Skocz do zawartości
Forum

Konkurs "Elmer. Słoń w kratkę"


Redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

Kochani,

kolejny raz liczymy na kreatywność Waszą i Waszych dzieci. Prace, które podsyłacie nieodmiennie nas zachwycają i zaskakują, więc teraz też liczymy na fantastyczne zgłoszenia :-)

Do wygrania mamy 10 książek "Elmer. Słoń w kratkę" Davida McKee od Wydawnictwa Papilon:

http://kontoredakcyjne.strefa.pl/Elmer.jpg

Zadanie konkursowe brzmi:
Narysuj ze swoim dzieckiem słonia, którego ono samodzielnie ozdobi. Prosimy więc o zaznaczanie imienia i wieku dziecka, które zajmie się ozdabianiem zwierzęcia :-)

Konkurs trwa do 30 listopada 2014 roku do północy. W ciągu kolejnych 2 dni roboczych ogłosimy zwycięzców!

Serdecznie zapraszamy do udziału. Zdjęcia prac należy zamieszczać z zarejestrowanych profili i prosimy, by prace były wykonane na potrzeby tylko tego konkursu.

Biorąc udział w konkursie, akceptujesz jego regulamin.

Odnośnik do komentarza

Słon- raczej słoniątko -narysowany wg ścisłych wskazówek starszego syna Nikodema 5l. Zostal samodzielnie przez niego ozdobiony makiem, słodką papryką, płatkami jaglanymi , kaszą, lisciem laurowym, pieprzem, przyprawą do kiszenia ogórków zabawę miał przy tym niesamowitą i nawet próby delikatnej pomocy kończyły się zasłanianiem kartki i wyganianiem mamusi więc pomogłam młodszemu 1,5l. stworzyć co nie co...z pomocą gazetek reklamowych został zrobiony wydzierany słonik synek najwięcej miał frajdy w darciu papierków a ręce kleiły sie do wszystkiego....a oto efekty naszej pracy :)

Odnośnik do komentarza

Może teraz się uda... Słon- raczej słoniątko -narysowany wg ścisłych wskazówek starszego syna Nikodema 5l. Zostal samodzielnie przez niego ozdobiony makiem, słodką papryką, płatkami jaglanymi , kaszą, lisciem laurowym, pieprzem, przyprawą do kiszenia ogórków zabawę miał przy tym niesamowitą i nawet próby delikatnej pomocy kończyły się zasłanianiem kartki i wyganianiem mamusi więc pomogłam młodszemu - Olkowi 1,5l. stworzyć co nie co...z pomocą gazetek reklamowych został zrobiony wydzierany słonik synek najwięcej miał frajdy w darciu papierków a ręce kleiły sie do wszystkiego....a oto efekty naszej pracy :)

monthly_2014_11/konkurs-elmer-slon-w-kratke_21119.jpg

monthly_2014_11/konkurs-elmer-slon-w-kratke_21120.jpg

monthly_2014_11/konkurs-elmer-slon-w-kratke_21121.jpg

Odnośnik do komentarza

Nasze słonie, to odbicie rączki mojej córy i mojej.
Moja córa samodzielnie malowała po mojej rączce. Kolory użyte (wiele). Najpierw skupiła się na dwóch palcach, następnie starała się wymazać dziurę na środku dłoni, ale ostatecznie wyjaśniłam jej, że śmiało może wybrudzić mamie całą rączkę. Farbę nanosiła pędzlem.
Następnie ja posmarowałam farbą jej rączkę i przybiła piątaka z kartką tuż obok mojego odbicia.
Uszy, ogon oraz oczy malowałyśmy razem (pędzelek był w jej rączce, a ja ją prowadziłam). "Paznokcie" słoniowe córa oznaczyła patyczkami kosmetycznymi, starała się robić kropeczki w miejscach, w których mamusia pokazywała palcem. Słoń Mama wszystkie pazury ma czarne :P Smarowanie klejem i przyklejanie kwiatków/motyli do kartki, to już była samowolka córki, nawet rozmazała Słoniowi Mamie lakier do paznokci, bo nie zdążył wyschnąć, ale kwiatek niby nieco złagodził sytuację. Dwa słońca? Skoro dwie Słonice, to i słońca dwa :)
Hania (za dni 3 stuknie 20m.) i mama (za miesiąc stuknie nieco więcej;) ).

monthly_2014_11/konkurs-elmer-slon-w-kratke_21155.jpg

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...