Skocz do zawartości
Forum

Inofem a płodność


Rekomendowane odpowiedzi

Iwa kosmetyki tj coś co tygryski lubią najbardziej:D Ależ oczywiście że doradze, choć to temat rzeka, może trafię z odp, bardzo ważne jest wszystko od początku, PIELĘGNACJA DOMOWA-żel do twarzy oczyszczający, maseczka, peeling z drobnoziarnisty, podkłady i krem matujący (pamiętajmy żeby był zawsze składnik nawilżający) polecam kupować profesjonalne kosmetyki u kosmetyczki czy fryzjerskie produkty, ja mam naszą polską firmę BANDI (można też zamówić na www.bandi.pl) a drogeryjnych firm jest tak wiele że cho cho, tak robię makijaże i używam podkłady z Estee Lauder (drogi ale warty, na długo by ci starczył, kryjący i fajny matt a kolor tj indywidualna sprawa (w Dauglas musiałabyś zobaczyć) ale polecam też bazy z Inglota (podkłady do mieszanej słabe) i Rimmel podkłady matujące-tak dla siebie-uwielbiam! (np 1 w słoiczku jest najbardziej matujący) bazy też są super
Ja raczej mam zawsze 3 podkłady i dwa mieszam, nawet sobie, teraz tylko na wiosnę używam 1 koloru;-)

Odnośnik do komentarza

Madzia, Rysia super dziękuję za info. Na pewno coś wybiorę z tego co podalyscie. Szkoda że Was wcześniej nie zapytałam, zanim kupiłam podkład. Ale w sumie faktycznie też mogę miec więcej jak będą dobre :)
Po pracy przeszukam neta zgodnie z waszymi podanymi danymi. To chyba i nowy krem muszę kupić. Niby mam jakiś matujacy z cynkiem i niby podane że nawilżający. A jaki krem Wy polecacie?
Wiedziałam, że mi coś doradzicie bo ja to w malowaniu chyba marny egzemplarz:D
A dziś tempka poleciała 4 kreski w dół. No nic czekam na @
Dziękuję Wam bardzo za pomoc :)

Odnośnik do komentarza

Iwa ja się nie znam na tym w ogóle. Przestałam się malować i większość czasu mam tylko maskare i kredke. Bardzo dużo mam trądzikow po malowaniu to wydawało mi się że mam złe dobrane podkładki. A oczy mnie bolą od tuszu i kredek.
Podkłady mam l'oreal i maybelline, róż mam maybelline i bourjois. Tusz maybelline, kredka Estee Lauder, cienie różne ale ulubione maybelline. Nic nie doradze bo sama nie wiem :(

Odnośnik do komentarza

Ja też jestem przede wszystkim za dobrą pielęgnacja. Od kilku ładnych lat unikam kontaktu twarzy z wodą kranowa(zalecenie dermatologa) toteż nie używam żadnych żeli do mycia, poza tym nie lubię tech kleistych mazi i na twarzy i dekolcie (taka fobia;) ), do zmywania makijażu i codziennej pielęgnacji używam płynu micelarnego z biodermy od 5 lat. Kremy z jak najbardziej naturalnych składników (aktualnie sylveco rosadia a mam cere naczynkowa).
Bardzo długo szukalam odpowiedniego podkładu...Dwie opcje krem cc magical eveline na lżejszy makijaż, ale okazało się, że zawiera filtr przenikajacy i nie można go używać w ciąży i przy kp to odstawilam na razie. Druga opcja podkład w płynie catrice hd liquid coverage, który mnie urzekł za dobre dopasowanie do mojej cery z niedoskonałościami i znalazłam w koncu swój idealny odcien tylko, że mieszam go z kremem bo sam robi "tapetę". Tusz eveline volume celebrities, którego używam też kilka lat, kredki do kresek catrice bo są fajnie miekkie (nie lubię wysuwanych), cienie Inglot i korektory również, mam te do kasetki. Ostatnio odkryłam coś takiego jak pomada do brwi i ćwiczę z nią makijaż brwi bo brwi to moja najsłabsza strona-prawie ich nie ma. Kiedyś sobie na pewno permanentny makijaż zrobię :D

Odnośnik do komentarza
Gość Magda860

A ja po odstawieniu tabletek zaczęłam używać testera owulacji ze śliny afrodyta, łatwy, tani sposób na sprawdzenie czy jajeczkowanie w ogóle w danym cyklu występuje. Afrodytę kupiłam na stronie naturalnaplodnosc.

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny jesteście wielkie :)
Nass wszystkie wskazówki sobie ponotuje, aby nic nie zgubić. Właśnie ja też mało się maluje bo dawno zauważyłam, że jak za często to potem jakieś takie krosteczki mi wyskakują. Dziękuje Nass :)
Bibs to też cała historia tego. Kurcze nie znam dużo rzeczy z tego, ale teraz mam jakąś ściągawkę czego szukać :)
I tusz fajnie, że podałaś to też przetestuje :)
Pomada do brwi, aż poszukam co to, bo ja to daleko w tyle z tym wszystkim.
Permanentny podobno fajna sprawa :)
Bibs, a jak się "czujecie"? Fajnie, że tu zaglądasz.
Zdrówka dla Was.

