. Ja narazie wybieram opcję działanie mam nadzieję że z moim bedzis dalej ładnie szło. Wiem że jest wykończony już wieczorem po całym dniu i kładzie się i chwila i spi to szkoda mi było go wczoraj męczyć. Ale i tak tarmoszenie było warte he he :D
Rysia możesz spróbować z kimś jeszcze jak jest z polecenia. Zobaczysz po 1 wizycie czy konkretny i opracuje plan dzialania. A jak stwierdzisz że coś nie tak to wtedy zadziałałasz z klinika.
A wracając do monitoringu to gin co chodziłam wcześniej to przy clo tylko na początku kazał na monitoring przy pierwszych 2 cyklach A ten powiedział że powinno się robić monitoring już po pekneciu czy wszystko czy nic zostało aby nie było takich niespodzianek jak teraz u mnie . Jak przy usg lekarz mówił stazystce co pisać i mówił że jedna zmiana 20 mm druga 30 i już sama nie wiem czy nie jeszcze jedna to już myślałam że się rozplacze Ale powiedział że to spokojnie że się wchłonie.
I wiem że po prostu trzeba działać i to jest na to plan Ale nie ma chłopa cały czas to jak eh.
Cieszę się Rysia ze niedługo Twój wraca. Teraz faktycznie możesz zregenerować baterię.

Odnośnik do komentarza

Fajnie Iwa że idzie go namówić na tarmoszenie:D lato dużo pracy
Rzadko po ovu robi się monitoring, mój gin przy monitoringu (że w kolejnym) dokładnie "wiercił" sprawdzał czy nie ma torbieli po Clo, no i nowe pęcherzyki wiadomo, naprawdę z USG byłam mega zadowolona bo mierzył wszystko, są małe ucb więc nie przejmuj się;-)
Nio, będzie do połowy sierpnia w domku o ja!!!:D

Odnośnik do komentarza

Iwa super wiadomość że poszłaś tam. Mam nadzieję że to będzie dla Was dobrze i cos więcej zrobią.
Mia i Nadia fajnie że nie dokucza ciąża i jest ok :) najważniejsze że dobrze się czujecie i dzieci rosną :)
Kasia przykro mi :( ja też się zgadzam z tym by zmienić gin. Czasem tylko tego trzeba.
Rysia byłam po leki tylko. Mam teraz 20 dc. Robilam testy jak wróciłam i były pozytywne od razu. Temp zaczęłam mierzyć z 5 dni temu to nawet nie widać owu ani nic. Inaczej podchodzę do tego cyklu. Będzie co będzie. Super że Twój będzie w domu :) będziecie mieli dobra zabawę. Właśnie mój poszedł z powrotem do pracy od dziś :(
Zgadzam się że dobrze powiedziałaś szwagierce.

Odnośnik do komentarza
Gość kasiaa23

hej dziewczyny.

oo we Wrześni? mam do niej ok 80km
Napisz później jak oceniasz doktorka :)
ja dziewczyny właśnie umówiłam się do innego gin, ma sporo pozytywnych opinii od dziewczyn, ktore zachodziły przy PCOs.
w piątek lece na wizyte, zobaczymy co będzie.
Ten cykl na clo, bez monitoringu, kłucie lewego jajnika w 14dc od 15dc podwyższona temp z 36.3 na 36.8, dziś 19dc.
Już sie nie nastawiam że napewno tym razem się uda. Nie mam na to sił.

zobacze co nowa gin stwierdzi.

Trzymajcie sie dziewczyny, 3mam kciuki żeby Wam sie udało

Odnośnik do komentarza

Cześć wszystkim. Nie sadzilam, że kiedykolwiek bede potrzebowac wsparcia, ale znalazlam się w patowej sytuacji. Z mężem staramy się o dziecko juz rok (to duzo, malo? sama nie wiem), ale do tej pory nic z tego. Nadal jestesmy na etapie dobierania lekow: witamina E i magnez od dawna biorę, Myolic, czyli kwas foliowy (kiedys to byl chyba Inofolic) polecony od kolezanki z pracy poprawil wyniki badan i testuje jeszcze od niedawna clo, bo poprzedni gin dlugo nie uznawal mozliwosci problemu bezplodnosci.
Jak wy sobie radzicie z tym wszystkim? Ostatnio mam wrazenie, że przez stres wyrwe sobie włosy.

Odnośnik do komentarza
Gość kasiaa23

hej Olka
a co masz nie tak z wynikami jeśli po kwasie foliowym uległy poprawie? :)

spokojnie ja się staram już ponad rok. Teraz zmieniam ginekologa, w piątek pierwsza wizyta.
Czy Twój mąż robił badanie nasienia? może niekoniecznie u Ciebie jest problem?

masz cykl monitorowany na clo?

