Skocz do zawartości
Forum

Konkurs "Kreatywna zabawa z dzieckiem"


Redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

Kochani,

z przyjemnością informujemy, że Komisja Konkursowa wyłoniła laureatów konkursu "Kreatywna zabawa z dzieckiem". Na podane w zgłoszeniach adresy mailowe (w przypadku dodania odpowiedzi ze zdjęciem poprzez aplikację) oraz do użytkowników, którzy dodali wpis w wątku konkursowym, została wysłana informacja o wygranej. Prosimy o przesłanie w mailu zwrotnym danych do wysyłki.

Laureatom serdecznie gratulujemy :)

Wszystkim dziękujemy za udział w konkursie i opisy wspaniałych zabaw z maluchami :)

Odnośnik do komentarza

Aniołek23
Nikawa ja tylko zapytałam gdzie sprawdzić wyniki aby wiedziec gdzie sprawdzac a nie ponaglałam nikogo, wiem ile czasu redakcja ma na ogłoszenie wyników

Aniołku23, ale ja nie napisałam niczego w złości. Przepraszam, jeżeli tak mnie odebrałaś. Nie miałam złych intencji. Napisałam, że informacja na pewno będzie pod postem. Tutaj. Przyznam, że nie spodziewałam się, że wyniki będą już dziś (wielokropek oznaczał, że z pewnością jest niezwykle dużo zgłoszeń). Jestem w szoku! Sądziłam, że informacja się pojawi po niedzieli. Ale najpewniej wszystkim zależało, żeby to zrobić przed Świętami.
I jestem bardzo SZCZĘŚLIWA, że i na moją skrzynkę dotarła ta miła wiadomość. Bardzo, bardzo dziękuję! Gratuluję pozostałej Dziewiątce!

Odnośnik do komentarza
Gość rozżalona

Droga Redakcjo,
A jednak zmiana regulaminu i umożliwienie wzięcia udziału w konkursie osobom, które dodały post w wątku a nie w aplikacji nie wyszło na dobre. Po ogłoszeniu wyników poczułam się zawiedziona, że nie wygrałam, ale pomyślałam, że widocznie w aplikacji pojawiło się dużo świetnych pomysłów.
Jednak kiedy pani monika1404 podzieliła się swoją radością z wygranej poczułam się nieco... zdziwiona i rozżalona, bo chociaż pani monika1404 zamieściła aż 8 pomysłów fajnych zabaw, opis aż 5 z nich przekroczył limit 500 znaków. Po ogłoszeniu wyników trudno polemizować, czy wygrała trzema poprawnymi (pod względem objętości) komentarzami, czy o jej zwycięstwie zaważyła liczba pomysłów.
Pozostał pewien niesmak.
Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Do rozżalona ... mam podobne odczucia dodałam swoje zgłoszenia w wątku ponieważ w aplikacji miałam problem z dodaniem zdjęcia ...Zgłoszeń wszystkich dodałam 14 wszystkie poniżej 500 znaków z jednym zdjęciem a do tego większość z podpisem Parenting "Kreatywna zabawa " tak aby ułatwić Komisji zadanie ( poprzez dodanie napisu podczas zabawy Komisja ma pewność , że zdjęcie zostało zrobione na konkurs i nie było ani nie będzie wykorzystane w żadnym innym konkursie ) Nagrody miały być przyznawane wg oryginalności i kreatywności zdjęcia - wydaje mi się ,że zgłoszenia dodane w wątku nie były w ogóle brane pod uwagę ..mogę się oczywiście mylić ale troszkę się zawiodłam wynikami . Myślałam ,że Komisja pokaże wygrane zgłoszenia - myślę ,że było by to fair stosunku do innych osób biorących udział ....Mam mieszane odczucia ponieważ patrząc na galerię mało wywnioskować ,iż mimo częstego przypominania o regulaminie połowa osób nie spełniła kryteriów . Wyniki podano tylko zwycięzcom a nie pokazano nawet zgłoszeń , które wygrały .Ostatnio na forum wiele osób na pretensję , czepia się wyników itd. - być może Redakcja chciała uniknąć właśnie takich sytuacji jednak wydaje mi się ,że jeśli wybrano , które były zgodne z regulaminem i słusznie dostały nagrody to nie ma się czego bać ,... Temat konkursu był świetny a zgłoszeń masa - tym bardziej uważam ,że zgłoszeni a, które wygrały powinny zostać pokazane aby reszta mogła je zobaczyć. Przecież jak zasłużyli to nie ma się czego bać a na pewno ,każdy chciałby zobaczyć jakie pomysły wygrały . Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza

my tez nie wygralismy dzieci przyjely bez trudu bo tak uczymy, tylko ja mam troche niesmak bo na samym poczatku kilkukrotnir powtarzano zeby dodawac watek w aplikacji a jednak wygrali ci co dodawali pod postem. i w sumie nie wiem czy moj sposob byl niewybrany bo byl slaby czy przegralam z postami pod watkiem, dla mnie to wogole dziwna pazernoscludzka jest dodawac kilkanascie wpisow, tak jak niektorzy, do tej pory w konkursach mamy wstawialy krotki opis wraz zr zdjeciem pracy dzieci, wszyscy byli zadowoleni raz wygrywalismy my raz inni, a tu wchodza ludzie na zasadzie zaloguje sie wygram i zmykam, ciekawa jestem czy napisze wogole cos na forum, no ale to juz moja taka dygresja z ktora nie kazdy moze sie zgodzic, gratuluje serdecznie wszystkim wygranym tym ktorym sie to nalezalo chociaz prac nie widze i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...