Jeszce raz Dziewczyny bardzo Wam dziękuję :) Coś czuję, że będę Was nękać jeszcze pytaniami :D

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczynki :)
Lekarz zrobił USG i jest już bijace serduszko, dzidzia mała bo ma zaledwie 3mm ale wszystko jest w porządku. Moja aplikacja na telefonie pokazywala inny tydzień...bo lekarz powiedział ze wczoraj jest tydzień 5 dzień 7 czyli od dziś dopiero zaczynam tydzień 6 dzień 1 :)
Z objawów hmm troszkę Mnie mdli rano, ale nie wymiotuje, podbrzusze w ciągu dnia boli jak przy @ tylko zdecydowanie mniej. Poza tym piersi są takie jak przed okresem. W ogóle Ja się nie spodziewałam ze jestem w ciąży bo zawsze po owulacji bolaly mnie piersi i jajniki i jam w szczęśliwym cyklu zaraz po owulacji zaczęły boleć piersi to myślałam ze znów się nie udało, i oczywiście zapomniałam o całych staraniach bo co miesiąc tak miałam i późnej pojawiala się@ ...a tu taka niespodzianka

Odnośnik do komentarza

Miaa super wieści. Samego zdrówka dla Was.
Jeszcze @ nie ma. Ale to już kwestia chwil. Jak dziś nie to jutro. Nawet się tym bardzo nie przejąłam. Chyba powoli oswajam się z tym, że to się nie uda. Ale Tak jest łatwiej.
Madzia daj znać co o jak
Nass zaczynasz starania?
Rysia A jak u Ciebie ?

Odnośnik do komentarza

Iwa właśnie ze nie. Ale długo też nie miałam @ więc może akumulacja jest. Jakiś dziwny nieciekawy. Przypomina mi się poronienie ale przecież coś by widział chyba bo byłam na usg.
Ah rozumiem :( przykro mi. Miałam nadzieję że ten cykl Ci się uda

Odnośnik do komentarza

N3ss to dziwna @ ehh, tym bardziej że wspomniałaś hormony wyszły ok
Narazie za wcześnieu u mnie na test ciążowy bo jest 9 dni po ovu, 11 będzie 26dc pt, zobaczę czy w ogóle zrobię, chyba że coś będę przypuszczać albo mąż pokusi:D
Ja też N3ss się zastanawiałam odnośnie moich ciężkich zalewających okresów a zwłaszcza po ostatnich tekstach ciążowych/cieniach II kreski ale tempka nie pokazywała że ciąża czy zagnieżdżanie itp a poza tym pamiętam ten ból przy poronieniu to nie jest menstruacyjny tylko....masakra....więc to była u mnie pewno normalna @
A ty N3ss czułaś teraz przy/przed @ okropny ból? czy to krwawienie nasuwa taką myśl?
Moja temp stoi, przydałoby się żeby podskoczyła a nie spadła, chociaż w tym cyklu nie wierzę w cud

monthly_2019_05/inofem-a-plodnosc_74757.jpg

Odnośnik do komentarza

Rysia dobrze wygląda wykres teraz tylko do góry musi iść :) trzymam kciuki. Odkąd miałam cc to nie mam w ogóle prawie bólu w brzuchu. Pamiętam jaki to był straszny ból przy poronienie ale miałam takie bóle przy cc że to było naprawdę nic. Miałam takie miesiączki kiedyś że aż wymiotowalam z bólu. Bardzo dużo się zmieniłam. Ale chyba kończy się po malu i będzie można się starać

Odnośnik do komentarza

N3ss i poszła temp do góry o 1*, zostały 3 temperatury do @, Flo pokazuje że 4 @, więc najważniejsze są teraz, no i czy spadnie o 2* to linia podstawowej?to już pozamiatane, chyba że tylko o 1 spadnie to jeszcze, niby implantacja trwa najdłużej jak wyczytałam 12, nawet do 14 dni, ale spadek powinien być 7-10:-/ u mnie dziś 10 dni po ovu i spadku żadnego nie ma, trochę wczoraj czytałam o tych wykresach i umysł się rozjaśnił, chyba ciut się martwię bo płaski mój jest, ale te moje stałe temp świadczą o fazie ciałka żółtego i produkcji progesteronu jeśli bardzo spadnie to wiadomo że nie przekształci się w żółtkowy pęcherzyk ciążowy ale jeśli COŚ to musi być temp nie dotykająca linii podstawowej, u mnie rysuje się ona w 36,5* a dziś 36,7* zobaczymy, jedyne co mi przeszkadza przy tym Clo to bolące piersi przez drugą połowę cyklu, ale już ostatni raz, zacznę w następnym Inofem+Castagnus po 2szt.
N3ss to dobrze że się kończy @ ;-)

Odnośnik do komentarza

Nass to szybkiego końca @.
I przyjmych:D owocnych starań
Rysia trzymam kciuki, ładnie wygląda wykres. Chyba pół internetów:D przezukalas z wykresami. Na pewno skorzystam z Twoje wiedzy.
U mnie dziś początek cyklu, ale oczywiście było parę chwil co mocno się pilnowalam, aby przy ludziach nie wstrząsnąć z bólu.
I dziś mówie o nie. Za to wszystko dziś bedzis gorąca kąpiel. I tak leżę i nie chce wyjść :D
Madzia pamiętaj daj znać co i jak.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...