DZIEWCZYNY gdzie jesteście??? :)))

Odnośnik do komentarza

N3ss to ładnie leki działają, tylko się cieszyć:-)
Kciuki dziewczyny za wasz cykl:D
Kasia dobrze że zmieniłaś gin, jak z tamtego byłaś niezadowolona, zobaczysz co ten doradzi, piątek już niedługo;-)
Jak będę miała kompletne namiary to chętnie podam, ja od razu się umawiam i jadę, dziś 9dc ale sob 13dc niedz 14dc przytulanka pewnie będą tak czy tak, ale i tak gdzieś w głowie siedzi że "to te dni" OMG no nie występie:D
Witaj Olka, dla nas staraczek rok to wieczność:D ale dla gin rok starań to normalka, jasne rozgość się, będzie raźniej
Iwa jak staranka?cucb?

Odnośnik do komentarza
Gość kasiaa23

Rysiu ja mam cały czas w głowie, że to ten cykl :D
tyle sie naczytałam, że zachodzą dziewczyny na clo.
Ten cykl jest dziwny bo owu była, a ja wogóle nie mam po niej śluzu tak zawsze miałam ogrom białego/mlecznego tak teraz nic.
Moze to znak, a może znów sobie coś wkręcam

Odnośnik do komentarza
Gość Neska1212

Hej dziewczyny, dzisiaj u mnie 31 dzień cyklu od kilku dni bolą mnie piersi a od wczoraj brzuch.. jutro rano mam wizytę więc zobaczymy. Nie nastawiam sie, bo moje cykle są ok 35 dniowe ale to cykl na Clo i zastrzyku na pęknięcie.

Odnośnik do komentarza

~kasiaa23: np. zmniejszył mi się LH od inozytolu (to chyba inaczej witamina B8) w tym Myofolicu. Wcześniej miałam za wysokie wyniki, teraz jest trochę lepiej
To powodzenia u gina :) A dlaczego zmieniasz?
Tak, mąż robił badanie parę miesięcy temu i wszystko wyszło prawie w normie. Prawie, ale lekarz stwierdził, że nie powinno to sprawiać problemu
Ostatnio gadałam z ginem o monitorowaniu i chyba się w końcu na to zdecyduję, nie ma co zwlekać
Rysia06: Rzeczywiscie, rok wydaje się strasznie długim czasem... ale jak słysze, że niektóre z Was starają się już parę lat... naprawdę szanuję Waszą determinację. Ja ostatnio podupadam na duchu.
~Neska1212: powodzenia! Oby wkrótce zaskoczyło

P.S. Jak tam się dzisiaj macie?

Odnośnik do komentarza

Kasiaa bo to tak trzeba chyba myśleć "to ten cykl" i robić swoje:D
Neska o nie...tak mi przykro, tak ładnie się zapowiadało, oj to kruciutko się starasz, miejmy nadzieję że z Clo będzie łatwiej i czytałam że jesteś pod dobrą opieką gin, to najważniejsze
Tak Olka, trzeba wyrobić sobie cierpliwość w tych staraniach, wiem to bardzo trudne jak ma się doła czy dość, ale to przychodzi po czasie, głowa do góry dziewczynki;-) Pisałaś że na Myofolicu?a Clo też? nie było monitoringu? który dc masz?
A nasieniem się nie przejmuj, jak są ok, wystarczy jeden GAD :D

Odnośnik do komentarza
Gość kasiaa23

Olka zmieniam gin ponieważ: po pierwsze dał mi clo na 2 msc, w pierwszym raz byłam na monitoringu gdzie stwierdził że owulacja już była, na drugim cyklu żadnego monitoringu. Po drugie stwierdził, że jak teraz pół roku nic to dopiero spr i zrobi zabieg na drożność jajowodów. To dla mnie zbyt długo bo po tym czasie to już będzie półtora roku starań.
A gin ktorą teraz znalazłam ma bardzo dobre opinie od dziewczyn, które zachodziły przy niej nawet z pcos.

Dziewczyny też mam problem z hormonami męskimi, od endokrynologa mam zapisane leki:
Euthyrox N25 1xdziennie
Glucophage 750mg(teraz nazwa Symformin 750mg) 2xdziennie
do tego mam inofolic i ogólną multiwitaminke.
Przez 3msc stosowałam luteine dopochwowo- zlecone przez gin
a także próbowaliśmy 3msc z żelem Pre-seed ale nic z tego :(

Jutro na wizyte do nowej gin, spróbuje ją namówić aby dała mi skierowanie na badania hormonalne znów, bo w sumie nie wiadomo czy te leki które stosuje działają w tym temacie.

pozdrawiam kochane :)

Odnośnik do komentarza
Gość kasiaa23

hejo dziewczyny,
wróciłam niedawno z wizyty u nowej gin i powiem Wam że narobila mi nadziei :D
powiedziała, że jak na 5dni przed okresem to mam dość grube endometrium co moze sugerować ciąże i że może teraz się udało.
Dodatkowo wypatrzyła coś i zaznaczyła na usg ale narazie nic na ten temat nie mówi. Powiedziała że mam tydzień poczekac i jak @ nie przyjdzie to zrobić test :D
a w razie gdyby sie nie udalo to zapisala mi juz Clo i jesli @ przyjdzie umowic sie na wizyte w 12dc :) wtedy rozpocznie monitoring.

kurdeer narobiła mi nadziei i to bardzo.

