Skocz do zawartości
Forum

Maszynka do mielenia mięsa - warto kupić?


adasaga3

Rekomendowane odpowiedzi

Hej dziewczyny! Mam okazje kupić za 140 zł. maszynkę elektryczną do mielenia mięsa firmy Tefal. Model nad którym się zastanawiam "normalnie" kosztuje ponad 200 zł. więc to okazja. Ale- no właśnie-warto w ogóle taką maszynkę kupować? Do tej pory o zmielenie mięsa prosiłam zawsze w mięsnym w którym mięso kupowałam. A może ktoś ma maszynkę tej firmy?

Odnośnik do komentarza

Battyy u nas w Kauflandzie jest taka akcja że za zakupy dostaje się punkty za które później można kupić 50% taniej produkty firmy Tefal i ja właśnie wypatrzyłam sobie tą maszynkę do mięsa, choć myślę też o patelni- woku. Właściwie "zapomniało mi się" że można w takiej maszynce mielić też i twaróg i grzyby itp. Dzięki za radę, w takim razie kupię.

Odnośnik do komentarza

adasaga3
Battyy u nas w Kauflandzie jest taka akcja że za zakupy dostaje się punkty za które później można kupić 50% taniej produkty firmy Tefal i ja właśnie wypatrzyłam sobie tą maszynkę do mięsa, choć myślę też o patelni- woku. Właściwie "zapomniało mi się" że można w takiej maszynce mielić też i twaróg i grzyby itp. Dzięki za radę, w takim razie kupię.

czy też zmielić ziemniaczki na kopytka :) To przydatna rzecz a posłuży na lata więc nie będziesz żałować

http://www.suwaczki.com/tickers/km5sdf9hqymi36e7.png
http://www.suwaczki.com/tickers/82do3e5ekt2ocja7.png

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem jak najbardziej warto jest mieć w domu takie urządzenie. Ja zastanawiam się właśnie nad zakupem maszynki do mięsa Camry4810 od firmy Adler. Przekonuje mnie wiele dodatków jakie posiada w tym nakłądka do kiełbas, ale także wydajność do 2g na minutę i dodatkowe zapasowe sprzęgło. Na prawdę wydaje się to być solidnym sprzętem za rozsądną cenę

Odnośnik do komentarza

Warto. Nie kupuję dzięki temu w sklepie mielonego mięsa ale po prostu mieso w kawałku. Mogę sobie je potem higienicznie zmielić w domu. I dzięki temu nei zastanawiam się czy nie było w nim jakichś domieszek. Burgery zmielone z wołowinki smakują o wiele lepiej niż te z kupione mielonej wołowiny.

Polecam jednak kupienie sobie robota wieloczynnosciowego z nakładką do mielenia mięsa. Dzięki temu macie kilka funkcji w jednym robocie. Obecnie Tessa ma taki sprzęt w dobrej cenie:

W jednym mamy

maszynkę do mielenia mięsa

blender

jak równiez mikser

Edytowane przez Wywijaska
Link do sklepu
Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem warto. Polecam jednak kupić osobne urządzenie, nie w postaci nakładek do mikserów czy innych robotów. Dzieki temu maszynka będzie miała większą moc, nie będzie się zapychała przy niektórych rodzajach miesa. Jak rownież będzie miała znacznie dłuższą żywotność.

Edytowane przez Wywijaska
Link do sklepu
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...