Skocz do zawartości
Forum

Konkurs "Skrzydła Hocko"


Redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

Wróżki, aniołki, elfy - co łączy wszystkie te postaci? Oczywiście, że skrzydła! Mamy dla Was wspaniały konkurs, w którym jest do wygrania 10 zestawów skrzydeł do samodzielnego udekorowania od firmy HOCKO:

http://kontoredakcyjne.strefa.pl/skrzydla_hocko.jpg

Przeczytaj recenzję skrzydeł HOCKO.

Zadanie konkursowe:
Wstaw w wątku konkursowym zdjęcie skrzydeł wykonanych dowolną techniką przez Twoje dziecko (oczywiście dopuszczalna jest pomoc rodzica). Prosimy, by w miarę możliwości prace były wykonane specjalnie do tego konkursu.

Konkurs trwa do 24 listopada 2014 roku do północy, więc wygrana może trafi do Waszych dzieci jeszcze przed imprezą andrzejkową :-)

W ciągu kolejnych dwóch dni roboczych ogłosimy zwycięzców wybranych spośród zgłoszeń poczynionych z zarejestrowanych profili.

Biorąc udział w konkursie, akceptujesz jego regulamin.

Odnośnik do komentarza

Kiedyś na wiejskim jarmarku córeczka prosiła, żebyśmy kupiły białe pióra. Pytałam, po co nam, ale ona uparła się, że się przydadzą. No i okazało się, że rzeczywiście :) Skrzydła zrobiłyśmy na grubym kartonie, do którego przykleiłyśmy na gorąco pióra. Okazało się, że nie wymierzyłyśmy do końca i zostały 3 niewypełnione miejsca, ale lada moment będziemy znowu u babci na wsi, więc na jasełka skrzydła na pewno będą kompletne ;)

monthly_2014_11/konkurs-skrzydla-hocko_20652.jpg

Odnośnik do komentarza

Z moja 19.miesięczną córeczką zrobiłyśmy proste skrzydła. Syn podpowiedział, że można zrobić skrzydła samolotu. Nawet przygotował nam tekturowe prostokąty. Na które wciągnęłyśmy z Hanią czarną gumkę, dzięki której można je założyć na ręce.
Z gazetki reklamowej przy pomocy gilotyny razem nacięłyśmy sporo papierowych pasków (piór). Następnie przykleiłyśmy taśmę dwustronną, do której mocowałyśmy pióra.
Skrzydła powstały błyskawicznie. Miał być samolot, a jak moja uskrzydlona dziewczynka zaczęła machać rączkami, to ujrzałam orła.
Jak ustawić do zdjęcia małe dziecko z rozstawionymi skrzydłami? Należy po obu stronach okna (na ramie), przykleić naklejki na jednakowej wysokości. Dziecko najprawdopodobniej zechce jednocześnie obie zedrzeć ;)

monthly_2014_11/konkurs-skrzydla-hocko_20691.jpg

monthly_2014_11/konkurs-skrzydla-hocko_20692.jpg

monthly_2014_11/konkurs-skrzydla-hocko_20693.jpg

monthly_2014_11/konkurs-skrzydla-hocko_20694.jpg

monthly_2014_11/konkurs-skrzydla-hocko_20695.jpg

monthly_2014_11/konkurs-skrzydla-hocko_20696.jpg

Odnośnik do komentarza

Skrzydła narysowane i wycięte przeze mnie a udekorowane przez Kasię prawie 5-cio letnią. Była próba samodzielnego narysowania le nie wychodziło zbyt wymiarowo więc pomogłam. Wycięłam też ja bo zrobione z grubego kartonu więc córcia by nie dała rady, nawet mi ciężko szło.
Udekorowane kolorową bibułą poprzyklejaną na karton, mocowanie tymczasowe na sznurek i zakładane jak plecaczek jak to stwierdziła Kasia. Pomysł na wygląd też Kasi bo miały być jak ma ulubiony kucyk z my little pony :)

monthly_2014_11/konkurs-skrzydla-hocko_20730.jpg

monthly_2014_11/konkurs-skrzydla-hocko_20731.jpg

monthly_2014_11/konkurs-skrzydla-hocko_20732.jpg

Odnośnik do komentarza

U nas skrzydełka przygotowywała Ola (4 latka) i Rafałek (1,5 roku). Skrzydła wycięłyśmy z dużych kartek z bloku technicznego. Dodatkowo pociechom dałam taśmę obustronną i wycięte kształty (część kształtów wycinała córeczka). Rafałek poobklejał zarówno skrzydełka (a także wymalował kredkami) , jak i meble. Ola całość starannie wykończyła - ciekawa zabawa, dzieci były zachwycone. Chociaż potem był problem żeby córcię położyć spać, bo chciała biegać ze skrzydełkami po całym domu. I pomimo później godziny nie czuła zmęczenia :-)

monthly_2014_11/konkurs-skrzydla-hocko_20774.jpg

monthly_2014_11/konkurs-skrzydla-hocko_20775.jpg

monthly_2014_11/konkurs-skrzydla-hocko_20776.jpg

Odnośnik do komentarza

Oto nasze skrzydła wróżki ozdobione rozwarstwionymi serwetkami papierowymi i gwiazdkami. Mama wycięła skrzydła z tektury, przyczepiła gumki i pokazała jak przyklejać serwetki. Reszta praca Basi (4lata2miesiące)
Basia cały czas używa teraz skrzydeł, nawet je w nich:-) No bo wróżki nie zdejmują skrzydeł:-)

monthly_2014_11/konkurs-skrzydla-hocko_20815.jpg

monthly_2014_11/konkurs-skrzydla-hocko_20816.jpg

monthly_2014_11/konkurs-skrzydla-hocko_20817.jpg

monthly_2014_11/konkurs-skrzydla-hocko_20818.jpg

monthly_2014_11/konkurs-skrzydla-hocko_20819.jpg

Odnośnik do komentarza

Serdecznie dziękujemy Wam za udział w konkursie!

No i gratulujemy zwycięzcom, czyli:
agusia11
NATKA08
lizzie
nikawa
goldbutterfly
anaaa
aom
czarnaewelinka
aha
plomien

Teraz czekamy na Wasze adresy do wysyłki nagrody pod mailem: konkursy@parenting.pl. W temacie wiadomości należy wpisać swój nick z forum oraz nazwę konkursu.

Zapraszamy też do udziału w innych konkursach.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...