Odnośnik do komentarza

Kasia to trzymamy kciuki :) Koniecznie daj znać co i jak.
Chyba podobnie mamy cykl ja mam dzisiaj 22 dc.
Olka witaj. Wiem że Ci ciężko, pod tym względem to my się tutaj dobrze rozumiemy.
I pamiętaj że z nami możesz zawsze i o wszystkim pisać.
Rysia Nass i co u Was? Który dzień cyklu ? Nass jak się czujesz teraz na lekach ?
Kasia eutyrox też biorę 25 Ale tych innych leków to już nie znam. A jakieś badania kazała Ci zrobić już?
Też stosuje jakoś żel i też jakoś efektów brak.
Neska trzymam kciuki za ten cykl u Ciebie.

Odnośnik do komentarza

No hej;-) u mnie 14dc i jak myślicie?? TAK owulacja!! a mąż pojechał dziś, ja to mam szczęście:D ale były 2 serduszka
skusiłam się na robienie owulaków...
Kasiaa to wspaniałe wieści! trzymamy kciuki mocno mocno, robiłaś test?wrzucisz wykres z temp? jak przeczucia?/dziewczyny?
Kasiaa pre-seed...hmm:-/ też myślałam o żelu, od wczasów spodobało nam się z olejkiem...zamówię żel bo nawet M się pytał czy z Durex ma kupić, ale on "zabija" plemniki więc ten żel byłby super: "ty się na tym lepiej znasz kochanie to zamów" no oki:D
Przepraszam za odważne pytanie ale: daje poślizg? podobnie do Durex czy bardziej olejek?
Ktoś testuje w tym miesiącu?
Neska jaki plan działania na ten cykl?jakie badania robisz?
N3ss cucb?i Iwa? udało się wykorzystać te dni?kciuki

monthly_2019_07/inofem-a-plodnosc_76761.jpg

Odnośnik do komentarza

Cześć Wam! U mnie nic, czekam na @. Może jutro albo pojutrze będzie. Dobrze się czuje po lekach, nic takiego mi nie jest więc jest ok. Oczywiście już zaczęłam testować z tydzień temu. Kupię może lepszy test na jutro bo mam te z allegro i nie wiem jak o nich myślę.
Co tam u Was? Który dzień cyklu?
Dzisiejszy test tak dla jaj. Jeden z fleszem i jeden bez w ciągu 5 min były zrobione.

monthly_2019_07/inofem-a-plodnosc_76773.jpg

monthly_2019_07/inofem-a-plodnosc_76774.jpg

Odnośnik do komentarza

Rysia ale pozytyw ja to u siebie takiego to już dawno nie widziałam. Rysia fajnie że masz kontakt i umawiasz.
Rysia taki żel tak też się zachowuje. Poślizg więc spokojnie możesz. A Durex masz rację odpada.
Nass to wrzuć jutro foto. Na razie z tych zdjęć nie widzę za Bardzo nic. Ale może na tel tak to wygląda.
Będę trzymać kciuki. A przed okresem czujesz jakis ból brzucha?
U mnie jutro 26 dc. Nie wiem może też zatestuje trochę mnie brzuch czasem boli tak trochę jak przed okresem więc raczej nic z tego nie bedzie. Nawet nie jestem przekonana czy owu była.
Jutro jedziemy na wakacje więc okres na wakacjach Ale co zrobić. Zawsze mam wakacje nie wczes ehh.

Odnośnik do komentarza

Iwa właśnie czasem widzę czasem nie. Zależy od zdjęcia chyba. Ale mój tel robi źle zdjęcia i jeszcze mały mi rozczaskal to nie widzę najlepiej. Poczekam aż będzie lepszy test. Nic nie czuje nawet temp nie spadł jeszcze tak nisko.
Dlaczego nie wiedz czy była o? Super gdzie jedziecie? W góry??

Odnośnik do komentarza
Gość kasiaa23

Rysiu zaraz wypisze niżej temperaturki, nie mam mega dokładnych do dwóch miejsc.
przed chwilą zrobiłam test co prawda popołudniu i negatywny, więc straciłam nadzieje :( chyba że to jeszcze za wcześnie.
Pre seed jest super mega poślizg, nie ma porownania co do tych z durex. Polecam pomimo wysokiej ceny.
Temperatury:
1 dc @
2 dc @
3 dc @
4 dc @
5 dc 36.5
6 dc 36.5
7 dc 36.5
8 dc 36.6
9 dc 36.6
10 dc 36.5
11 dc 37.0
12 dc 36.4
13 dc 36.4
14 dc 36.3
15 dc 36.3
16 dc 36.6
16 dc 36.7
17 dc 36.8
18 dc 36.8
19 dc 36.7
20 dc 36.8
21 dc 36.7
22 dc 36.9
23 dc 36.8
24 dc 36.7
25 dc 36.8
26 dc 36 8 (dzień dzisiejszy 22.07. ,popołudniu test negatywny)

co myślicie o tym?
troche dziwne to wszystko bo gin na usg stwierdził że "coś tam przebija" i na zdj to zaznaczył, a test negatywny.
@ powinien przyjść w czwartek 25.07.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...