Skocz do zawartości
Forum

Inofem a płodność


Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie N3ss, sprawdzałam twój wykres, super temperatura na wyższym poziomie przez ostani czas, dobrze się zapowiada ucb;-) tylko te testy?????u mnie też widzisz, na dwoje babka wróżyła....po wykresie wydaje mi się że ok bo w 1 dzień tempka spadła ale (!nie poniżej linii) i znów wysoka, myślicie że jest szansa żeby wierzyć pozytywnym testom? 2 ostatnie dni bez Luteiny i wysoka temp.

monthly_2019_04/inofem-a-plodnosc_74176.jpg

Odnośnik do komentarza

Myślisz Bibs? Te testy pozytywne 2 po zastrzyku i 2 po czasie....nie testuje więcej bo dzień dwa i się wyjaśni:D
Zastanawia mnie czy ten spadek to na @, z tego co pamiętam tj.tempka by spadła poniżej linii podstawowej (do niższych temperatur to pozamiatane) a tak...hmm też myślę że się dobrze zapowiada, też bym chciała żeby nie spadła;-) czekamy

Odnośnik do komentarza

Dzięki dziewczynki, ale chyba nadzieja prysła.... czytałam wczoraj o tej tempce o faktycznie może spaść ale DO 10 dni od ovu (nawet poniżej linii) i jest wtedy zagnieżdżenie, *ewentualnie po spadku temp.gdyby znów podskoczyła i utrzymała się dalej przez 5 dni wyższa i nie spadła już do @---to 1 przypadek było że ciąża, u mnie chyba już pozamiatane bo dziś 34,4, tak więc nie warto testować PRZED @ bo głupoty wychodzą, szkoda bo miałam naprawdę nadzieję, pewnie dziś lub jutro przylezie ehhh....

monthly_2019_04/inofem-a-plodnosc_74184.jpg

Odnośnik do komentarza

No zastrzeliła mnie rano ta temperatura, 3 razy mierzyłam! jak zawsze o 7, no wykres był piękny, no cóż, spadła w dniu @, Bibs następny cykl też będę "uzbrojona":D nie ma co się poddawać tylko działać dalej, dzięki dziewczyny, jesteście wielkie i buziak za wsparcie, też kibicuje każdej z osobna, teraz rozumiecie czemu tak podchodzę do testów ciążowych i kresek (przepraszam jeśli kogoś uraziłam że nic nie widzę jak jest cień cienia) mieszają w głowie ale dla mnie musi być druga krecha jak malowana bo nie uwierzę, w testy po czasie już też NIE, eeh samobadanie i swoje przeczucia też są ważne, te skurcze macicy mi nie pasowały, piersi bolały po bokach ale nie były kamienie ciężkie i oooo ;-/ lepiej napiszcie co u was?który dc?Ale zamieszanie było w tych naszych teraz cyklach, a @ przylazły....
Jula twój wpis mnie bardzo motywuje;-* życzę dużo zdrowia dla ciebie i fasolki, pewnie że będzie dobrze i super że jest!

Odnośnik do komentarza

aaaaaa Iwa gif :D ja to dziś jarze?! który masz dc?3?
Ann jak twoja tempka? przesunęłam kilka stron i widziałem że mierzysz, robisz testy ovu już?chyba dziś masz 10dc?
N3ss cucb? robiłaś test? Kiedy dokładnie masz gin w tym tyg?to będziemy trzymać kciuki za fasolkę;-)
Bibs jak samopoczucie?jak dzidzia? który masz tydzień? Tak troszkę ci zazdroszczę:-) też byśmy tak chciały...ehhh no jeszcze trochę

Dorka co u ciebie? trzymasz się jakoś? jesteśmy myślami z tobą, pamiętaj... [*]

Odnośnik do komentarza

Wzięłam clo. Ale ostatnio coś źle się czuje. Nie to, że po clo.
I okres słaby, marny. Normalnie bym się cieszyła, ale to może wiele oznaczać. Już mi nawet na myśl przychodzi meno..... Nie dokończę nawet. I wyczytałam, że pco może. Bo cera coraz gorzej i w okolicy brzucha mi się przytyło, a zawsze brzuch to miałam bez niczego. Na monitoring się wybiorę i chcę podpytać co się dzieję. Z miesiąca na miesiąc jest słabszy.
A dziś to mnie w ogóle brzuch boli. Nie wiem czemu. Kupiłam nowy magnez dojelitowy. I nie wiem czy to to, czy nie wiem.
Miałam coś popracować, ale nie mam mocy.
A i testy owu też będą. Muszę wolne wybierać, bo szef się złości, że mam jeszcze z 10 dni z zeszłego roku. Muszę odpocząć. Więc wezmę na czas starań :D
Mój, też ostatnio nie w humorze. Ja też się robię nerwowa strasznie, aż mi w pracy czasem głupio bo jestem bojowa nastawiona na wszystko.

Odnośnik do komentarza

Iwa super plan!;-) do swojego gin idziesz?
Ja mówiłam ginowi że skoro 2 razy Clostilbegyt i mam 3 pęcherzyki 21/21 czy 20/21 to może teraz bez monitoringu, mówił że powinnam przyjść podejrzeć pęcherzyki, ale skoro jest ciągle tak samo to poprosiłam o receptę na Clo i kupiłam, mówiłam że mam dużo pracy, sezon (w Salonie Kosmetycznym) więc nie wiem czy się zjawię (czas przed majòwkowym weekendem i komuniami za pasem;-/
Tym razem może zaufam Flo-temeraturze, będę mierzyć, gin mówił że 11/12 ovu FLO wyznaczył 13dc a ja czułam ból owulacyjny 13, zwłaszcza 14,15, w poprzednim cyklu nastawiłam się na śluz gdzie był wodnisty, rozścigliwy i mleczny w ovu i goowno to dało, później M wyjechał, już 2 raz tak krótkie staranka, nadal Clo+Inofem+wiesiołek i reszta(...) Teraz 11dc mam w czw, w pt M przyjedzie to do 14 dc niedz. tarmoszenie:D może o ten 1 dzień za mało było, więc teraz bez gina i stresu...luzik, Clo od 5 dc x1t. przez 5 dni a ty Iwa od 3 dc x1t. przez 5 dni?

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny ja jutro kończę 36tc, samopoczucie ok, jeszcze tydzień i zamierzam trochę więcej chodzić i pomóc tym, którzy do tej pory mi pomagali. Piękna pogoda, aż chciałoby się wyjść na zewnątrz :)

Rysia, Iwa1987 jak czytam jak jesteście "przygotowane do walki" to ogromny podziw, z takim orężem to musi się udać! Życzę Wam wszystkim tego z całego serducha a tym, które starają się już dłuższy czas kibicuje jeszcze bardziej... wierzę, że Wasze marzenie w końcu się spełni :*

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...