Skocz do zawartości
Forum

Konkurs "Siedmiu krasnoludków"


Redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

Kochani,

właśnie dzisiaj wchodzi do kin najnowszy film, który łączy najpopularniejsze bajki w jedną, czyli "7 krasnoludków ratuje Śpiącą Królewnę". Serwis parenting.pl objął patronatem ten film i z okazji jego premiery organizujemy konkurs specjalnie dla Was!

Do wygrania mamy 8 białych bawełnianych koszulek z nadrukiem - po 4 w rozmiarze S (122-128 cm) oraz M (134-140 cm). Koszulki będą przydzielane losowo zwycięzcom:

http://kontoredakcyjne.strefa.pl/koszulka_7krasnali.jpg

Zobacz też zwiastun filmu.

Zadanie konkursowe:
Zamieść w wątku konkursowym zdjęcie przedstawiające Twoje dziecko przebrane za krasnoludka. Podaj imię i wiek dziecka.

Zdjęcia należy wstawiać w wątku konkursowym z zarejestrowanych profili do 24 listopada 2014 roku do północy. W ciągu dwóch kolejnych dni roboczych ogłosimy zwycięzców!

Zapraszamy!

Biorąc udział w konkursie, akceptujesz jego regulamin.

Odnośnik do komentarza

Mateusz to mój syn ma 5 lat, o krasnoludkach miewa sny. Jest troszkę za Gapciony, z Mądrka też coś w sobie ma:) Apsik codziennie robi, Gburek tak to drugie imię zwłaszcza wtedy gdy się zdenerwuje, Śpioszkiem rano jest gdy do przedszkola trzeba wstać, Nieśmiałek gdy życzenia urodzinowe cioci składa, ale najbardziej do niego pasuje Wesołek :) chociaż ząbków 3 już nie ma to szczerze się uśmiecha. I tak z 7 krasnoludków powstał 1 krasnoludek MóJ SYN :)
Podpisano mama Krasnala:)

monthly_2014_11/konkurs-siedmiu-krasnoludkow_20538.jpg

Odnośnik do komentarza

Gdy pokazałam synkowi krasnoludki z galerii bardzo chciał zostać takim krasnoludkiem :) Pocięłam swój podkoszulek, z kartonu wycięliśmy sprzączkę do paska a pasek zrośliśmy z kolorowego papieru (2 sklejonych czarnych pasków). Buty to skarpety taty a czapkę i brodę wzięliśmy z przebrania mikołaja :)
Muchomorek zrobiliśmy z parasola, prześcieradła i czerwonego szala.
Oczywiście nie obyło się bez zabawy w krasnoludki i śpiewania piosenki "my jesteśmy krasnoludki"
A tak prezentuje się Krasnoludek Filipek (3 lata) oświetlający drogę do domku :)

monthly_2014_11/konkurs-siedmiu-krasnoludkow_20717.jpg

monthly_2014_11/konkurs-siedmiu-krasnoludkow_20718.jpg

monthly_2014_11/konkurs-siedmiu-krasnoludkow_20719.jpg

monthly_2014_11/konkurs-siedmiu-krasnoludkow_20720.jpg

Odnośnik do komentarza

Mateusz zakończył swój pierwszy etap w życiu - po dwóch latach chodzenia do żłobka awansuje na przedszkolaka. Podczas dni otwartych w nowej placówce nie mogłem uwierzyć, że mam już takie duże dziecko!
W poniedziałek było oficjalne zakończenie żłobka - przedstawienie - czyli wierszyki i piosenki zaśpiewane przez dzieci, Mat był krasnoludkiem :)

monthly_2014_11/konkurs-siedmiu-krasnoludkow_20754.jpg

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...